"ДНЕВНИКЪТ 47"-да отслабнем всички заедно!

  • 15 561
  • 306
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 22 462
Здравейте момичета и от мен. )))

Аз с теглото промяна нямам, ама то от къде да има като се тъпча като за световно.
Изобщо няма да казвам какво съм яла вчера, че няма да ми стигне мястото. Днес също се олях още от обяд с една доза Фурнети (голям боклук са, ама аз нарочно ги тъпча) . Преди малко единственото свястно нещо, което хапнах беше банан.
Трябва да си ударя вече една гьостерица по гъза и да се хващам с плодовете, че в скоро време кантара ще ме изостави и да не тръгне нагоре.
Днес си получих едно колетче от ларедут, доволна съм. ))))

Поздрави на всички и да сте диетични и заради мен. ))))

# 61
  • София
  • Мнения: 1 950
... Днес също се олях още от обяд с една доза Фурнети (голям боклук са, ама аз нарочно ги тъпча) . Преди малко единственото свястно нещо, което хапнах беше банан.
Трябва да си ударя вече една гьостерица по гъза и да се хващам с плодовете, че в скоро време кантара ще ме изостави и да не тръгне нагоре.

Да я свърша тази работа аз вместо теб  newsm29  Какви Форнети, какви оливания ?  newsm78 Като се стегнеш можеш - като беше на плодове направо беше железна и сваляше екстра, Hug малко остана, повечето са ти зад гърба  newsm10

То и аз не съм си по режима точно,  Crazy но поне обяда ми - пиле със зеле е разрешена комбинация в моята диета. Киселото мляко го пропуснах, така че днес съм на кайсии , пилешко и зеле  Peace

# 62
  • Мнения: 1 254
оф, изядох бяла земелка с маково семе. голяма съм ламя. лиде, давай бухалката тука, моля!

# 63
  • София
  • Мнения: 1 950
оф, изядох бяла земелка с маково семе. голяма съм ламя. лиде, давай бухалката тука, моля!

Веднага -  newsm29 . Лесно е да раздаваш бухалки - но днес имам право - засега поне не съм се издънила / освен, че промених малко дните - може да ми тупнете по една бухалчица профилактично.  Grinning

# 64
  • София
  • Мнения: 701
Здравейтеее!  Hug
Ей ме на! От няколко седмици, може би две-три сериозно си диетувам... Резултата е - 500 гр., - 2 см в ханша... За спорт нямам време (за съжаление!), защото излизам рано и се прибирам късно! И сега съм малко тъжна! Тъпо е да си седиш гладна и все дебела!  Blush Искам Помоооощщщщ!!!!!!!  ooooh!

# 65
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Привет  bouquet
Режимна съм, въпреки денуването ми в готварския форум и приготвянето на нережимности hahaha hahaha
Алоооо, дамите със слабите ангели #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Нещо супер полезно- балансатор
 
Peace http://www.hranite.info/balansator.php?pid=27   MissCaprice , знаеш си работата Wink
abirena , на каква диета си newsm78 Пробвай Дюкан - там се яде и се отслабва Peace
Pinkitо,  MimSss,   и аз съм с едно вариращо кило Mr. Green Много е гадно #Cussing out #Cussing out #Cussing out Да кажа, че за 80 дни свалих 4 кг /ако Ви успокоява тоя факт Whistling Whistling Whistling/

Последна редакция: вт, 22 юли 2008, 20:18 от lenny_pld

# 66
  • Мнения: 1 254
добър вечер
на мен присъствието в готвеарския ми се отразява много лошо и гледам да не припарвам там. Днес гледах едни браунис (вид мъфини) и ми потекоха лигите, но удържах стоически
менюто за днес:
09.00-Диня-150гр, пъпеш-150гр
13.00-Пиперки 50гр с 180гр доматен сос, домат 195гр, сирене-40гр, 10гр картофи
14.30-Земелка с мак-65гр
15.30-Бадеми-10гр
20.30-10гр картофи,руло стефани-200гр, салата домати и краставици с зехтин-200гр
спорт-нъц
айде всички на отчет, кво ядохте, кво пихте, спортувахте ли?
лени, следващата темичка мила   bouquet
абирена, бавно става м**ка му! И при мен е така, но ме успокоява мисълта за крайния резултат
лиде, мерси мила, действаш ми добре Simple Smile Mr. Green

# 67
  • Мнения: 1 169
MissCaprice щом си рекла да дам и аз отчет тогава  Simple Smile
Закуска: кисело мляко 0.1% с трици и малко степ
обяд: пиле с извара и горчица
вечеря: пиле с извара и горчица  Crazy
Вода 3 л.

# 68
  • Мнения: 1 875
Спортувахме, да -  кой може да ми образува най-големи ядове за най-кратко време. Laughing

Обяд: 2 яйца+3 белтъка+100 гр. извара+100 гр шунка+ 130 гр. печена чушка - в гювече на МВ. Салата - 200 гр. домат.
Това сминдух -  много гадна подправка, невър мор Close

По-късно -  250 гр. изварен крем.
Вечеря - 150 гр. херинга на скара+230 гр. зеле+40 гр. целина+130 гр. домат.
Проза.
Усещам, че по-късно ще ям още нещо, зависи в колко си легна Thinking
Водата ми е доволно количество, пепсито - и то Confused

Тикве, 165 см съм, ако на снимки ти се струвам по-дълга - заради обувките е.  Simple Smile
А иначе структурата определя как ще изглеждаме, не толкова килограмите.

