Ние успяхме, пожелавам го на всички!

  • 3 582
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 179
Честита радост, Мариса!  bouquet

# 16
  • Мнения: 3 294
Честито Мариса , браво за куража и силата ти  Hug и много щастливи моменти от тук нататък    bouquet

# 17
  • Мнения: 1 247
Мила Мариса честита радост  bouquet  bouquet  bouquet

# 18
  • Мнения: 3 246
Мариса честита радост, пожелавам ти малката госпожица да расте здрава и щастлива и да радва мама и тати  bouquet

# 19
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Честито Мариса!

# 20
  • Мнения: 902
Честита розова Мечта, МАМО.
Да сте живи, здрави и обичащи се.
Неповторимо безоблачно детство на принцесата.

# 21
Честито, много да ви радва малката!  bouquet

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 1 712
Мариса, благодаря ти че с твоята история ни даваш сила и смелост да продължим борбата си докрай! Понякога е много трудно, ти сама знаеш, но ... като чета историите на вече успели момичета, които в своята радост не са ни забравили нас, още чакащите, се изпълвам с надежда, нови сили и вяра, че чудото ще дойде при всяка една от нас ... Благодаря ти още веднъж...!  bouquet Бъди най-щастливата МАМА на света с най-прекрасната и здрава дъщеря Магдалена!!!  bouquet  bouquet  bouquet
Наистина се просълзих ...

# 23
  • Мнения: 1 143
Честито, майчице!

Честито слънчице и нека озарява дните ви оттук нататък!
А малкото съкровище да расте здраво, игриво и много обичано!

# 24
  • Мнения: 200
Мариса, честита дъщеря! Като чета за такива родители, които с всички сили и средства се борят за малки човечета и им съчувсвам , защото знам колко е трудно и какви сили трябват. На една позната казвам ,че трябва да  им се даде златен медал за родителство / през какво ли не минаха/ , но и ти си за челното място. Радвай се на всеки един момент ......  Hug Hug Hug Hug

# 25
  • Мнения: 899
Мариса, ти си живо доказателство, че можем сами да предопределим съдбата си и какво ни се случва зависи в много голяма степен от нас самите. Ако беше се отказала и провесила глава някъде по дългия път на несгодите и трудностите си щеше да се наредиш в дългата редица на самосъжаляващите се и чакащи някой отнякъде да им помогне. Възхищавам ти се, извоювала си сама най-прекрасната победа   bouquet! Дано повече жени прочетат историята ти!!! Пожелавам ти цялото щастие на света с малкото ти слънчице!  Hug

# 26
  • Мнения: 5
Здравей Мариса,

Много се радвам за твоето щастие.
Аз също от 5 години се боря с проблема, имам три спонтани аборта и до днес никаква причина за тях.
Сега се връщам от д-р Балтаджиева и колкото и да е странно, радвам се, че ми откриха проблем. Антинуклеарни антиттела "Анти SS-A" са ми много над нромата и са причина за ранни спонтани аборти. Минават през плацентата и блокират сърдчената дейност на плода. Наначиха ми терапия - вливания с Имуновени. Ето и моите въпроси в тази връзка: от къде се купува, колко струва, къде могат да ми го вливат, колко време отнема, боли ли... и въобще разкажи ми, моля те, всичко за тези вливания. Много ти благодаря предварително.

Общи условия

Активация на акаунт