ПЛЕВЕН - 59

  • 18 082
  • 284
  •   1
Отговори
# 165
  • София
  • Мнения: 9 909
bambukita ,на моите деца купих от търговиите много хубава количка,поне за мен е хубава,де,въпрос на вкус.Струваше 55лв.
Момичета,в Аксела са пуснали страхотни образователни игри,макар и за маалко по-големи деца,към 5г.Но са наистина хубави-Житената питка,Дядо вади ряпа..и още една.Препоръчвам ви ги горещо. Peace

# 166
  • Мнения: 5 026
Момичета,в Аксела са пуснали страхотни образователни игри,макар и за маалко по-големи деца,към 5г.Но са наистина хубави-Житената питка,Дядо вади ряпа..и още една.Препоръчвам ви ги горещо. Peace
Къде това?

# 167
  • Мнения: 668
Мами виждали ли сте някъде да се продават сгъваеми кошари втора употреба?Трябва ми само за морето,а не ми се иска да давам за чисто нова  като няма да я ползваме след това.

# 168
  • София
  • Мнения: 9 909
Атракция,ето тук:
http://axelbg.net/details.php?id=21496
В момента са в топ10. Grinning

# 169
  • Мнения: 1 196
Благодаря ви момичета   Hug
Ще ми трябва много вашата подкрепа, нямам с кого да излизам, с края на връзката ми изчезнаха и малкото приятели. Ще ви пиша когато се върна, и който когато има време и желание може да излизаме, с децата, без децата. Не че имам на кого да оставям малкия, но трябва да намеря време и за себе си.

# 170
  • Мнения: 22 543
TINA, много прегръдки и от мен и винаги можеш да разчиташ на подкрепата на всички ни. Само предполагам колко ти е тежко, но дано всичко е за добро.
Ние сме всеки ден по улиците, винаги можеш да ми се обадиш и да се разхождаме. ))) Ако искаш пиши ЛС за координати.

Аз ходих днес в Дисни за рожденният ден на Калина, направо запазих места, там ще е. Широко е поне, сутринта ще го направим надявам се да няма други хора, но тъй като е голямо дори и да има няма да е чак такъв проблем както си мислех.
Сега само трябва да измъдря някаква картинка за тортата, ако имате нещо хубаво под ръка може да ми пратите. ))))
Има и торта калинка, но е с много парчета и няма смисъл, иначе е много красива. ))))

И в тази връзка да ви попитам, който е ходил там, как са им тортите? Управителката каза, че били хубави, но все пак. ))))

Последна редакция: пт, 01 авг 2008, 17:10 от Mirama

# 171
  • Мнения: 169
Tina, Hugи много сила

# 172
Tina, не те познавам, но предполагам, че си страхотна и силна жена. Ти не си и няма да останеш самотна!

# 173
Като стана отново дума за рождени дни, бях обещала да ви дам инфо от Сладури. В сряда бях там на рожден ден и много ми хареса. Децата се забавляваха страхотно. Имаше костюми, рисуване на лица, танци... Цените също ми харесаха и резервирах там

# 174
  • Мнения: 5 026

И в тази връзка да ви попитам, който е ходил там, как са им тортите? Управителката каза, че били хубави, но все пак. ))))

Изобщо не ми харесват,ама хич  Naughty  Избери си някоя картинка, в нета торти бол и иди в Романтика-ще ти я направят  Peace

# 175
  • Мнения: 22 543
Cuba, или коренно са си променили обслужването в Сладури, защото когато аз ходих на рожден ден преди месец и нещо беше направо ужасно, пълна трагедия. Нито играчки имаше, нито костюми, нито рисуване. Я сподели за цените, че там изобщо не ходих.

Atrakcia, другата седмица ще ходя да доуточня нещата и ще пробвам някоя, ако са толкова зле ще си поръчам тортата от другаде.

# 176
  • Мнения: 1 956
TINA, всичко ще се оправи, да знаеш  Hug

# 177
  • Мнения: 22 543
Здравейте момичета, аз да се посъветвам с вас.

Водих мъжът ми на лекар в клиниката Света Параскева, защото се оплака от болки в ушите. Всичко ок, човекът го прегледа, изписа му антибиотик, капки за уши и спрей за пръскане в гърлото. Било неизлекувана настинка, тръгнало от сливиците и в ушите.
Проблемът е, че вече 3ти ден не усеща подобрение, ушите продължават да го болят, на всичкото отгоре от капките хич не чува, от време на време го прерязва като с нож.
На всичкото отгоре вдига и температура по 3-4пъти на ден. Докато няма и след малко хоп, станала 37.8, 38.3градуса. Според мен това не е нормално за възрастен човек, още повече, че пие лекарствата.

# 178
  • Плевен
  • Мнения: 974
Mirama заведи мъжа си на специалист УНГ. Дано скоро се оправи.
ТИНА  Hug

# 179
  • Мнения: 5 026
ЧРД, Грета! Жива , здрава, много щастие, късмет!
Хубав празник!

Общи условия

Активация на акаунт