Малкото врачанче е голямо калпазанче (Враца-19)

  • 16 712
  • 294
  •   1
Отговори
# 45
  • Бургас
  • Мнения: 27
Здравейте, мами и бъдещи такива Hug! На Веси пожелавам да цуне Джеймса от мене:), на всички други- никакви притеснения, а радости от вашите деца! Да са ви здрави! Аз раста, но не старея:)))), като столицата..хихи..Егаси, само на корем качвам, искам и на..дупе, цици, краци:)))), как става- не знам:)
Хубава прохладна вечер ви желая!

# 46
# 47
  • Мнения: 728
Муциту, ако искаш да ти дам няколко килца от мене, че си ги отглеждам в излишък.  Mr. Green Ама то и това не е лесно, ако знаеш колко трудно се поддържат, лесно е да си слаб нищо не трябва да правиш, а иначе трябва богато да се тъпчеш с въглехидрати, захари, мазнини и какво ли още не, които аз лично обожавам да поглъщам под формата на шоколади, пасти, торти, меденки и бонбони от всякакъв тип. И за да не кажете, че дискриминирам другите храни, които са не до толкова сладки ще кажа, че и пържолки не отказвам, пържени картофки, пица и спагети. Или да обобщя - всички най "здравословни" храни. cook

PS: Извинявам се на диетстващите

# 48
  • Мнения: 2 425

Лелееее тази сякаш съм била аз

# 49
  • Мнения: 556
Бременността остави за спомен малко стрии,да ми препоръчате някакъв крем?Мазах се с този на Дева,но ефект нямаше.А за белега от секциото в  друга тема четох,че едно момиче мисли да си вземе Контрактубекс и да се маже с него,дали да не взема и аз  newsm78 Вие какво правите в това време?

# 50
  • Мнения: 728
Здравейте, ние днес ставаме на 7 месеца.. ето една малка виртуална почерпка.
Очакваме малки виртуални подаръци  Mr. Green


# 51
  • Мнения: 41
здр.днеска бяхме на конултация,
вече сме 5.200 а бяхме 3 . 800 и сме 58см.бяхме 52 и ни биха и инжекция
да ви питам тия сокчета нали с лъжичка трябва да ги даваме а не с биберона
честити 7 месеца на криско, да ви е жив и здрав
само за него

# 52
  • Мнения: 2 425
Честита месечинка на Криско и ето виртуалния подарък

# 53
  • Мнения: 159
Ммммммммм много вкусни хапки  Mr. Green
Ето и моето подаръче

# 54
  • Мнения: 41
_baby ако не се лъжа днеска по обят по точно към 13 с твоя отивахте някъде в посока болницата дано съм видяла правилни, вие бяхте нали,край светофарите

# 55
  • Мнения: 2 425
_baby ако не се лъжа днеска по обят по точно към 13 с твоя отивахте някъде в посока болницата дано съм видяла правилни, вие бяхте нали,край светофарите
Ние сме били  Joy

# 56
  • Мнения: 556
Честита месечинка на Криско,ето и нашия подарък

# 57
  • Мнения: 41
значи не ме лъжат очите, разчетох се тука из форума и разбрах че повечето са против захранването със сокчета толкова от рано, вие какво мислите ?да даваме ли?

# 58
  • Мнения: 556
Ива,и на мен ми каза Янчева да му давам сок от ябълка и морков,но аз не бързам.Ще изчакам още месец да мине и тогава.За пишлето да питам,ти забелваш ли я,аз не newsm78 но ми каза и това да правя,освен масажите.

# 59
  • Мнения: 159
Здравейте и от мен  Hug
little angel не знам, но мисля че е рано да даваш сокчета ( по този начин започваш да го захранваш)....не знам защо масово лекарите препоръчват това ранно захранване. Прочети малко повече инфо по-въпроса- тук във форума има много постове, и в кърмаческият, и при майките които хранят с АМ, ето например и тези статии http://www.biberonbg.com/info/juicewhynot.htm 
http://www.biberonbg.com/specialisti/zahranvane.htm
Другото нещо- в момента няма хубави ябълки ( не им е сезона) и са пълни с какви ли не глупости, затова по-добре си купи готови сокчета ( на Хип например), виж моркови можеш и да намериш хубави, но внимавай- от тях бебетата се запичат, а от ябълките може да се увеличат коликите...
afroditka1783 самоцитирам се  Hug

Общи условия

Активация на акаунт