"ДНЕВНИКЪТ 47"-да отслабнем всички заедно!

  • 15 575
  • 306
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 1 950
А аз преди малко надничах из готварския и огладнях  Sad мятам се в леглото , за да не се метна в хладилника  Mr. Green

Шоки, Hug много се радвам да те видя, Heart Eyes супер режимна и спортна както винаги /то менюто ти за вчера и ония ден по-ми хареса  Grinning/ но днешното ти меню си е точно както си трябва диетично. Дано скоро да имаш повече време за себе си  newsm10

Пожелавам  лека нощ на всички  smile3524

# 76
  • Мнения: 243
             Ето ме и мен, днес много работа, много бягане, т.е. вчера вече е то, но не пречи и сега да се отчета тук при дневничетата!
             Както винаги и днес строго режимна:
             - закуска - кафе, 3с.л.овесени трици с 1 кисело мляко и степче малина;
             - към 12.00 едно кисело мляко със степче;
             - обяд в 15.00 - 3 пилешки шичета с лимонов сок и риган;
             - за вечеря 1 риба тон в собствен сос
             Вода повече от 3 литра.
             Спорт - няма - чакам да се смъкна под 100 така, че да започна да ходя на гимнастика по 2-3 пъти в седмицата.

              Благодаря на момичетата, които ми честитиха рождения ден.
             
              Пинкито - здравей!

               Лека и спокойна нощ - ФИЛЮДКИ НА ВСИЧКИ и  Hug Hug Hug

# 77
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
Здравейте и от мен в тази дъждовна нощ  Hug

Като сте рекли за отчет ето и моя:
закуска: мляко 0.1 с 3л. трици.
 1 праскова
1 филийка пълнозърнест хляб, намазана с извара , шунка и 2 резанчета домат.
Обяд: пилешко на скара+2 домата
Късен следобяд: 1 филийка пълнозърнест хляб, намазана с извара , шунка и 2 резанчета домат
Вечеря: 3 яйца +2 купички таратор.
Много вода , но без спорт. просто времето беше ужасно за бягане, а и малкия ми дава за душата  Mr. Green
Мисля да си взимам вело ама ще видим кога  Thinking

Абе мацки какво е това земелка  newsm78, за първи път го чувам Shocked

Айде лека нощ!

# 78
  • Мнения: 1 280
Сега се връщам от работа..еее,много съм скапандруцана..имах тежък ден,ама утре съм почивкааа... smile3508...ще има фитнес,басейн,джакузи...ръц-пръц,много ми е гот !
Капризче,мой съвет от опит...на нашият-твоят режим...опитай вечер само месо с Малко салатка...нищо друго ! И на сутринта ако нямаш минусче,те па на! /ама през деня трябва да не си се дънила,нали? 
Днес ядох много яйца..4 !  Извара,шунка режимна около 250 гр, на два пъти..мляко с трици,малко пиле -скинар4е...кафета с пр, мляко...с водата съм много зле,и сега докато легна ще се бълбукам с колкото мога..
Филюдка,винаги когато те видя тук и се сещам за много хубави спомени по Гръцко...ех,младост-радост...как издържаш на тия жеги сега там? Само от жегата трябва да сваляш.. Wink     Hug
Ори,май само аз не съм те поздравила за страхотното представяне по ТВ...  bouquet
Не исках да се бъркам в темичката,въпреки,че чаках цяла нощ да те видя..беше супер на ниво! А Вещи защо не ти беше дала тиганЯ,щеше да ти свърщи работа..направо си те представям как го хлопваш по тимбарицата  оня екземпляр...малей..как се изложи пича...
Хай след малко пак ще намина...

# 79
  • Мнения: 1 599
Здравейте момичета,

малко се изгубих заради подготовката за заминаване и часовата разлика... но от понеделник съм на линия и продължавам... днес закуска кайсии; обяд пилешко месо с домати ; след обяд ябълки а за вечеря зелена салата с репички.... Утре мисля да ходя на плаж... и спорта да е плуване..


Малко със закаснение... но честита нова тема !  MissCaprice  браво  Hug Hug  bouquet
 Hug Hug

# 80
  • София
  • Мнения: 1 950
Добро утро, милички ! Hug

Имам малко време преди да тръгна да сипя по кафе

 
ОриHug аз съм пропуснала,че са те давали по ТВ Embarassed Но те поздравявам за страхотнато представяне, пиши по коя Тв е било , ако мога да си го намеря да те видя  Heart Eyes


Много  Hug Heart Eyesна всички
Ще ви липсвате, но се надявам като се върна да сте препълнили темата с минуси!  Hug

# 81
  • Мнения: 1 169
Добро утро!

Аз днес отчитам още един минус 400 гр.

