февруари 2009

  • 16 002
  • 288
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 941
...............и моята свадба ще е в Пазарджик, таткото е от там, съответно и родата. Но аз съм делигирала всякакви права и задължения на свекито и тя жената се справя прекрасно Crazyмного е бърза за един ден ни записа час в ритуалната и намери ресторант, а свадбата е чак на 20.09., но щом има желание нека да бърза Simple Smile ние с бъдещия татко и съпруг само ще инспектираме свършеното до тук като прескачаме до Пазарджик Simple Smile)))
 А момичета аз да питам нещо, за което малко не ми стана ясно - по-горе говорите за някакви методи, формули и таблици по, които да се изчислил пола на бебето. Мога ли да ви помоля да метнете насам някои и друг метод или каквото и да е да се моткам и аз с тях да видим какво ще даде и какво ще излезе реално  Joy

Ооопс пазарджишка снаха  Wink   

PIS74f ako изчиташ всичко , което са писали момичетата , ще видиш в кой постинг даваха линкове за пресмятането на таблици за пола  Hug

Момичета,  постоянното гадене ме уморява...не ми се яде нищо, но само като дъвча и малко се разкарва.... Sad 

И да ви се похваля - купихме си и бебефон - видеобебефон и сега каката се стряска, че ще го пробваме в/у нея докато се появи бебо  Mr. Green

# 46
  • Мнения: 3 637
mother-of-pearlS в Пазарджик е спокоино,хубав град е!нашата сватба е на 30.08 в ресторант Арбанаси.незнам за другите,но аз много се вълнувам  #Crazy хубав ден

# 47
  • Мнения: 941
Извинявам се предварително, че ще оспамя темата, ама Danielkka защо не "дойдеш" и в 
Пазарджишката тема  Hug

# 48
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 780
Mothers-of-pearls,ти си също като мен.Гади ми се,от гадене не ми се яде,а пък само като ям ми отминава CrazyСутрин не искам да се събудя,като спя и не ми се гади  Laughing ,щото като отворя очи и става една ....не ми говори Sick.На всичкото отгоре,вчера док ми вика,радвай се ,че ти се гади,това значи че бебето е добре и се развива.А бре жена,ти добре ли си,толкова майки има дето не са имали такива проблеми и са родили здрави и хубави деца.КОга ли ще отмине това не знам  newsm78

# 49
  • Мнения: 689
zabche и mother-of-pearlS, спокойно, виждам, че сте в 9 г.с. и няколко дни. Постискайте зъби още малко. Аз като влазох в 10 г.с. и гаденето и световъртежа, които ме мъчиха, изчезнаха изведнъж. Сега само ми се спи, но не чак толкова като в началото. Надявам се и при вас да е така, и скоро да се похвалите, че се чувствате по - добре. Hug

# 50
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
 newsm45 newsm45 newsm45Момичета с огромна болка и съжаление трябва да ви съобщя че ви напускам.Снощи ми направиха кюртажа,бебето е спряло да се развива преди седмица.Много боли,още повече че за трети път ми се случва.Страшно съжалявам,просто бях в ръцете на некадърница,която трябваше още след първия аборт да ми назначи пълни изследвания на мен и приятеля ми,да не говорим за след втория когато аз самата я карах да ми ги назначи,но тя все казваше че е проста случайност,че е незначително...Боже,колко съм била сляпа и вярваща в чудеса.Това е,сега ще чакам времето да отнеме поне част от болката.Може да ме махнете вече от първите странички с термините.Желая ви всичко най–хубаво и да си гушкате съкровищата догодина!

# 51
  • Мнения: 10
И аз ви напускам,момичета!За съжаление!Вие се наслаждавайте на бременността си и не се къхарете за дреболии!Боли,но природата си знае работата.По-добре тя да се погрижи,за да не се стига до по-големи проблеми!Не искам да ви споделям за проблемите,трябва да сте спокойни.Пазете се,благодаря за подкрепата и стискам палци да сте много добре!  bouquetКураж и усмивки занапред!Радвам се,че си споделяхме заедно.И аз продължавам напред,но с много хубави чувства към вас!И февруари-здрави и хубави бебчета да гушкате всички! newsm51 newsm51 newsm51
А ние с проблемите,трябва да чакаме следващите щастливи мигове,да се научим на още търпимост.И когато Бог реши ,да видим EFP preggo  ylinfant Misc Baby Bottle 1crib newsm44
Успехи и много усмивки на всички!

