агресия при малките деца

  • 4 262
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 559
Не е мнителност, а див потрес. Sick


... отказва да го направи и да се под4ини на наложено от родителите наказание и нагло отхвърля родителското

вода4ество,едно подходящо натупване е най-краткияТ и най-ефективнияТ път към преоценка на

поведението. ...
  ooooh!
Каква наглост! Как смее да отхвърля родителското водачество - бой, бой докато му дойде акълът! #Crazy

И като си представя, че има родители, които биха предавали "мълчаливо послание" по този първичен и брутален начин... Жалко, че от подобни "разумни" педагогически подходи децата го отнасят.

# 16
  • Мнения: 112
Защо все иска6 да докара6 нещата да изглеждат като дома6но насилие и отива6 така екстремно в крайности ?Коментарите ти  визират нещо което на мен и през ум не ми минава  и онова за което пи6е6  и набляга6 , а именно побой върху деца и за мен е неприемливо и ме ужасява.Аз  оба4е не разбирам така написаното.Но Уважавам протеста ти,уважавам  мнението ти-всеки има право на собствено мнение.

Много мило ако си загрижена наистина за мене  ,но се успокой .Едно дете съм отгледала,сега  след 20 години имам второ и ми е удоволствие .Успявах и сега успявам да се справя във възпитанието им без тези мерки.Но след като психолог е на мнение ,4е децата са толкова разли4ни и за всяко подходът трябва да е индивидуален може и да има право.Ако изхождам само от моите деца бих дала съвет разли4ен от неговия,но все пак те имат поглед върху  много деца и написаното не са празни приказки ,а наблюдение.

Общи условия

Активация на акаунт