Лиде, благодаря за кафето и чая. Весело изкарване  Hug
Chocolata, браво. Много ти се радвам на енергията и упоритостта  Heart Eyes Hug
ФИЛЮДКА, как мина рождения ден
Aia, все така режимна да си  Hug
Pinkito, блазе ти за това "...ще има фитнес,басейн,джакузи...ръц-пръц"
Лек ден на всички дневничета  Heart Eyes Hug

# 82
  • Мнения: 243
            Добро утро дневничета, то май добър ден станало, но какво да се прави, работа.
            Лабело  - благодаря за кафенцето и лек път, да прекараш добре там за където си се запътила.
            Пинкито - радвам се за това, че ти навявам СЛАДКИ спомени, а колкото за отслабването, мислех си аз че тук от жежкото ще се топя, ама на дойдох слаба и станах 100 и кусур кила, или както казват гърците ми действа на мен климата анапода - т.е. обратно.
           Гладнесс - благодаря, рожденният ден за мен мина режимно и с много цветя и усмивки.
           Мили момичета пожелавам ви лек и отслабащ ден Лени, Ори  Hug Hug Hugи на всички останали момичета  Hug Hug Hug и много, много ФИЛЮДКИ!

# 83
  • Мнения: 1 875
Добро утро.
Тегло bowuu

Мацки, стига вече с това предаване, не е актуално вече, да не говорим, че не можах да кажа каквото исках  от пусто възпитание - пък и уважение към титлата на онзи трябваше да проявя. Ни да го прекъснеш, ни да репликираш.
Но благодаря Пинки, а нужда от тигани никога не съм имала - в никой смисъл - нито за себе си, защото прегрешения нямам, нито за някой друг - всичко зависи от конкретния човек, неговите настройки, неговото себеусещане, пък ако ще и с казан да го налагаш - все тая.
Не си ли в хармония със себе си - никой не може да те вкара в режим, нито да ти наложи да спазваш диета, нито нищо.
С особено мнение съм относно подкрепата, която си оказваме една на друга.
Каквото и да постига човек - го постига до голяма степен разчитайки на себе си и евентуално на най-близките си - това форуми, тигани, глупости - не е моят начин.
Не искам да бъда разбрана погрешно, както често става! Имам нужда да пиша, затова и пиша, без значение е за мен къде,  но разчитам единствено на себе си, не мога да очаквам някой друг да ми спазва режима.
Пак съм обстоятелствено обяснителна - това е положението - стил, какво да ме правиш, освен да ме скролнеш Sunglasses

Лиде Hug Пак си пих чай аз, това кафе... Няма да го начуа скоро май Tired
MimSss , земели са вид питки, много вкусни Simple Smile
GlaDneSS , честит минус  bouquet
Шоколадка, днес няма да е - намерих си чудесен начин на прекарване на деня и закачалката ще си продължи функцията поне още ден Grinning
Филюдка, Лидето черпи с кафе Peace

Закуска - 200 мляко, 2 л трици, 1 лен, 1 сусам, 30 гр. боровинки.
Ще обядвам навън, а за вечеря размразявам пуешко.


# 84
  • Мнения: 1 254
добро утро
мимс, това са земелки Моята беше точно такава с мак..ммм..
орелия, браво, но внимавай да не се стопиш. защо не се опиташ да задържаш кг вместо да сваляш още? хареса ли ти файла? Аз съм на обратното мнение, момичетата тук ме стимулираха да си поддържам режима, аз и без това съм твърде безволева щом става дума за храна. закуската е супер
филюдка, какво е "филюдки"? Подозирам че са целувки ама..?
гладнес, много минус, много нещо, браво! и аз подозирам, че имам минус но не се измерих навреме и сега гадаяпинки, много хубаво това с джакзито, де ши одиш? мерси за хубавите насоки за храната. довечера съм на пържола със салата. свинска.. е няма как компромиси трябват  Flutter
лиде, ко правиш да не надничаш пак из готварския?

едит:
ох, искам тук: http://www.contitrans-m.com/index.php?m=663
палма де майорка, барселона, гибралтар, малага
само дето пътуването в морето хич не ми понася  Sad

Последна редакция: ср, 23 юли 2008, 11:40 от MissCaprice

# 85
  • Мнения: 444
Здравейте, момичета.
Чета ви редовно, но сега ми остана време да пиша и ето ме с отчет:
Закуска: диня, кафе, кисело мляко с 3 с.л. трици и 1 ч.л. ленено семе и 0,5л. вода
Обяд: 2 фил. пълнозърнест хляб с малко сирене и краставица и чаша кола лайт
Вечеря: диня, пилешко бутче, салата, един бонбон (днес ми е ден за гала, но не се отпускам много).
Спорт: не спортувам, имам по около 40-45 мин вървене на ден, но мисля че ще компенсирам от другата седмица, когато заминаваме на почивка и ще се разхождаме доста

За сега теглото ми е добре, даже вчера видях 56.0кг и си отбелязох на линийката, а днес съм с 200гр отгоре, абе пак държа фронта.  Mr. Green

Пожелавам ви прекрасен и спокоен ден!   bouquet

# 86
  • Мнения: 22 518
Здравейте и от мен момичета. ))))

Аз самостоятелно се понаритах и има някакъв резултат.
Вчера след фурнетите карах основно на плодове, хапнах вечерта 1филийка черен клисав хляб с малко парченце месо.
Днес съм на 1банан и 1нектарина, ще продължавам на диня и пъпеш.
Кантара отчете минус, но не мога да кажа точно колко, тъй като моят в къщи и този на майка ми се различават. )
Утре ще съобщя резултат. )))
Стискайте ми палци да изкарам днес на плодове, после другите дни е лесно. )))

