златна гривна

  • 10 081
  • 126
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 545
Не харесвам бебета и малки деца с накити.Освен това ми се струва опасно,може да я скъса,да я глътне....Но всеки си преценява.

# 16
  • Мнения: 4 965
Златни накити харесвам, но не и на бебета. На моите деца бижутата (подарени за раждането, кръщенето и т.н.) стоят в сейф и ще ги получат като пораснат. Наскоро им взехме гривнички, защото те искаха да имат бижута за сватбите, на които ходим последните няколко месеца, но са на 4 г. и внимават (наистина им ги давам само за сватбите, после ги прибирам - кичовско ми е да имат все още истински бижута), а и гривничките са съвсем семпли.
На бебе не бих посмяла да сложа, защото може да я скъса и да я глътне (съответно, да се задави). Изгубването е последното, което би ме спряло.
А синьо мънисто не бих сложила никъде, защото то символизира "всевиждащото око на Аллах", а ние не сме мюсюлмани.

# 17
  • Мнения: 9 973
ще сложа на рожденния му ден

# 18
  • Мнения: 6 713
моето бебче още е малко но си мисля дали може да и сложим вече златна гривна със сино око на нея  Wink или да изчакаме да навърши годинка Thinking

Защо му е на малко дете златно бижу??? #Crazy #Crazy #Crazy

# 19
  • Мнения: 5 183
НЕ БИХ сложила.

# 20
  • Мнения: 2 908
Абе аз не знам защо му е на малко дете златно бижу,ама се чудя как може млади,интелигентни хора,да вярват още в уроки?Иначе аз не бих сложила гривна и то златна,просто защото може да си я развърже и да я изгубим,или по-лошото,да лапне нещо,което е от нея и да се задави.Малко ми се струва детето още за такива гривни-ние например в къщи имаме много подарени златни синжирчета-по тази логика,аз дали да не и сложа вече на вратлето?

# 21
  • Мнения: 2 587
Зависи от детето.На моята дъщеря не бих сложила нищо-все едно да го изхвърля;друг е въпроса че не харесвам бебета с бижута.

# 22
  • Мнения: 336
И аз не смятам, че н толкова малко дете му е нужно бижу.

П.П. Аз съм на 26 и си нося само сватбената халка де. Така че не съм кой знае какъв критерии по отношение носенето на бижута.

# 23
  • Мнения: 46 520
Сега или на годинка - все едно. Ако си го харесваш - слагай.

Моето не носи бижута, защото според мен й стоят като кич.

# 24
  • Мнения: 399


 За мен това си е циганска работа - бебе с накит Sick
Peace

# 25
  • Мнения: 1 586


 За мен това си е циганска работа - бебе с накит Sick
Peace

И аз така мисля!Не бих сложила ,като порасне има време да носи! Peace

# 26
  • Мнения: 3 929
Според мен е малко детето за украшения. На 1 год. също е малка, за да му слагате такива неща. Не е случайно, че в яслите не пускат деца с украшения по себе си.

# 27
  • Мнения: 4 434
Мисля, че е мъничка още. Скоро ще почне да дърпа и може да я скъса. След това ще ви почнат зъбите и ще гризе всичко, ръцете си също, а от там и гривната.
Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 4 588
И аз се присъединявам към мнението на Биляна. Peace За мен е грозно, а и опасно да сложиш на бебе какъвто и да било накит.

Последна редакция: пн, 21 юли 2008, 14:15 от passion

# 29
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Бебе с какъвто и да е накит..... Sick

Общи условия

Активация на акаунт