Слагате ли си крем под очите

  • 5 356
  • 61
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 999
Интересно ми е кога го правите, и съответно на колко сте години - преди или след 25 години например. На колко бяхте когато започнахте да си слагате?

# 1
  • Мнения: 1 645
Някъде на 25 бях когато започнах,в началото несериозно но сега го правя всяка сутрин и вечер задължително.

# 2
  • софия
  • Мнения: 2 140
Само сутрин си слагам околоочен крем.

# 3
  • Мнения: 1 434
Сутрин и вечер   слагам всеки ден    Hug  bouquet

# 4
  • Мнения: 212
на 25 години бях когато започнах да слагам крем под очите сутрин и вечер, и никога не пропускам

# 5
  • Мнения: 750
Околоочният крем, както и всяка козметика, зависи от състоянието на кожа и съобразно от това необходимостта и количеството на използвания продукт. Слагам обогатен околоочен крем предимно сутрин, ако забравя понякога- по някое време през деня, о вечер след почистване, оставям лицето да " диша". Това е съобразено със състоянието на кожата около очите ми в момента.

# 6
  • varna
  • Мнения: 676
Макар да съм на 33,почти не слагам,защото кожата ми е такава,че не се нуждае от кремове.Поне за сега.

# 7
  • Мнения: 215
На 22 съм, слагам си чат-пат вечер, но не против бръчки а освежаващ по-скоро

# 8
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Аз слагам само вечер на почистено лице. На 31 съм.

# 9
  • Мнения: 5 103
слагам вечер

# 10
  • Мнения: 1 312
Слагам сутрин и вечер Hug

# 11
# 12
  • Мнения: 3 316
Още не слагам

# 13
  • Мнения: 6 038
Не слагам  Peace

# 14
  • Мнения: 3 459
И аз засега  Peace
Но като че ли вече си личи, че имам нужда.
Сега остава само да намеря подходящ крем  Wink

# 15
  • София
  • Мнения: 7 097
Засега само сутрин, но и нощен мисля да си взема.

# 16
  • Мнения: 27 524
Да, сутрин и вечер. Започнах на около 25.

# 17
  • Мнения: 2 448
На 25 бях много надъхана и слагах редовно.  Mr. Green

Сега на 35 съм много несериозна и слагам чат пат специален крем за около очи, иначе лицето си го мажа всеки ден,

защото кожата ми не може без крем , след измиване е доста суха.

# 18
  • Мнения: 4 784
Слагам - от три дни. Вечер.

# 19
  • Мнения: 6 624
Започнах да ползвам околоочен след 25г. Сутрин слагам хидратиращ с фактор ,вечер против бръчки.

# 20
  • Мнения: 463
Сутрин и вечер   слагам всеки ден    Hug  bouquet
И аз така, като почнах доста рано /но специалнен крем за около очи си взех на 22-23 - хидратиращ и успокояващ естествено/

# 21
  • Мнения: 3 459
Момичета, имате ли си на идея дали този крем е подходящ за моята възраст (21г.)?  Rolling Eyes

# 22
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Кой от всичките.... Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 3 459
Кали, съжалявам, ама не дава да копирам линка.
Става въпрос за гела за очи със серамиди на Dr. Renaud  Peace

# 24
  • Мнения: 3 830
Не слагам все още, но желая кожата около очите ми да се запази задълго без бръчици, а за тази цел трябва да се овлажнява и подхранва.

На 25 съм и ще започвам. Чакам само да открия добър и подходящ продукт Wink

# 25
  • Мнения: 134
сутрин и вечер, сега съм на 33, почнах на 29 години.

# 26
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Джей,ако имаш тези налични проблеми,които се описват в предназначението на крема го ползвай.
Козметиката е  нежна и подходяща за чувствителна кожа.

# 27
  • Мнения: 3 459
Джей,ако имаш тези налични проблеми,които се описват в предназначението на крема го ползвай.
Козметиката е  нежна и подходяща за чувствителна кожа.
Благодаря   bouquet
Ако намеря тестер ще пробвам, ако ако ли не ще си взема крема. Най-много да не подейства.
Хареса ми това, че съдържа метличина. Някъде из нета бях чела, че метличината действала много добре на очите  Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 3 787
Ползвам,да.Едно гелче на Ла Рош,от което засега съм доволна Wink

# 29
  • София
  • Мнения: 3 840
Слагам, но не всяка вечер. Търся си по-подходяш крем срещу тъмните кръгове под очите, ако някой може да ми препоръча   bouquet

# 30
  • Мнения: 596
Сутрин и вечер слагам хидратиращ крем, започнах на 26 години.

# 31
  • Мнения: 830
задължително сутрин и вчер,все пак 30+ си казват думата...

# 32
  • Мнения: 743
Да, купих си преди няколко месеца на L'Oreal и се мажа редовно сутрин и вечер. На 31 съм, но все още нямам никакви бръчици около очите.
Estellia на VICHY има едно гелче за очи, мисля че беше от серията Aqualia Termal - YEUX EYES, което е с малки блестящи частици вътре. Много е добро и е за млада кожа. Потърси го и мисля, че няма да съжаляваш.

# 33
  • Мнения: 3 830
Да, купих си преди няколко месеца на L'Oreal и се мажа редовно сутрин и вечер. На 31 съм, но все още нямам никакви бръчици около очите.
Estellia на VICHY има едно гелче за очи, мисля че беше от серията Aqualia Termal - YEUX EYES, което е с малки блестящи частици вътре. Много е добро и е за млада кожа. Потърси го и мисля, че няма да съжаляваш.

