Третиране 309

  • 19 842
  • 72
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 959
Отдалеч ми мирише на поредния комерсиален блъф.

Но който все пак е успял да свали 10 кила за 15 дни като е ял пици, баници, спагети и торти на корем, моля да се представи.
и за чакам човека да се появи и искам снимки да видя  Mr. Green

# 16
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Четоф у Вестник за Градината тая статия. 9 седмици - 27кг
Свеки ми даде вестника, да съм видел в интернет вредно ли е, полезно ли е, стига съм отказвала й отказвала да ме гощава. Crazy
Та четивото куца отвсякъде, а като прочетеш 2 линка от Гугъл вече си сигурен, че в съседните теми в тоз форуН има достатъчно количество благопристойни режими за намаляване на телесната мас.

http://naturalbg.com/infocenter.php?nav=article&id=95
Тази аминоки­селина не съществува под формата на до­бавка в САЩ. През ноември 1989 г. Амери­канските центрове за контрол на заболява­нията (АЦКЗ) съобщиха доказателство, свързващо даването на добавки от L-триптофан със заболяване на кръвта, наречено еозинофилия-миалгия синдром (ЕМС). Няколкостотин случая с тези болест (която се характеризира с повишаване на броя на бе­лите кръвни клетки и симптоми като уморяемост, мускулна болка, дихателни смуще­ния, отоци и обрив) бяха съобщени и най-малко един смъртен случай беше свързан с приема на триптофан. След като АЦКЗ ус­танови връзка между кръвното заболяване и продукти, съдържащи L-триптофан, в Ню Мексико, Агенцията за храните и лекар­ствата първа предупреди консуматорите да спрат взимането на L-триптофанови добавки, а след това иззе всички продукти, в които L-триптофанът бе самостоятелна или първостепенна съставка. Последвалите изследвания показаха, че вероятна причина за проблема са били замърсявания на добав­ките, а не триптофанът, но добавките с триптофан все още са забранени на пазара в САЩ. Според Агенцията за храните и ле­карствата, най-малко тридесет и осем смъртни случая се дължат на добавки с триптофан. Thinking

# 17
  • Мнения: 4 111
небесна красТавица, благодаря за информацията   bouquet
По-добре дебели и живи  Laughing

# 18
  • София
  • Мнения: 472
Понеже рекламата продължава да върви по вестниците, побутвам темата, някой да не се излъже! Crazy Stop

# 19
  • Мнения: 18
[/quo
Понеже рекламата продължава да върви по вестниците, побутвам темата, някой да не се излъже! Crazy Stop
Дали пък наистинаняма ефект,някой пробвал ли го е?Айде ако има престрешили се,нека пишат...  Simple Smile

# 20
Аз си поръчах продукта и очаквам скоро да го получа. След това ще напиша какъв е резултата.
Надявам се да има ефект.

# 21
  • Мнения: 2 950
Ейййй,току що стана човек номер1 на темата... с нетърпение очаквам да ми кажеш какво става след около седмица.  Praynig

# 22
  • Мнения: 37
Здравейте,аз днес попитах служителката от фирма А.П.Т.Консей ЕООД(никъде не можах да я намеря като регистрирана фирма),за какво дневно количество триптофан става дума в тези 3 прахчета,които ще пия на ден.Нормата за възрастен човек е около 0,75 мг/кг телесна маса.Госпожата ми отговори,че на опаковката пишело всичко.Е,ама аз как да го видя написаното от разстояние?Т.е. да го разбирам така - купи,пък ще видиш...Много се замислих за какво става въпрос.По професия съм химик и при такива случаи веднага си впрягям професията да търся информация.Намерих доста написано и това си е чиста есенциална(не се образува в организма сама) аминокиселина наречена триптофан.Тя действува седативно,т.е.успокоително,а пък човек като се успокои и му се отваря и глътката, и хапката...Ще проверя в аптеките какви други варианти има на тази аминокиселина и на каква цена.И може би ще опитам...

# 23
Днес се обадих, за да проверя защо още не съм получила "309". Увериха ме, че до края на другата седмица ще го получа, още малко търпение.

# 24
  • Мнения: 1 454
И аз се записвам...това е невероятно...хайде пак да стискаме палци , че ще помогне  Praynig

# 25
  • Криворазбраната Европа
  • Мнения: 807
Здравейте и от мен!
Аз си поръчах продукта, въпреки че съм доста скептично настроена, но какво пък....! Днес ми е втория ден и е раничко да кажа как е, но за едно съм сигурна - въобще не ме успокоява  Crazy, а относно сънотворния ефект мога да кажа, че и без да пия прахчетата пак ми се доспива около 14ч. и започвам да гледам монитора изключително интелигентно и с разбиране! Tired
Значи, ако може да се вярва на продукта до 21.08. трябва да сваля 9 кг., но дали  Thinking newsm78
А относно доставката - вярно, че доста се позабави, но поне дойде - старателно опаковано в симпатично мъничко кашонче!
Хайде, като почна да се топя  Wink пак ще се включа! Стискайте палци  Praynig!

# 26
  • Мнения: 1 454
Стискаме Меги... Simple Smile   bouquet

# 27
  • Криворазбраната Европа
  • Мнения: 807
Забравих да ви кажа схемата на прием. Значи 3 прахчета и 2 капсули на ден, както следва:
Сутрин 8ч. - едно прахче и една капсула.
На обяд 11ч. - само прахче.
След обяд 17ч. - едно прахче и една капсула.
Да знаете, че прахчето трудно се разтваря в чаша с вода, затова използвам малко шишенце от минерална вода 330мл. Пълня го до половината с вода (без значение топла или студена), изсипвам прахчето, затварям шишето и тръскам. Така се разбива прекрасно, иначе в чаша става отвратително - на едни парцали, не се разтваря и лепне ужасно като дъвка  Sick
Има (поне при мен) и един забележим ефект - кара ме да ходя няколко пъти на ден по Г. нужда  Embarassed, но без втечнени състояния  Mr. Green  Laughing
А относно храненето - сутрин и обед изяждам по един кроасан с шоколад, а вечер ям диня, праскови, салата от домати и краставици, малко хляб, варени картофи и ориз със зеленчуци. Каквото си избера, като не гледам да се натъпча до несвяст - просто хапвам бавничко и с изненада установих, че така изяждам доста по-малко, нищо че в храната няма протеини.
Успех и на вас!

# 28
  • Мнения: 18
Веднага след като разбера че някоя от вас престрашилите се е получила желания ефект и аз ще си го поръчам...Стискам палци,защото звучи твърде невероятно....  Hug

# 29
  • Мнения: 1 454
Ами...аз съвсем скоро пробвах едно френско за експресно отслабване с малко килограми..., което също вкючваше напитка от прахче и хапчета...за 3 дни...Дори имаше и диета (препоръчително хранене), което си бяха обичайните салати и т.н. ...и нищо не отслабнах...може би максимум килограм, но по кантар...

Та така де...наистина би било страхотно

Хихих, ние ще се счупим да пишем докато чакаме резултатите обаче...

Общи условия

Активация на акаунт