Спам,...ама красив спам (21.7`08- 27. 7`08) ...дъра- бъра...

  • 29 071
  • 2 649
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 289
Привет, лудетини  Flutter

Ефи, кога ще ходиш в Лондон?

Палавата, пусни твоя снимка за малко, да те видя и аз в близък план  Praynig ... такива хубавини писаха мацките за теб.

# 16
  • Мнения: 2 388
Не си представяй.
Аз пък още тъгувам по една рокля от ония гръцки сайт дето даде Доби.Тооооолкова я искам,обаче я няма в наличност.А като я няма защо й държат там снимката с тая евтина цена да се дразня.За това ще поръчвам други 3 и няколко други неща. Mr. Green Crossing Arms Ама си искам оная роклА. Crossing Arms Пък. Crossing Arms

Как да не си представям,  като от 3-4 години редовно ходя до Турция на пазар. Laughing

Роклята наистина беше сладка, ама много дълга за моя вкус. Simple Smile

# 17
  • Мнения: 2 388

Палавата, пусни твоя снимка за малко, да те видя и аз в близък план  Praynig ... такива хубавини писаха мацките за теб.

След това изказване няма да посмея да пусна снимка. Simple Smile Те ме ласкаят само тук красавиците.
Иначе съм си просто средно-статистическа жена. Simple Smile

# 18
  • Мнения: 4 435
Не си представяй.
Аз пък още тъгувам по една рокля от ония гръцки сайт дето даде Доби.Тооооолкова я искам,обаче я няма в наличност.А като я няма защо й държат там снимката с тая евтина цена да се дразня.За това ще поръчвам други 3 и няколко други неща. Mr. Green Crossing Arms Ама си искам оная роклА. Crossing Arms Пък. Crossing Arms

Как да не си представям,  като от 3-4 години редовно ходя до Турция на пазар. Laughing

Роклята наистина беше сладка, ама много дълга за моя вкус. Simple Smile

Който има крака си ги показва.Ние ги крием. Mr. Green А аз обожавам Турция,по точно курортите и Истанбул,обожавам и Турската кухня.В Хисар,в един ходя само в един турски ресторант да вечерям,готвачите са си от Турция.Страхотно просто.

# 19
  • Мнения: 289
Ааа, на снимката, която имаше на аватара, не изглеждаше средно-статистическа   Wink

# 20
  • Мнения: 2 388
Ааа, на снимката, която имаше на аватара, не изглеждаше средно-статистическа   Wink
Ей сега ще отворя едно албумче, има и други снимки, ама не им обръщай внимание. Simple Smile

Последна редакция: нд, 20 юли 2008, 21:39 от palavata_monahinq

# 21
  • Мнения: 4 435
Рускет Пукета не го прие,барем виж тук тая тема,на нашата любимка : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=315022.new#new  Joy Joy

# 22
  • Мнения: 2 388
Рускет Пукета не го прие,барем виж тук тая тема,на нашата любимка : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=315022.new#new  Joy Joy

Това момиче е култово. Joy Joy Joy Ще остане в аналите на форума. bowuu

# 23
  • Мнения: 4 435
Рускет Пукета не го прие,барем виж тук тая тема,на нашата любимка : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=315022.new#new  Joy Joy

Това момиче е култово. Joy Joy Joy Ще остане в аналите на форума. bowuu

Абсолютно,просато като видя нейна тема и нямам търпение да влезна да чета. Flutter

# 24
  • Мнения: 2 388

Абсолютно,просато като видя нейна тема и нямам търпение да влезна да чета. Flutter

И аз, и аз. Party И все ми напира отвътре да се разпиша и аз в темичката и. Laughing

# 25
  • Мнения: 4 435
Боже хора,тия картофки на Лео станаха превъзходни. #Crazy Направо не мога да повярвам.
Мерси на Джени,че ме подсети за тях.  bouquet  bouquet Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 3 641
Славче, другия път ти ще помагаш с рецепти Hug
Палавата, аз пък ревнувам и други искаш да те сънуват не само аз Crossing Arms

# 27
  • Мнения: 4 435
Славче, другия път ти ще помагаш с рецепти Hug


С удоволствие. Hug

# 28
  • Мнения: 2 388

Палавата, аз пък ревнувам и други искаш да те сънуват не само аз Crossing Arms

Ти пък, нека имат кошмари. Mr. Green

# 29
  • Мнения: 3 641

Палавата, аз пък ревнувам и други искаш да те сънуват не само аз Crossing Arms

Ти пък, нека имат кошмари. Mr. Green
Да бе да, хич не беше кошмар даже Crazy

Общи условия

Активация на акаунт