Кога спряхте да ходите голи пред децата си?

  • 9 293
  • 93
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 399
Аз не се крия от дъщеря си,а мъжът ми се "крие" от няколко месеца,т.е.когато малката беше на около годинка! Не съм го молила да се крие-той така си реши-притеснявал се-голям човек е,той си знае!  Peace
От сина си незнам дали и от кога ще се "крия"...но принципно не съм от притеснителните!  Blush

Последна редакция: пн, 21 юли 2008, 11:30 от мимина

# 16
  • София
  • Мнения: 18 679
При нас ситуацията е малко странна...Имаме момче и човек би предположил, че ако някой ще се крие, това ще съм аз...Обаче е точно обратното Crazy И досега се разкарвам чисто гола пред него, даже му разрешавам да ми маже корема с олио против стрии след баня, защото той много настоява Mr. Green Гърдите ми и без това ги възприема като свои, защото го кърмих до доста късно и има ясни спомени Simple Smile Мъж ми обаче, когато влизаше да го къпе още като бебе, влизаше с гащи Crazy Не можел гол пред детето....не знам защо, явно е въпрос на възпитание ли...на вътрешно усещане ли...

# 17
  • Мнения: 801
При нас момчетата на 7 години влизат още с майките си в банята и съблекалнята на басейна, цялото семейство влиза в сауната. Детето приема голотата, като нещо естествено и не му прави впечатление. Изживях културен шок, когато видях смесена баня за работниците. Спомням си как шпионирах баща ми в банята.... Embarassed

# 18
  • Мнения: 2 197
Не съм и нямам намерение да спирам. Баща и също. Човешкото тяло е нещо нормално и не виждам причина да се крием. Когато започне да разбира повече ще и обясня и разликите между нас. Тя се къпе или с мен или с баща си. Не мисля изведнъж той да  престане да я къпе. А и в тази жега няма начин да не се разхождаме голи.

# 19
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 988
Брагодаря на всички за отговорите!  Hug

# 20
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
С моята дъщеричка се къпем заедно, не се крия пред нея.
Но таткото се крие сериозно.Като се къпе се заключва, да не би случайно да влезе малката в банята и да го види.С обличането е същото.

# 21
  • Мнения: 1 586
И аз все още не се крия......... Crazy

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 1 155
С моята дъщеричка се къпем заедно, не се крия пред нея.
Но таткото се крие сериозно.Като се къпе се заключва, да не би случайно да влезе малката в банята и да го види.С обличането е същото.

При нас е същото, само да добавя, че натъпкахме хартия в ключалката на банята, защото малката шпионираше баща си.
По повод на голотата се сетих, че скоро ме пита защо и нейните гърди не се друсат като моите  Laughing

# 23
  • София
  • Мнения: 9 859
На 7 и на 3и половина са дъщерите ми.Баща им не си спомням да е ходил гол пред тях,нито да се е преобличал,освен като съвсем мънички бебета.Аз не се крия,но и гледам да не се развявам много,много.И моята малката скоро ме пита дали като стане голяма гърдите и ще се "надуят" като моите. Laughing

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 2 141
Никога не съм започвала. Нямам подобен навик - да се разхождам гола където и когато и да било. И децата ми не правят изключение. Не го правя и пред тях. Баща им също.

# 25
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не ходим голи нито пред децата, нито като сме сами.

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Още не съм спряла Mr. Green

# 27
  • Мнения: 3 886
И аз така.Даже  нямам скоро намерение

# 28
  • Мнения: 717
добре де, а как се справяте с въпросите, моят малкия ме побърка - сочи ми гърдите и ме пита и неговите ли ще станат така..., какво е това, какво е онова, и за ли ще съм така... отговарям като на голям човек, но редно ли е... незнам и аз  Rolling Eyes- тъкмо между другото точно това се чудех и вядих темата...

# 29
  • Мнения: 3 886
Aми аз затова никога не съм крила  даже и не му е любопитно.Малката я кърмя и само гледа да дойде и да ги прегръща и целува.То сппоред мен няма нищо срамно от голото тяло.

Общи условия

Активация на акаунт