Благодаря, мила!
Имам доверие на Виши и ще те послушам, ще си го купя. Благодаря!  bouquet

# 34
  • Мнения: 3 830
Открих това:









Кое от тези е? За първото си мисля аз, понеже ми се отвориха доста резултати... newsm78

# 35
  • Мнения: 743
Ето това е гелчето:



Наистина е добро и се надявам да останеш доволна.  Hug

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 214
От два месеца всяка сутрин си слагам: http://www.galenic.com/public/galenic/html/produit/produit.php?id=241&niv=t_s

# 37
  • Мнения: 7 420
   На около 25 бях започнала с кремове и гелове за около очи.
   Сега , сутрин  слагам крем,а вечер - рициново масло. Simple Smile

# 38
  • Мнения: 1 802
От 3-4 месеца всяка вечер ползвам гелчето на Талодерма със ройбос. Имах сенки под очите, а  понякога и подпухване, сега са ми добре очите.  Peace

# 39
  • Мнения: 1 999
Според резултатите повечето от вас слагат сутрин и вечер. Аз винаги съм си слагала такъв крем само сутрин, а вечер си почиствам лицето и не слагам нищо. Може би над 30г. не е зле да се слага 2 пъти все пак.

# 40
  • Мнения: 183
Аз съм почти на 31г - без десетина дни. Слагам крем сутрин и вечер. Започнах да слагам крем под очите някъде на около 25-26г. Мога само да кажа да не чакате да  забележите, че имате нужда от крем за околоочния контур- ползвайте превантивно някакво леко кремче.Особено, ако сте на 30+. Simple Smile

# 41
  • Мнения: 3 830
Ето това е гелчето:



Наистина е добро и се надявам да останеш доволна.  Hug

Благодаря  bouquet

# 42
  • Мнения: 7 474
Слагам вечер само.

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
Слагам от около 3 седмици, защото реших, че ставайки на 30 год., трябва да започна да се грижа повече за кожата си (а не защото имам видима нужда  Wink ). Кремът го слагам сутрин, с UV е. Понякога и вечер, ако чувствам кожата си прекалено опъната.

# 44
  • Мнения: 2 936
Започнах да ползвам околоочен след 25г. Сутрин слагам хидратиращ с фактор ,вечер против бръчки.

 Peace

# 45
  • Мнения: 483
Започнах от скоро след като навърших 30  Rolling Eyes
Слагам съвсем лек крем на Еucerin - подходящ за хора носещи лещи, т.е офталмологично тестван! Преди не смятах, че има нужда.
Много съм доволна!

# 46
  • Мнения: 636
Слагам на Билка, ама колко е ефикасно незнам.

# 47
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Да слагам
не знам какво се разбира под до4ите, но спред професионалисти консултанти козметици и гримьори кремът се нанася с леко потупва6ти движения по околоо4ната кост, и  под дъгата на веждата има специални кремове които работят за горнияя клепа4,
слагам
първо серум и после крем имам  при по4истване на грима завър6вам процедурата със специален тоник за о4и
ве4ер наблаягам на подхранва6ти  противобръ4кови крем4ета, сутрин на гел4ета с по лека консистенция
два пъти годо6но правя едномесе4ен курс  курс  с пар4ета за контура
използвам и маски
запо4нах с крем за околоо4ния контур на 26 години

Последна редакция: нд, 20 юли 2008, 18:10 от sl

# 48
  • Мнения: 940
Започнах да слагам крем против бръчки преди месец като навърших 25. Преди това ползвах само хидратиращ.

# 49
  • Варна
  • Мнения: 815
От около година и половина си слагам околоочен крем само сутрин. На 23 години съм  Peace

# 50
  • Мнения: 1 081
Слагам само сутрин.
Знам, че е добре вечер след почистване, нежната кожа около очите да се остави да "диша" Peace

Няколко пъти съм слагала вечер, и ставам сутрин с подпухнали очи, така, че си продължавам само сутрин с околоочния крем .

# 51
  • Мнения: 2 133
На 33г. съм.Слагах само вечер, ама като се зачетох, май Thinking сутрин трябва!!!

# 52
  • Мнения: 2 936
Някъде на 25 бях когато започнах,в началото несериозно но сега го правя всяка сутрин и вечер задължително.

 Peace

# 53
  • София
  • Мнения: 4 294
Слагам крем на лицето вкл. около очите сутрин, вечер оставам кожата да ми почива, щото и без друго кожата ми е мазна  Peace
Започнах да слагам крем около 27-28 г.

# 54
  • here, there, everywhere
  • Мнения: 919
Аз съм на 37, скоро на 38 години. Крем за очи си слагам от 22та си година. Има ефект. Първоначално си слагах по-обикновени кремчета, но с възрастта се налага да купувам по- скъпи.

# 55
  • Мнения: 2 407
Сутрин и вечер!

# 56
  • Мнения: 79
Слагам само вечер, но не против бръчки, а само хидратиращ. На 23 год съм и започнах преди няколко месеца. Но май като чета, сутрин е по-добре  newsm78

# 57
  • Мнения: 776
Започнах да ползвам околоочен крем на 18 г., слагам и сутрин, и вечер. До скоро нанасях само под очите и в зоната, където се образува пачи крак, от известно време слагам ( стига да е упоменато в листовката, защото не всеки околоочен може Peace ) и върху клепача ( но само сутрин ) и дъгата на веждата. Позлвам околоочна маска веднъж седмично. След 25 преминах и към анти ейдж околоочна грижа и серуми Wink

# 58
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Слагам само сутрин

# 59
  • София
  • Мнения: 232
аз не ползвам, но май трябва да се замисля вече!

# 60
  • Мнения: 131
Сутрин слагам задължително, вечер ако се сетя Wink

# 61
  • София
  • Мнения: 4 966
Попринцип слагам сутрин,напоследък и сутрин и вечер нанасям околоочен.

Общи условия

Активация на акаунт