Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Аз  пък мога ли да застана от другата страна? Joy
Срещу нас, като фирма е подаван сигнал към Господарите. От злобна и завистлива комшийка мисля. Та дойдоха Господарите, заедно със съюз на потребителите, икономическа полиция, полиция и прочее. Shocked Ей така, изненадващо, без предизвестие. Отваряш вратата на офиса и шок.Пред него 15 човека, нищо че после по ТВ дават само един или двама. Беше подаден сигнал, че работим без разрешителни и такива разни. Показахме всичко,което искаха и беше свързано със сигнала,и на Господари и на полицаи, и на другите проверяващи органи на момента , та се извиниха и си тръгнаха. Не видяха нищо нередно.
Та исках да ви кажа, че Господарите си работят по сигналите, но често тези сигнали са некоректни и измислени.
А излъчиха ли го после това нещо?
и дали са търсили обяснение от комшийката какви ги върши и как разкарва толкова народ.

Не, не го излъчиха разбира се.То нямаше скандал за излъчване просто. Незнам после държали ли са сметка от комшийката.Надявам се да е така.Все пак  доста хора беше пратила за зелен хайвер.

# 16
  • Мнения: 3 826

отдавна не го гледам , но си спомням , че дадоха годишен Скункс на Елена от ББ , защото разваляла устоите на семейството в България  Joy Joy
някой си се развежда и тича Мавриков със скункса , представете си ...
та с две думи - никога не съм се обръщала и не бил си го и помислила дори ,
убедена съм , че има и тенденциозност , Нова са известни с това

# 17
  • Мнения: 67
Да. Аз също сигнализирах до "Господорите", и то непрекъснато писах писма в продължителен период от време.  Исках да дам гласност за смъртен случай. Никой не ми се обади . Явно не им се е сторил "интересен" случая \ или е това , което си мисля\  Confused

# 18
  • Мнения: 854
Писах два пъти. Единия не отговориха изобщо.
Втория път ставаше дума за български "работодател", който праща хора на работа в чужбина. Взима тук пари на ръка и праща балъците там, с обещание, че там ги чакат с готова квартитра и осигурена работа. Обаче се оказва, че като слезнат от рейса в съответната страна - там (разбира се!) няма никой...  Или се появява някой "случаен" българин, който ги наема на смешни цени - превръщат ги буквално в роби.
Имаше свидетели, много пострадали, името на човека, негов телефон (този, който върти далаверата и ВСЕ още иапраща хора там).
Звъняха ми няколко пъти, говорихме, по някое време обаче, не знам защо почнаха да мънкат и се отказаха.
За огромно съжаление, защото моята цел беше главно да се предпазят поредните балъци, които ще му се вържат на тоя. Разбира се, освен моралното удовлетворение, че ще бъде накиснат.
Обаче нищо не стана.
Не мога да пиша до съответните органи - аз не съм пострадала, а хората, които са - са в чужбина, никой няма да се юрне да им взима показания там.
Отделно, че голяма част от пострадалите там се уплашиха, като разбраха, че има шанс да ги снимат и трябва да си кажат всичко пред камера. Щели да си загубят мизерната работичка (която уж не харесват)... Да си овца и страхливец е много лошо. Като си и балък  - става страшно. И дето се вика - нека им е тогава.
Лошото е, че ще пострадат още много хора, за които това обикновено е последна надежда.

