ПЛЕВЕН - 59

  • 18 022
  • 284
  •   1
Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 9 872
Аз предлагам,Тина,като си дойдеш да си спретнем една форумска среща. PeaceИ без това ни е време.
Ангел ми оправи миялната,доволна съм вече. LaughingНе ми трябва майстор.

# 211
  • Мнения: 1 196
Аз съм за среща. Не,че имам какво да се похваля. Малкия ми се сряза ръката на едно стъкло, шиха го - 9 шева. Книжката ми изтича, а КАТ трябва да ги изчакам 1 месец, да ми изтеглят документите от Русе, че вече съм Плевенчанка. Въобще само неволи. Но какво казват, всяко зло за добро. Надявам се после само хубави неща да ни се случват.
Другия понеделник трябва да съм си на Плевен. Така, че давайте идеи за срещичка.

# 212
  • Плевен
  • Мнения: 239
И аз съм за среща Peace
Тина,  Hug.
И честито на празнувалите на патерица.Живи и здрави да сте.  bouquet

# 213
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 892
Тина Hug

И аз съм за среща. Дори ако трябва да се цедя Laughing

# 214
  • София
  • Мнения: 9 872
Ами за мен деня и мястото на срещата са без значение.Истината е,че ми се  ходи на китайски ресторант. Laughing

# 215
  • Мнения: 22 458
И аз съм за среща, че предният път хич не можах да стоя. ))))
Може този път в Кайлъка да отидем, Сърнетата или Кошарите. ))))

# 216
  • Мнения: 1 196
Аз трябва да съм с малкия, че няма на кого да го оставя. Но няма проблем и вечерта да е срещата. И на мен ми харесва идеята за китайски ресторант.

# 217
  • Мнения: 5 026
А аз съм за "Корона", в лятната градина вечер е много приятно  Flutter

# 218
  • Мнения: 1 196
Мен ще ме няма следващите дни, така че където решите.   Peace   Предпочитам да е в града, че няма да имам книжка и кола съответно.

# 219
  • Мнения: 2 556
В Корона ме изумиха последния път. Сестра ми си го е харесала и все там ходим с нея, като ми е на гости, даже се падахме и при един и същи сервитьор. Тоест постоянни клиенти сме може да се каже, затова в събота ме впечатли следната случка: Отиваме двете към 8 часа, в градината имаше доста свободни места, седнахме на една маса за 4 човека, крайната горе и си избираме нещо. Имаше още поне 3 маси за големи компании свободни. Пристига сервитьора - същия, който ни се пада често и казва следното: "Хм, само двете ли ще бъдете?", казвам "Защо?", а той: "Ами да вземете да се преместите маллко, че ....". Казах му ОК (да не се тревожи човека, че заемаме ценно място). Отидохме в Темпо, където никой не ни изгони от същия размер маса, а момичето беше свръхлюбезно. За мен е е необяснимо да се опиташ да преместиш постоянни клинети, когато имаш наистина големи свободни маси наоколо, та Короната ми се отщя направо оттогава. Confused

Не че ако срещата е там няма да дойда, но ако ни се падне същия сервитьор, никакъв бакшиш за него от мен повече  Wink

Последна редакция: пн, 04 авг 2008, 13:25 от Tess

# 220
  • Мнения: 5 026
Отиваме двете към 8 часа....
Че как не сме се засекли  Thinking

# 221
  • Мнения: 2 556
Не знам, ние минахме първо отвътре, но сестра ми не щя на климатик и излязохме през вътрешната част на терасата, седнахме на крайната маса на горната редица, откъдето си и тръгнахме благополучно Simple Smile Не знам вие къде сте били, но не съм се и заглеждала много наоколо...ако не е било 8, към 8,30 да е било някъде

# 222
  • Мнения: 5 026
Ее, ми ние към 8,30  бяхме там, може би затова не сме. Голям размисъл му хвърлих  Sunglasses

# 223
  • Мнения: 2 556
Уф, вярно, сестра ми пристигна в петък, значи в петък трябва да сме били там, още първата вечер се засилихме, че тя им е фен на салатата Цезар (ама заради мен се примири друго да яде  Simple Smile).

А на другия ден се засякохме в Дисни Манията с Деси - Дещо и дечицата й, събота е било, да.

# 224
  • Мнения: 22 458
На китайски също става, отдавна не съм ходила. )))

За Корона, напоследък не ми харесва, а и от както наш приятел работеше готвач в кухнята пък съвсем. ) Напоследък предпочита да седна на биричка и картофи и мезе, отколкото на шантави засукани манджи.

Общи условия

Активация на акаунт