# 69
  • София
  • Мнения: 1 950
КаприсчеHugнали затова сме заедно, за да се съветваме, поотупваме с бухалката като се налага.  Heart Eyes Менюто ти според мен е добро като изключим земелката, но вече те наказахме за нея  Laughing
Извинявай питала си ме за крака какво ми е - някаква болка имам от два дни в тазобедрената става - вчера едвам ходих/но пък в неделя не ми попречи на танците  Grinning/ но днес след няколко пъти аулин вече ми е по-добре . Нямам си идея от какво е , а пък на лекар не ми се ходи - може би ЕГН-то вече ме подсеща за себе си newsm78

Лени, Hug мерси за полезния линк!   bouquet Ще го ползвам по предназначение

АбиренаHugне се ядосвай- може 500 гр да са малко, но пък -2см са си екстра за това време, ще успееш важното е да не се отказваш, а да продължиш и ще видиш скоро резултата! Peace

ГладнесHugбраво за режимното меню  Peace

Тиквичка, Hug нали знаеш че от кантар до кантар има разлика, така че вярвай си на твоя и не си разваляй удоволствието от момента да си си у дома   bouquet

СкорпиHugсамо така  #2gunfireго таз гад кантарЮ и го прати на заточение до приключване на МЦ   Laughing

Орелия  Hug, като ти чета менюто и направо си ме влече към този мосю Дюкан  Grinning

На всички , които не съм писала лично  Kissing Heart

Отчет за деня:
закуска - кайсии, обяд пиле със зеле, следобяд кайсии и 2 филийки бонус, вечеря - кисело мляко с мюсли - доста видоизмених страхотната диета, но както озверях за сладичко малко преди вечеря това мюсли ме озапти  Mr. Green Спорт - никакъв - дори и ходенето пеша го пропуснах  защото днес по метеорологични причини се уредих мъжа ми да ме развозва до работа и после да ме вземе  bowuu  Mr. Green

Ще отсъствам за няколко дни от темичката, защото ще се отнасям на село за няколко дни с майка ми и децата  travel Не знам колко ще съм диетична, защото майка като се разготви и не спира  Thinking Но ще гледам поне да не прекалявам количествено  newsm78

# 70
  • София
  • Мнения: 2 210
Отчет Simple Smile

закуска- 2 л. трици с половин кис.мляко
после- фитнес 90 мин, комбинирана тренировка с лек уклон към по-силово натоварване и кардио (ще видят те, тия 2 килаааааааааааааааа!!!!)

обяд- 150гр пуешка шунка

следобедна- фрапе с 1/3 ч.ч. обезмаслено мляко, останалото вода

вечеря- панирани филета от хоки+ изварено сирене

планирам късно преди лягане половин мляко с ванилия и подсладител

Вода- 3 и нещо литра.

Храната е малко, но тази седмица ще огранича калорийния прием, за сметка на физ.натоварване, пък да видим ще има ли ефект.

# 71
  • Мнения: 1 254
ори-изчисти си кутията и си виж майла  Wink

вечерята беше според плана, пак работа ме е налегнала
лека вечер

# 72
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
Тъй, тъй. Да не чета повече за липса на спорт, че да не взема аз бухалката и да ви почна подред fight. Знам, че на повечето ви е жежко на родна земя (аз ще си умра от студ на този мъглив остров, ей), ама заран или привечер ще се изнамери малко време за спорт Wink. Някой назад изкоментира тренировката на Галя от Спайдърспорт като такава за по-напреднали, ще си позволя да не се съглася- нейната тренировка, както и тези от бб-тийм.бг са чудесни за начинаещи, не се плашете толкова. Иначе като ви чета менютата и ви се радвам, че са едни такива цветни и почасови, че и поминутни Simple Smile Мирама, не ги обичаш тези фурнети, стига си трови психиката вече Hug

Аз вчера и онзи ден се поулях с този фъдж. Ама пусто, милият го направи божествено вкусен. Обаче реших, че ми стигат вече толкова глезотии на този етап, та днес съм режимна- кис. мляко, ов. ядки, какао, разнообразни и множество плодове, клисав ръж хляб, зеленчуци, зехтин, малко бобови. Вчера вдигах гирички, днес тичах по плажната алея. Кеф. Може ли само да се оплача, че щеше да е още по-голям кеф, ако на работа не беше такъв хаос и имах повече време за себе си #2gunfire Mr. Green

Каприсче,  благодарско за темичката Hug Аз всеки път ще пращам ЛС с нови мерки (уж) и все до там нестигам... срамота
... Simple Smile

Добре дошли на новоприсъединилите се красавици  bouquet

Целувки и умната на всички, ще гледам да се включа скоро пак Heart Eyes

# 73
  • Мнения: 1 875
Капризна миска, много хубав мейл си имам    bouquet
Chocolata 55 Последната ми приятелка отиде в Англия скоро. Тук е мястото да сложа плачещ емотикон - но когато те чета ще си представям нея и  Smile
Пък обещавам да се постегна малко и да си покарам закачалката, ъъ, велото в къщи..

Както се и предполагаше - ядох пак.
320 гр риба тон в собствен сос.
2 консерви, т.е. ooooh!
Защо две беее, защо. ooooh! И ударих 1700 кал. за деня.

Лека ви нощ  byeuu

# 74
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
Орелия Heart Eyes 1700кл са все пак от риба тон качени, не от вафли Wink Тъкмо повод утре да си подкараш закачалката, че обещание си ми дала Twisted Evil Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт