теЧни кристали на Биофарм

  • 14 723
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 1 666
И аз съм доволна от кристалите на Биофарма!
Слагам ги на влажна коса по дължината и краищата на косата за топлинна защита при сушене със сешоар и по-лесно оформяне.

# 17
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Аз съм доволна, вършат ми работа по предназначение!

# 18
  • Мнения: 2 414
И аз съм доволна от кристалите на Биофарма!
Слагам ги на влажна коса по дължината и краищата на косата за топлинна защита при сушене със сешоар и по-лесно оформяне.
Кристалите само омекотяват и изглеждат косата,не предпазват от топлината. Peace

# 19
  • Мнения: 483
И аз съм доволна от кристалите на Биофарма!
Слагам ги на влажна коса по дължината и краищата на косата за топлинна защита при сушене със сешоар и по-лесно оформяне.
Кристалите само омекотяват и изглеждат косата,не предпазват от топлината. Peace

Не е вярно! Кристалите създават защитен филм около косъма (все пак основата им е силикон) и така предпазват косата от сешоара, едновременно с това я правят гладка и мека.

"The  New Product of Cristalli Liquidi wraps hair in an invisible protective film that gives hair comfort and light, facilitates brushing and defends against the heat of a blow-dryer and flat iron. "

# 20
  • Мнения: 298
Доскоро ползвах Биофарма и бях доволна . Сега си взех Уна на Роланд, но все още нямам наблюдения, ползвала съм го само 2 пъти.

# 21
  • Мнения: 6 442
И аз съм с тези на Биофарм.Нямам наблюдения върху други,но от тях съм доволна  Peace

# 22
  • Мнения: 1 176
Ползвам ги от много години. Изобщо не са боклук  Naughty Купувала съм си и на западни маркови фирми и са по-скапани от нашите. Слагам по дължината и на краищата, без на корените. Много съм доволна  Peace
Точно съвпада и с моето мнение.Само да допълня,че косата ми стои по-добре,когато ги сложа на влажна,почти мокра коса.

# 23
  • София
  • Мнения: 2 430
Кристалите са само за укрепване на косъма ,но не и с лечебна цел!Придават блясък и здрав вид на косата Peace

# 24
  • Мнения: 35 968
доволна съм и от тези на Биофарма, и от тези на Lakme /Teknia drops/, като вторите са май малко по-слаби, т. е. по-малко утежняват и заглаждат косъма, но ухаят невероятно  Heart Eyes

Кристалите са само за укрепване на косъма ,но не и с лечебна цел!Придават блясък и здрав вид на косата Peace

съгласна съм

# 25
  • Мнения: 483
Кристалите са само за укрепване на косъма ,но не и с лечебна цел!Придават блясък и здрав вид на косата Peace

Някой твърди, че са с лечебна цел ли  newsm78

# 26
  • Мнения: 2 388
Моята коса не беше доволна от тях. За няколко лв отгоре сега си вземам Сери. За мен са по-добри.

# 27
  • Мнения: 884
Бях доволна от Биофарма, смених ги от любопитство, защото исках да имам база за сравнение. Сега ползвам на Парисини-не виждам разлика, все кристали...

# 28
  • Мнения: 800
само на БИОФАРМА имам, ползвала съм ги не повече от 4 пъти . Ужасни са. Нанасям на мокра коса , уж ефекта бил блясък и да отделя къдриците, но нищо подобно  Naughty   Косата се слепва, после не мога да я разреша !

# 29
  • Мнения: 1 111
Няколко години ги ползвах,в момента пробвам друг продукт.

Общи условия

Активация на акаунт