# 19
  • Мнения: 2 425
Аз им писах, но се оправиха нещата, а и те не се обадиха, нито писаха.

# 20
  • Мнения: 1 470
Писала съм им два пъти!Първият път не помня защо,но вторият беше когато пуснахме подписката за защита на българският език-и двата пъте не получих никакъв отговор.Но за вторият съм им обидена,че дори не отвърнаха,а праблемът беше общонационален,и търсехме начин да го разгласим...Между другото тогава писах и на Слави,който се пише голям патриот,и на всички подобни предавания,за които се сетих,и нищо...Ей за това ДА ЖИВЕЕ БГ МАМА,защото чрез нея май най-бързо се разпрастрани всичко тогава,и законътг бе спрян!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 21
  • Мнения: 7
Не съм пускал, дано и не стигам до там. За съжлание с тези уж "сериозни" теми само развалят иначе хубавото предаване и дойде ли време за Приятно ми е Мавриков, Хубаво ми е Яна, Густо ми е Курдов и пр. сменям канала. Не смятам, че попаданията са им кой знае колко находчиви. Все за някви подлези около ЦУМ говорят или тематики, които не са кой знае колко горещи. На мен поне тази част от предаването не ми допада Simple Smile

# 22
  • Мнения: 4 585
FatherRr, снимката в аватара ти надвишава максимално допустимите от правилата на форума размери. Ако не знаеш как, кажи, ще ти я намаля.
Тая е таман. Аман от новаци.

Последна редакция: нд, 20 юли 2008, 21:33 от Вълкът с дълъг ник

# 23
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Татко Рр, имам чувството, че си гледал не повече от 2 предвания.  Rolling Eyes

Апропо, послушай съвета на Вълка- той ги разбира тези неща.  Simple Smile

# 24
  • Мнения: 2 122
писах веднъж, не отговориха- май като гледам им е система да не отговарят  Grinning
чак сега си се ядосвам на себе си, че им писах, ама тогава бях много афектирана, че лекари се опитаха да се гаврят с 8 месечната ми дъщеря  #2gunfire

# 25
  • Мнения: 4 585
mini_79, снимката в аватара ти надвишава максимално допустимите от правилата на форума размери. Ако не знаеш как, кажи, ще ти я намаля
Тая е таман.

Последна редакция: нд, 20 юли 2008, 23:03 от Вълкът с дълъг ник

# 26
  • Мнения: 227
Хора, голямо мерси за отговорите   bouquet

След всичко изписано и изказано доказах теорията си - и това предаване е много шум за нищо !!  Peace
Естествено то не трябва да свърши цялата работа на държавата, която е забравила за поданиците си, но това вече го обсъдихме. Rolling Eyes
Кофти е, че хора като mini_79, Червената Шапчица, bushkata, и като всички останали, които са потърсили съдействие от медия, се оказват малко или много излъгани.
Аз също пуснах няколко сигнала, и по имейл и по телефона - който е постоянно на секретар, но се оказа, че темата за преминаващи денонощно стотици камиони с дървен материал през гъсто населен квартал, които застрашават сигурността на хората на имуществото им, и които нарушават спокойствието на всички, просто не е инересна.

Еми това е ! БГ !  Peace

# 27
  • Мнения: 854
Разбира се, че е така. Медиите търсят скандал, нещо срамно, нещо, което ще се гледа, чете. Това, че са помогнали на някого не е било от добро сърце или някакъв морал - просто темата им е била обещаваща да събере повече хора пред екрана (или да се прочете, ако е вестник).

п.п. Разбира се, че твоята тема е безинтересна. Виж, ако утре един такъв камион премаже дете, а ако и шофьора е бил пиян, пък ако и  документите му не са в изправност - е, тогава ще дотичат сами - това ще е мнооого интересно.
Сензация се търси, не желание за помощ.

# 28
  • Мнения: 2 122
mini_79, снимката в аватара ти надвишава максимално допустимите от правилата на форума размери. Ако не знаеш как, кажи, ще ти я намаля
Тая е таман.

благодаря, точно за това се включих по темата, да можеш да ми я смалиш, че нещо не ме бива  Twisted Evil

# 29
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295
... тогава писах и на Слави,който се пише голям патриот...

Този пък направо не ми го говори... Преди 6 години от една болница писахме едни писма. Нямаше лекарства за болни от рак деца... В Слави ни беше най- голямата надежда да получи отзвук проблемът, а никой дори не ни се обади... Слава богу, че други "институции" помогнаха тогава.

Общи условия

Активация на акаунт