# 87
  • софия
  • Мнения: 3 425
Ей мЪ на! newsm47
Позатрих се,но се завърнах,прочетох и сЯ да се разпиша. smile3521
Мило ми,Орелче, Mr. Green къде отиваш,може би......шЪ сЪ затриеш.Какво е това стремглаво спускане? newsm78Как ще те видя в неделя,ааа ма ха!
Мирама, Hugпалцестис,палцестис fingerscrossed Но от теб зависи най-много. Peace
Филюдка,душооооооо,честит рожден ден!!!По-добре късно,отолкото хич.Бъди щастлива! newsm51
Еми,видях ти снимките в другата тема.......ПОХВАЛ! newsm53
Лиденце,мерсаж за каЙВето! Hug
На всички сладки дневничета ,мноооого прегръдки.
Аз да се изкажа,вчера голям гаф.Сутрина в 7:30 Славка реши да претърчи до магазина ,да си вземе от говеждата пъстърма,(пристрастих се Mr. Green)Вали дъжд,аз за работа бързам и гледала,недогледала му викам на продавача"Де ми е говеждото? newsm78"Човека ми подава пакета и марш да ме няма.До обяд го бях отнесла.Видя ми се малко различно и подозрително на вкус,но реших ,че е в резултат на жегата тези дни,което значи с един куршум,два заека.Хем ще ми помогне за 00,хем ще си го гризкам с удоволствие.Та след като приключих с пакетчето(420гр.) Embarassed и тръгнах да го изхвърлям,се загледах в надписа ShockedСВИНСКО.Може и да влезна в новините,под заглавие"Побесняла Дюкеса,скубе беззащитен продавач" Whistling
Та такива ми ти работи,освен свинята и УФСЪта в мен е жива,даже е надобряла.  newsm12
За днес менюто е:
Закуска-трици с кисело мляко+кафе.
Яйчиценца-3 броя.
Обяд-говежда пъстърма със сиренце.
След обед-пилешки гърди на скара,а вечерята не съм я измислила още.
Водата до тук ми е 1,500.Без да броя кафетата.До петък съм на П и после ПЗ.Тези 4 кила,ще ми вземат здравето.Ма ще ги уморя,няма да им се дам. smile3508Когато се пънат,победата е най-сладка!
Като ви опозная повече,ще почна да се провиквам,ако разрешите де. newsm03 Обещавам,само по веднъж на тема.

# 88
  • Мнения: 1 280
Вчера хлопах хладилника до 1,20 посред нощ...търсейки протеини...и хапвайки ги разбира се.. Embarassed Това е синдрома на ограничението! Знам си аз..но ще се оправя и ще намаля храната.Свалени за 2 дни -200 грама! Срам,срам,че чак резил..ама не се отказвам,отдавам го на Не посещенито ми в кабинета...Сега закусих пак познатият бъркълък,и пия вода...ще си взема и нещо за разхлабване,да помогна на коремчето си,защото така съм се надула..много е гадно да не ходиш до 00,но не мрънкам,знам,че е нормално ,ще се справя. Чудя се колко дни да съм на П,може би няма да са 5...нали Дюки беше казал,за тези,които имат да свалят не много,а и за проблемни зони-дупе,корем,бедра..че П дни трябва да са 2-3? Така ли беше,или аз бъркам,защото ми се иска да ям салата?  newsm78  Абе и 5 ще изкарам,ако и следващите дни съм свалила още само 200 грама..но аз и много ядох вчера,и до късно,не се прави така,май фала си е мой,днес ще се корегирам. И ще намаля млечните до 500 грама на ден.Това ми е идеята,вие какво ще кажете по въпроса?
Ори,аз само се пошегувах за тигана..права си,ако ние не си направим нещата ,както трябва-няма кой,и аз съм на този принцип.
Гладнес,аз да ти кажа си спортувам редовно,и то доста интензивно,но от 2 седмици имам проблем в къщи,който ме задържа абсолютно обективно и не мога да ходя.....Аз имам карта,и ползвам фитнес с всички възможни екстри,мога да си седя там денонощно..има всичко,което може да ти роди главата,и е голямо удоволствие..но днес ако мъжът ми се прибере по рано от работа,ще ида,а и ми е на 3 мин, от нас,което е страхотно!
Хай стига съм писала,че дълго стана,ама пак ще намина следобед... Hug

Последна редакция: чт, 24 юли 2008, 03:05 от Pinkito

# 89
  • Мнения: 243
        Значи, както винаги, сутринта пак съм спала до късно. Та затова съм прекръстила и Лидето -  Лабело, има и такова момиче - да но не е това, което почерпи сътринта. Извинявам се МНОГО, МНОГО и обещавам да внимавам. Ори, благодаря за корекцията.
          СлаБе благодаря за поздравленията, всичко добро и на теб.
          ФИЛЮДКИ - да правилно предполагаш хубавелке, целувчици е!
           Хайде сега по една ФИЛЮДКА на всички!

Общи условия

Активация на акаунт