ПЛЕВЕН - 59

  • 18 051
  • 284
  •   1
Отговори
# 195
Cuba, или коренно са си променили обслужването в Сладури, защото когато аз ходих на рожден ден преди месец и нещо беше направо ужасно, пълна трагедия. Нито играчки имаше, нито костюми, нито рисуване. Я сподели за цените, че там изобщо не ходих.

Mirama, може да са променили обслужването, не знам. За парти от 2 часа до 10 деца е 50лв, което вкл.  наем, украса, аниматор, покани, подарък за рожденика. Костюмите се плащат допълнително, но са на символична цена -2 лв. за партито. Цените на напитките са много нормални. Имат доста торти между 20 -40лв.

Дано съм ти помогнала с тази информация. За август имат и отстъпки

# 196
Нали съм новак още ми е трудно с цитатите Rolling Eyes

Mirama, може да са променили обслужването, не знам. За парти от 2 часа до 10 деца е 50лв, което вкл.  наем, украса, аниматор, покани, подарък за рожденика. Костюмите се плащат допълнително, но са на символична цена -2 лв. за партито. Цените на напитките са много нормални. Имат доста торти между 20 -40лв.

Дано съм ти помогнала с тази информация. За август имат и отстъпки
 

# 197
  • Мнения: 5 026
Веси, мнооооого, много е сладка Бети  Heart Eyes

# 198
  • Мнения: 22 480
Ама аз продължавам да не мога да отворя албума, защо така. (((( На Весито имам предвид.

Ми как ще мога като съм разменила местата на парола и потр. име. )))

vesy1, аз редовно те виждам по улиците, ама все не се обаждам. ))))

И да почерпя скромно, сестра ми са я приели в Нов Български Университет, първо класиране, първо желание. )) Сега чака резултатите и от Германия и ще решава. ))

Последна редакция: нд, 03 авг 2008, 13:13 от Mirama

# 199
  • Мнения: 560
Ама аз продължавам да не мога да отворя албума, защо така. (((( На Весито имам предвид.

Ми как ще мога като съм разменила местата на парола и потр. име. )))

vesy1, аз редовно те виждам по улиците, ама все не се обаждам. ))))

И да почерпя скромно, сестра ми са я приели в Нов Български Университет, първо класиране, първо желание. )) Сега чака резултатите и от Германия и ще решава. ))



Аааааааааааа и защо не се обаждаш.Аз хора и бебета още не ям Hug
Аз завърших миналата година НБУ.Само заради самия уневурситет ако имам време ще запиша нещо друго

# 200
  • Мнения: 22 480
vesy1, ми не знам, срам ме е. ))))) следващият път ще ти се обадя, то и ти сигурно си ме виждала, с една тъмно вишнева количка лятна на Грако.
за НБУ, аз се чудя аз още една магистратура, но не съм го измислила. ))))
но ако сестра ми отиде, мога и аз да запиша нещо. )))

# 201
  • Мнения: 1 954

Ми как ще мога като съм разменила местата на парола и потр. име. )))

  И аз така  Joy

Много красива Беатрис, дааа....

Днес бяхме на басейна на Гривица. Аз за пръв път ходя там. Много ми хареса, за малките е направено перфектно. Водата беше топла. Малко се подразних, че входа и за малки и големи е един и същ, но...
Казаха, че през седмицата нямало жив човек и аз мисля от утре да взимам Митко в 16.00 от яслата и директно там. Ако има желаещи ще ми е приятно  Grinning

Снимки  Simple Smile

Последна редакция: нд, 03 авг 2008, 19:52 от Дикси

# 202
  • Мнения: 22 480
Дикси, мога да се присъединя към теб да си попокажа малко телесата. ))) А и нали съм купила на Калина бански. )))
Свирни на лични ако решиш нещо. ) Ама съм без превоз, че и баща ми и мъжа ми ги няма.

# 203
  • София
  • Мнения: 9 884
Мацки,трябва ми препоръчан майстор за миялна.Не точно утре де,да не троша на Ангел хатъра да я разглоби той,обаче към края на седмицата.Счупи се,след 5г вярна служба при мен и не знам преди това колко години някъде из немско,мръсната гадина ме предаде. Mr. GreenОфффф.Сега ще изям едно кило сладолед да охладя страстите!

# 204
  • Мнения: 4 970
Здравейте ,момичета Hug Аз  пак прелитам през темата  набързо-но- да знаете че се настройвам на плевенска вълна Wink След приятната ми изненада за клубчета в града, и МОЛ-ове, съм много щастлива че разбрах за алтернативата на Гривица( Дикси-мерси за снимките Hug).Зарибихте ме определено Peace  В петък ще пътуваме  за Плевен Party,така че- очаквайте включване! и понеже съм вече отпускарски настроена( днес ми е последния работен ден),та съвсем  съм се отвеяла........ искам да ви питам отново Embarassed къде мога да поръчам торта в петък ( или събота) за неделя newsm78 (т.е.- трябва ми от днес за утре).щото - хубаво идваме да правим РД на ДАри с бабите, ама торта от София няма да мъкна Naughty, а не върви да останем без такава Rolling Eyes Разчитам на вас Praynig

# 205
  • Мнения: 1 954
Офф, досега гледах един филм по БТВ - "Девет месеца" и много заисках вече второ дете  Laughing  Crazy
Дикси, мога да се присъединя към теб да си попокажа малко телесата.
Не моЙш се мери с мен ти. Изобщо не си ми в категорията  Sunglasses

# 206
  • Мнения: 5 026
Офф, досега гледах един филм по БТВ - "Девет месеца" и много заисках вече второ дете  Laughing  Crazy

И ние така, даже питахме Бужи иска ли бебе, но той категорично отрече  Laughing

# 207
  • Мнения: 1 196
Благодаря на всички момичета за прегръдките. Ето и от мен   Hug   Hug   Hug
Съжалявам, ама нещо не мога да се стегна.  Confused  Мислех че съм силна, а вече повече от месец и продължава да ме боли. Не искам да мiсля и говоря и за това, а няма как.
Извинявайте, че ви товаря с моите проблеми.  Hug

Последна редакция: пн, 04 авг 2008, 12:37 от TINA

# 208
  • Мнения: 5 026
Еее, Тина, не ни товариш, нали сме си другарчета  Hug Обади се , като си дойдеш Simple Smile

# 209
  • Мнения: 5 645
Тина, кураж! Hug Не се притеснявай и не задържай емоциите в себе си, че депресията не прощава.

Общи условия

Активация на акаунт