# 52
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
 newsm45 Е*ати, гадното! Просто сега не е бил момента явно  newsm78 Сигурна съм, че след месец-два ще се получи-този път успешно!

# 53
  • Мнения: 30
Привет и от мен. Много сте бързи в писането. Дойде време и за моя отчет.Днес бях на преглед.Бебчо има сърдечна дейност през цялото време не престана да се движи.Видеозона показа, че 1.5 см,  доктора каза, че за 8 седмица е нормално да е толкова. Пусна ми иследвания за кръв и урина и ако няма проблеми на 16.08 е следващия преглед. Аз съм с отрицателен резу фактор и питах за иследвания за антитела. Каза ми 20 , 28 и 32 седмица. А с първата бременост си спомням 3,5 и 7 месец. Някой ще ходи ли на такива иследвания и кога са му казали?
Добре дошли на новите мами , страхотно е, че все още ни се пълнят редиците:)
За мамите който, ще бъдат булки им пожелавам весело искарване и чакаме после отчет със снимки.
За дрешките и нещата за бебето мисля, че е рано.Както е казала една мама, ако се започне от сега да се купува, половината неща после няма да са нужи.
За първото си дете купувах през 9 месец и след това. Ако е момче, няма да имам почти разходи за дрехи, но по тукашните схеми ми се пада момиче и дай Боже да е така.
За името ще го измислям като знам със сигерност пола. Пък може и баткото да го избере.
Цял месец баткото не беше при мен.Утре си го вземаме и отиваме на море. Трябва много да се пазя, че от вдигането да не получа и аз кървене.
Две седмици няма да имам интернет вие сигрно ще сте изписали 3 теми.После ще ви чета с удоволствие.
Justice, Dorait i Бори съжалявам много за загубите ви. Дано след време всичко да е наред и да се радвате на здрави бебчета.
Dorait намери друг лекар и разбери причината 3 пъти да се случва едно и също. Когато родих с мен беше една жена 5 пъти губила бебе дори и в седмия, накрая беше намерила лекар който я следи много внимателно и роди здраво бебче.
Пожелавам на всички хубав ден!

# 54
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 780
Dorait,БОРИ,съжалявам милички!Това,което ви се случва е много гадно,но направете си изследвания и продължавайте напред.Дано след 4,5 месеца да се похвалите пак! Hug

# 55
  • Мнения: 1
Толкова ми е мъчно за Бори и DORAIT! Много, много съжалявам!  newsm45  Незнам какво да кажа......освен главата горе и дано бързо го преодолеете! И аз имам две несполучливи бременности и искрено ви съчувствам! Гледайте само напред и скоро да се похвалите с  EFP и накрая по едно (може и близнаци) прекрасно и здраво бебе! Успех, милички!  newsm10

# 56
  • York
  • Мнения: 826
Съжелявам момичета за загубата ви. Мислете позитивно и дано скоро отново да имате повод за радост  Hug   bouquet

# 57
  • Мнения: 356
БОРИ,  dorait ,съжалявам момичета!Сълзите ми текат и не мога да намеря точните думи,за да ви дам кураж да продължите напред!Затова само ще ви кажа,че ви прегръщам!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

# 58
  • Мнения: 592
БОРИ и dorait милички много съжалявам - не зная в подобна ситуация какво да кажа, но само знам че Господ си знае работата. Понякога е много трудно да разберем защо трябва да изпадаме в подобни ситуации, но можем да се успокояваме само че е може би било по-добрия вариянт. Наистина сигурно е много тежко и боли, пожелавам ви да сте силни и бързо да се възстановите - разбира се и много скоро да ни се похвалите с две чертички. С вас сме - пазете се, и не само вие а всички мамчета  Praynig дано за всички бременността протече безпроблемно и февруари да споделяме в новия подфорум Hug

# 59
  • Мнения: 689
Кураж, момичета, дано времето наистина лекува и в най-скоро време отново да имате повод за радост! Прегръщам ви и ви съчувствам...

Общи условия

Активация на акаунт