Нови скрити химикали в храните

  • 6 106
  • 70
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 17 592
Ха-ха-ха.

А случайно на някого да му е хрумнало, че подобни добавки могат да бъдат ПОЛЕЗНИ?

Имате ли представа до какво води консумацията на прекомерни количества Na, например - както, впрочем, се практикува у нас?

# 16
  • Мнения: 6 442
Ха-ха-ха.

А случайно на някого да му е хрумнало, че подобни добавки могат да бъдат ПОЛЕЗНИ?

Имате ли представа до какво води консумацията на прекомерни количества Na, например - както, впрочем, се практикува у нас?
Мисля,че това с натрия пише,че е подвеждащ надпис  Thinking Нали точно заради него,даваме на децата изворна,а не минерална вода.Въпреки,че незнам какви са последствията прекомерни количества.

# 17
  • Мнения: 2 658
Ужас вече,не ми се чете,честно...
Иначе и аz не купувам готови супи,гаzирано у нас по принцип не се пие,не обичаме.Ама то край няма  Crossing Arms Rolling Eyes

# 18
  • Попово
  • Мнения: 687
 ooooh! всичко е вредно... ужас

# 19
  • Мнения: 9 814
А всъщност останали нещо безвредно за консумация?!

# 20
  • Мнения: 2 761
Записвам се.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 3 953
То както е тръгнало гладни ще си ходим накрая Thinking
Мерси за инфото  Simple Smile

# 22
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
Ха-ха-ха.

А случайно на някого да му е хрумнало, че подобни добавки могат да бъдат ПОЛЕЗНИ?

Ха-ха. Ама не виждам нищо смешно. Представи си, че са ни хрумвали много неща, но точно това не е.

# 23
  • Мнения: 4 753
Ха-ха-ха.

А случайно на някого да му е хрумнало, че подобни добавки могат да бъдат ПОЛЕЗНИ?

Хрумвало ми е... А ми е хрумвало, че като добавка и цианкалият може да бъде полезен, но не искам да го доказвам...  Tired

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
То не остана нищо, което да не е вредно TiredОт изброените единствено купувам сладолед Rolling Eyes


аха и аз  Thinking

# 25
  • Мнения: 2 652
Вярно е, нищо почти не остана вече. Но това е поредното доказателство, че трябва да бъдем внимателни и отговорни към храната си и особено тази на децата ни. Естествено, добре е да се избягват газираните напитки, готовите пакетирани храни и всякаквите му там концентрати под формата на сосове и подобни. Виж, за сладоледа не знам. Няма да ми стигнат силиците и това да започна домашно да си произеждам Simple Smile

# 26
  • Мнения: 9 973
А всъщност останали нещо безвредно за консумация?!
отдавна знаем:НЕ!!!!!!!!!!

# 27
  • Мнения: 1 168
Иска ми се да мога да фотосинтезирам! .... Ама той и въздуха е мръсен ......... няма спасение ей! Още малко и ще започне да не ми пука какво ям и пия изобщо, то така и така всичко е отрова.

# 28
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
А всъщност останали нещо безвредно за консумация?!
отдавна знаем:НЕ!!!!!!!!!!
А бе и аз уж знам, но все се надявам да има нещо не чак толкова вредно...........  Thinking

# 29
  • Мнения: 4 335
Ми то нищо безвредно не остана Cry

Общи условия

Активация на акаунт