теЧни кристали на Биофарм

  • 14 735
  • 52
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 483
само на БИОФАРМА имам, ползвала съм ги не повече от 4 пъти . Ужасни са. Нанасям на мокра коса , уж ефекта бил блясък и да отделя къдриците, но нищо подобно  Naughty   Косата се слепва, после не мога да я разреша !

Или не ги ползваш правилно или косата ти е много мазна и я утежняват. Peace
Кристалите по принцип не отделят къдриците, не знам къде си чула това. Те са силикони и ефекта им е да слепват крайчетата на косата, за да се прикрие цъфтежа и косата да изглежда по-гладка. Но се слага съвсем малко, иначе се слепва цялата коса, както се е получило при теб. А и ако косата ти е мазна, това просто не е твоя продукт. Предполагам, че понеже ги нанасяш на мокра коса, не можеш да прецениш количеството

P.S. Моля ви, научете се да не квалифицирате някакъв продукт като лош, само защото на вас не ви действа или не го ползвате правилно. Даже преди време имаше тема "Черен списък на козметиката", но темата беше заключена точно поради тази причина, че за едни даден продукт е лош, за други е добър, и не могат да се правят такива обобщения.

# 31
  • Мнения: 800
Тц, косата ми е суха, доста суха. Фризьорка ми ги препоръча, за да загладели косъма.
Моичкия пък от любопитство какво е това и той си сложил, и после се оплака, че получил страшно главоболие, което не преминало, докато не си измил косата  newsm78 

# 32
  • Мнения: 483
Ок, тогава или си прекалила с количеството или просто косата ти не ги понася.

Последна редакция: чт, 24 юли 2008, 16:56 от Vivi

# 33
  • Мнения: 150
аз сега си ги купих и още нямам отзиви, ще пиша по нататък

# 34
  • Мнения: 796
аз ползвам Биофарма от доста време и според мен са супер. Слагам ги на мокра коса, но моята е много суха и така по-лесно я разресвам.  Наистина според мен омазняват косата, но тези които са с мазна коса не трябва да ги слагат в корените  Rolling Eyes

# 35
  • Мнения: 184
И аз съм с кристалите на Биофарма, смених ги веднъж с тези на Сери, но пак се върнах на първите.

# 36
  • Мнения: 624
Ползвам ги в момента,но не съм впечатлена Naughty

# 37
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Доста противоречиви мнения чета, аз лично не бих си ги купила.При положение, че на пазара се предлагат такива, от които почти 100% от клиентите са доволни, не виждам защо трябва да експериментирам точно с косата си.

# 38
  • Vienna
  • Мнения: 519
Супер. мерси много за отговорите. Hug

# 39
  • Мнения: 2 414
Аз лично не съм особено доволна.За цената дси са ок-даже са добри,но иначе не видях никакъв ефект върху цъфтежите. Sad

# 40
  • Мнения: 1 666
Доста противоречиви мнения чета, аз лично не бих си ги купила.При положение, че на пазара се предлагат такива, от които почти 100% от клиентите са доволни, не виждам защо трябва да експериментирам точно с косата си.

И кой по-точно е този продукт? Аз лично не знам за такъв, някакъв феномен ще да е. Ако искаш пък пробвай да пуснеш тема за него тук и ще видимкакви са отзивите.

# 41
  • Paris
  • Мнения: 1 727
els, въпросните кристали са обсъждани в неедна тема, затова мислех, че е излишно да споменавам. Иронията ти е излишна. Давам линк на темата и на самия продукт.
http://www.alfaparf.com/website/C_vediArticolo.jsp?cd=DIAM7&pos=115
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=254181.20

# 42
  • Мнения: 1 666
jaklins, не беше ирония! Hug Или поне не към теб! Убедила съм се просто, че във форума може да бъде оплюто и заклеймено всичко (и нямам предвид само козметични продукти)!

# 43
  • Мнения: 779
 доволна съм от тях ..ползвам ги ве4е около 4,5месеца-голямата опаковка.не омазняват при мене...сега оба4е като свършат ще си взема други,за да не ползвам 1 и също нещо много време Peace

# 44
  • Мнения: 251
И аз съм доволна от кристалите на Биофарма!
Слагам ги на влажна коса по дължината и краищата на косата за топлинна защита при сушене със сешоар и по-лесно оформяне.
Кристалите само омекотяват и изглеждат косата,не предпазват от топлината. Peace
=
Не е вярно! Кристалите създават защитен филм около косъма (все пак основата им е силикон) и така предпазват косата от сешоара, едновременно с това я правят гладка и мека.


Да, точно така! Освен това аптекарката ми каза ,че е много добре да слага преди да се използва преса за коса, понеже  действа  като защитен филм и предпазва косата от изгаряне. Peace

Общи условия

Активация на акаунт