Венецианска мазилка

  • 80 697
  • 66
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 93
В нас целия апартамент е с тази мазилка и седи невероятно  Simple Smile струват си парите, но е важно също да е направена качествено от добри разботници, както и стените да са подходящи без издутини.

# 16
  • Мнения: 31
И ние си взехме за коридора от магазина на Шипченски проход, но изобщо не отговаряше на цвета от каталога!!! И трябваше да вземем още 2 кофи бяло, за да получим желания цвят! Иначе бялата и черната венецианска мазилка са невероятни!

# 17
  • Мнения: 637
А венецианската мази.ка издъ,жа .и на външни ус.овия?

# 18
  • Мнения: 619
Това да не е онази мазилка дето прилича на мрамор?
Леля ми има такава и наистина е много впечатляващо, но по времето, когато я правеха и излезе достааааа скъпичко и има  в коридора .
Подходящо ли е за всекидневна ?

# 19
  • Мнения: 6 324
Венецианската мазилка не е дишаща. Не е подходяща да се слага на всички стени на едно помещение.
Това по повод на няколко постинга от хора, които казаха, че са направили така целия си дом или възнамеряват да го направят така. Peace

# 20
  • Мнения: 36
Искам да попитам някой,ако може да ми даде координати на майстори,които правят венецианска мазилка за гр.Ямбол Praynig

# 21
  • Мнения: 206
да,не е подходящо за хора който немогат да си го позволят,в къщи абсолютно всичко е с венецианска мазилка от 5 години и не е мръднало и сме много доволни.
ако става на въпрос  и латекса запечатва,единствено варта не запечатва доколкото са мойте скромни знания
затова като искаш да ти дишат стените си ги направи с вар-както едно времешните къщи hahaha


 За  малко да се включа  с коментар  и  хоп - темата   загрубя.
В  този   случай  говорим   за качествата  на подобен  род  мазилки, а не кой  какво  може да си  позволи.  Грозничко е   като  коментар.  Не съм  фен  на  подобни  лъскави и кичозни мазилки , но  съм   запозната  с технологията  им. На  твое място  не  бих  се  перчила пред  момичетата  кой  какви   възможности  има, още  повече  , че   тези  мазилки са  демоде в интериора.
И  да,  скромни  са  познанията  ти -  има   нови  бои  които са дишащи,
а и  да-  обожавам  варосани  къщички  в баварски    гръцки   или испански стил.

# 22
  • Мнения: 619
 Hug
Amazing_nice, мила не се ядосвай, единственото, което заслужават по-горните коментари с такива грозни намеци е пълно игнориране.
То е ясно,че парите нито акъл, нито тактичност ще ти купят Simple Smile.

# 23
  • Мнения: 206
ВасиТу  Peace

# 24
  • Мнения: 13
 За  малко да се включа  с коментар  и  хоп - темата   загрубя.
В  този   случай  говорим   за качествата  на подобен  род  мазилки, а не кой  какво  може да си  позволи.  Грозничко е   като  коментар.  Не съм  фен  на  подобни  лъскави и кичозни мазилки , но  съм   запозната  с технологията  им. На  твое място  не  бих  се  перчила пред  момичетата  кой  какви   възможности  има, още  повече  , че   тези  мазилки са  демоде в интериора.
И  да,  скромни  са  познанията  ти -  има   нови  бои  които са дишащи,
а и  да-  обожавам  варосани  къщички  в баварски    гръцки   или испански стил.

всеки си има мнение и вкус,а и незнам защо се обиждаш и го приемаш толкова лично,а(защо ли?) newsm78
въпрос на мнение и на вкус-защо ли всички които могат да си го позволят си правяр въпросната Венецианска мазилка  newsm78,а не посна вар.
Не се засягаи мила Peace

# 25
  • Мнения: 249
Моето впечатление от тази мазилка е, че се наранява много по-трудно от обикновения латекс. Но не ми харесва визуално. Направо като чуя вече латекс на стената и настръхвам - веднага си представям петна и надраскано....

# 26
  • Враца
  • Мнения: 876
Здравейте, преди две три години като правихме апартамента майстора ни предложи венецианска мазилка и именно на такава се спряхме за кухнята и коридора, защото лично аз държах много да може да се мие. Вече трета година мина горе долу и е перфектна. Цветовете държах да са шарени и свежи затова има доста в целия апартамент, което на някой сигурно ще му се стори странно, но важното е човек да се чуства добре и да е практично, а не толкова а е модерно. Ето това е мазилката като вид

В албума може да се види и как стои (извинявам се за качеството на някои от снимките но са от телефон). Нямах идея какво е в началото но ми допадна трайно като мазилка. Тогава ни излезе 22 лв/кв.м (беше преди кризата обаче, т.е отдавна), което си беше множко, но си заслужава. Стените в другите стаи са латекс, като тогава понеже още нямаше винили за стена каквито исках или интересен избор на мазилки стигнахме до този компромис с латекса

# 27
  • Мнения: 0
искам да ви попитам за доказали се майстори за поставяне на венецианска мазилка в ст. загора предварително благодаря надявам се да ми помогните

# 28
# 29
  • Мнения: 13
когато е направена качествено и от точните хора имам предвид добри майстори,който наистина си разбират от работата,а не като повечето който си нямат хал хабер  .Венецианската мазилка,няма как да не ви хареса.Давам ви сайта на момчетата,който работиха в нас,много съвестни и мога да кажа и твардя,че са най-добрите майстори на Венецианска мазилка.Сами се оверете:  www,daskalovidizain,com  ,ако мога да ви бада с нещо полезна пишете на личния

Последна редакция: чт, 12 май 2011, 15:45 от merian0707

Общи условия

Активация на акаунт