аборт-помощ

  • 5 856
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 864
Момичето пита къде може за направи аборт, едва ли иска да го поучаваме.
Като не можем да помогнем по-добре да замълчим.
Ясно, че точно тук не му е мястото- при настоящите и бъдещите майки, но...

Трябва да си начешат езиците,пък и точки трупаме.

# 16
  • Мнения: 1 195
Хм.....аборт в тази седмица и нагоре, без мед. причини....граничи с безумие! Никой нормален лекар не би се съгласил.

 Peace

# 17
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Мисля, че аборт след 12 г. с. правят само по медицински причини

# 18
  • Мнения: 9 973
само ако се навият на черно Money

# 19
# 20
  • Мнения: 377
Миличка в здравния си пусала същата тема преди 3 седмици.Сигурно си имала причина да отложиш аборта толкова време , но вече много повече  вредиш на здравето си .Ти си знаеш !

# 21
  • Мнения: 1 919
 Confused добре де, но дори и да извърши някой аборт в по-късна ГС, как се прави newsm78 предизвикват раждане или то абразиото мисля, че е възможно до 9-10 г.с, после кюртаж.... Rolling Eyes не се бях замисляла, верно как се извършва.

# 22
  • София
  • Мнения: 44 122
Confused добре де, но дори и да извърши някой аборт в по-късна ГС, как се прави newsm78 предизвикват раждане или то абразиото мисля, че е възможно до 9-10 г.с, после кюртаж.... Rolling Eyes не се бях замисляла, верно как се извършва.

Не го предизвикват, просто го изваждат, както и в по-ранните седмици.......след 23-седмица пак така, само, че вадят на части... Confused

# 23
  • Мнения: 1 520
За да направи аборт след 12-тата седмица трябва да има медицински причини. Ако няма, не остава нищо друго освен да роди детето. Щом не е имала смелост в първите 12 седмици да се реши на аборт, вече е късно за това.

Последна редакция: нд, 20 юли 2008, 17:42 от krem-karamel

# 24
не прави аборт една моя приятелка направи на 18 г.аборт а сега е на 25 и не може да има деца дано вземеш правилното решение успех.

# 25
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Стига сте упреквали дамата, че е пуснала темата тук  Stop Можеше и проблемно забременяване да я пусне  Crazy  ooooh!
Относно аборта, не мога да те насоча. Може би някъде на черно и срещу определена сума, някой ще го направи  Confused Друг е въпроса какви ще са последиците  Confused

# 26
  • София
  • Мнения: 44 122
Не я опрекват, че я е пуснала тук, а че три седмици по-рано я е пуснала в здравния и нищо не е направила по въпроса....и сега е в това положение....

Иначе 0 навремето майка ми е правила криминален аборт...(защото имала скорошен предишен и и отказали толкова скоро да прави втори) и почти не умряла от него.....така че в това положение - по-добре май да родиш детето, ако не е легално в болница рискуваш доста....

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
То се мисли по-рано за това #Crazy

# 28
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Имам приятелка, която по медицински причини прави аборт след 12 седмица и каза, че е най - ужасното и преживяване. Първо и били някаква инжекция за умъртвяване на плода и чак след това са я чистили. Но боляло ужасно, а и психичната травма е доста голяма. Не съм против аборта, всяка жена има право сама да реши, но изживяването е ужасно. Не толкова физически, колкото психически Sick

# 29
  • Мнения: 13 812
Не по темата ама толкова й завиждам на въпросната дама , аз направих спонтанен аборт преди две седмици в 12 седмица, толкова мъка , а ни беше трето планирано дете.
Защо се случват такива неща, някой много иска а не става, друг не иска и пак се мъчи...

Общи условия

Активация на акаунт