Слагате ли си крем под очите

  • 5 352
  • 61
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 596
Сутрин и вечер слагам хидратиращ крем, започнах на 26 години.

# 31
  • Мнения: 830
задължително сутрин и вчер,все пак 30+ си казват думата...

# 32
  • Мнения: 743
Да, купих си преди няколко месеца на L'Oreal и се мажа редовно сутрин и вечер. На 31 съм, но все още нямам никакви бръчици около очите.
Estellia на VICHY има едно гелче за очи, мисля че беше от серията Aqualia Termal - YEUX EYES, което е с малки блестящи частици вътре. Много е добро и е за млада кожа. Потърси го и мисля, че няма да съжаляваш.

# 33
  • Мнения: 3 830
Да, купих си преди няколко месеца на L'Oreal и се мажа редовно сутрин и вечер. На 31 съм, но все още нямам никакви бръчици около очите.
Estellia на VICHY има едно гелче за очи, мисля че беше от серията Aqualia Termal - YEUX EYES, което е с малки блестящи частици вътре. Много е добро и е за млада кожа. Потърси го и мисля, че няма да съжаляваш.

Благодаря, мила!
Имам доверие на Виши и ще те послушам, ще си го купя. Благодаря!  bouquet

# 34
  • Мнения: 3 830
Открих това:









Кое от тези е? За първото си мисля аз, понеже ми се отвориха доста резултати... newsm78

# 35
  • Мнения: 743
Ето това е гелчето:



Наистина е добро и се надявам да останеш доволна.  Hug

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 214
От два месеца всяка сутрин си слагам: http://www.galenic.com/public/galenic/html/produit/produit.php?id=241&niv=t_s

# 37
  • Мнения: 7 418
   На около 25 бях започнала с кремове и гелове за около очи.
   Сега , сутрин  слагам крем,а вечер - рициново масло. Simple Smile

# 38
  • Мнения: 1 802
От 3-4 месеца всяка вечер ползвам гелчето на Талодерма със ройбос. Имах сенки под очите, а  понякога и подпухване, сега са ми добре очите.  Peace

# 39
  • Мнения: 1 999
Според резултатите повечето от вас слагат сутрин и вечер. Аз винаги съм си слагала такъв крем само сутрин, а вечер си почиствам лицето и не слагам нищо. Може би над 30г. не е зле да се слага 2 пъти все пак.

# 40
  • Мнения: 183
Аз съм почти на 31г - без десетина дни. Слагам крем сутрин и вечер. Започнах да слагам крем под очите някъде на около 25-26г. Мога само да кажа да не чакате да  забележите, че имате нужда от крем за околоочния контур- ползвайте превантивно някакво леко кремче.Особено, ако сте на 30+. Simple Smile

# 41
  • Мнения: 3 830
Ето това е гелчето:



Наистина е добро и се надявам да останеш доволна.  Hug

Благодаря  bouquet

# 42
  • Мнения: 7 474
Слагам вечер само.

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
Слагам от около 3 седмици, защото реших, че ставайки на 30 год., трябва да започна да се грижа повече за кожата си (а не защото имам видима нужда  Wink ). Кремът го слагам сутрин, с UV е. Понякога и вечер, ако чувствам кожата си прекалено опъната.

# 44
  • Мнения: 2 936
Започнах да ползвам околоочен след 25г. Сутрин слагам хидратиращ с фактор ,вечер против бръчки.

 Peace

Общи условия

Активация на акаунт