ПЛЕВЕН - 59

  • 18 082
  • 284
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 248
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ГРЕТА!
Здраве и пак здраве, а останалото нека бъде низ от щастливи мигове!
Весело изкарване на празника!

# 181
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Честит рожден ден ГРЕТА!
Много здраве, щастие и люБов!
Прегръдки от нас. Hug

Мира, по-добре направи РД от 13ч, ако имаш тази възможност. По това време е празно и ще сте сами. Сутрин от 10 и следобяд от 16ч е пълно и с външни посетители. Ние скоро бяхме там на Рожден ден в неделя от 13ч и нямаше други освен нас. Никой не ни се е пречкал, цялото заведение работеше за нас. А от 16 и 17 ч след нас имаше два рожденни дни.

ТИНА, силна прегръдка и от мен. Hug

# 182
  • Мнения: 169
Честит рожден ден на Грета !Много здраве, щастие и късмет!  bouquet

# 183
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
                   
              ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,ГРЕТА!!!

# 184
  • Мнения: 1 956
Гретхен, бъди здрава, щастлива и усмивките да не слизат от лицата на цялото ти семейство! Hug

                               

# 185
  • Мнения: 5 316
Грета,честито и от мен   bouquet
Много здраве и щастие !
За детските клубове и на мен най ми харесва Дисни,но не и за рожден ден,поне не още.Много сме малки,а там като се напълни с деца и става лудница.Особено по-големи като има,а то винаги има. Особено следобед,не дай си боже в събота или неделя,става страшно. И определено не разчитайте на аниматорите. Ако сте с малки деца де. На мен досега май най ми харесва клуба на Сторгозия,но там пък родителите са съвсем отделени от децата. Ние тази година ще пропуснем клубовете по тази причина,пък за догодина ще видим.

# 186
  • София
  • Мнения: 9 909
Честит празник,Грета!
Много здраве и щастие ти желая!
Ние пък днес като никога ще си имаме баба и дядо Crazy,от около година никой не ни беше удостоявал с внимание.Обаче пък последното ни ходене до Враца бе белязано с подивяването на лудата Валя  Mr. Green,казах някои неща на родата,дето явно малко ги отрезви...та довечера ще идват моите мама и тати.Очаквайте градушка Laughing.и ние с Ангел ще бъдем ергени,смятаме да се поразходим малко по центъра сами,без деца ,крещящи-искам бобнониии,искам пуканкиии Crazy.Та така,изфуках се порядъчно.  bouquet

# 187
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
......та довечера ще идват моите мама и тати.Очаквайте градушка Laughing.и ние с Ангел ще бъдем ергени
Ayyy, браво! Не знаех, си от дивата порода. Изглеждаш толкова кротък и смирен човек. Mr. Green
 Не предизвиквай природните явления, хич не са полезни по това време (ще ни окепези реколтата на село  Crazy).

# 188
  • Мнения: 22 543
Честит Рожден Ден Грета! Много здраве, любов и сбъднати мечти!


Djina, ами то и Калина си е доста малка, но има доста деца, с които излизаме, а иначе няма как да ги събера. Мислех разни варианти, но този е най-подходящ. Все за 2-3часа ще се изтърпи каквото и да е. )) Надявам се да няма много външни деца на нашият рожден ден, но в крайна сметка каквото се случи. )))

# 189
Здравейте,майчета!Честито на патерица на всички празнуващи,малки и големи.Ние се завърнахме преди десетина дена,бяхме си за месец на Шумен,уж да си почина малко,ама съвсем се скапах.Не пиша често,но ви чета редовно.Много ме е яд че пропуснах срещичката,но на следващата смятам да се разпиша.Хайде,лека съботна и мързелива вечер на всички.

# 190
  • Мнения: 262
Бладодаря ви, момичета, за пожеланията. За всекиго по нещо за черпене  Misc Baby Bottle  cook beer2 Wine Glass cook

По сличай рождения ми ден децата са у майка ми и баща ми. Ние сме сами за цели 24 часа. Младоженци, с една дума. Спах следобяд 3 часа без да се помръдна. Отидохме вечерта в "Навеса". Много ми хареса, а сега пак ще спя, че да си наваксам. Затова ви оставям.

# 191
  • Мнения: 560
Първо да честитя все още празника на Грета че е 23.50
Тина Hug Hug Hug

И понеже все не ми остава време да сложа снимка на моето мишле-ето ви всичките качени
http://www.snimka.bg/my_albums.php
Парола-bety
Потребител-vesyesy

В дисни на мен любимата торта ми е плодов йогурт и допреди да отворят тази сладкарница я имаше само в Ловеч.

# 192
  • Мнения: 1 956
Еси, не се отваря албума. Дава грешен потребител или парола.

# 193
  • Мнения: 560
Еси, не се отваря албума. Дава грешен потребител или парола.

Незнам защо.
Аз влизам с тях
http://www.snimka.bg/
Пробвай пък от началото

# 194
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Аз влязох. Peace
Голям сладур е тази Бети Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт