ПЛЕВЕН - 59

  • 17 988
  • 284
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 2 070
напомням

Плевен
4.08. понеделник, 5.08. вторник, 6.08. сряда, 7.08. четвъртък
16-18ч.
Трудности при кърменето - Консултации  от доц. В. Недкова
Ул. “Бенковски”№8
Педиатричен кабинет

# 226
  • Мнения: 161
Здравейте на всички!
Ние нещо се позагубухме, но за съжаление нямам много време, по цял ден на работа, прибирам се след 18ч и гледам всяка свободна минута да прекарам с Криси. Тя расте, тича, има 16 зъба и хапе, така че мами пазете си децата от Крисуна-муцуна Joy.
В събота ще правим кръщене на Криси, дано всичко мине без много рев, защото се е разглезила напоследък, нищо против бабите й, да са ми живи и здрави, че ни помагат, но много я глезят.
Почти е готово и новото жилище, скоро ще сме новодомци живот и здраве, така че и там много тичане.
Много ми се иска да дойда на следващата среща. Ще надничам при възможност тук и с удоволствие ще дойда.
Изпуснала съм доста и се надявам като се видим да наваксам!
Много прегръдки от нас!А ето и малко снимки ако сте ни забравили юли 2008

# 227
  • Мнения: 1 951
Хм, позачезнахте всички...

Вчера бяхме на басейна и се засекохме с Джина, Здравко и Ивайла  Grinning
Днес пак ще ходим, че го дават голяма жега...

# 228
  • Мнения: 5 278
Хей,не е честно да си правите среща и то в китайски и мен да ме няма Sad Но пък ще се надявам вече на следващата да се включа.
Дикси,на Гривица да не са ви искали пари и за малкия  newsm78
Аз да се похваля,че нашия татко днес изведе децата и ме остави да си почивам малко  newsm44 Ще видим как ще се справят Simple Smile Но те слушкат,особено при него Simple Smile

# 229
  • Плевен
  • Мнения: 239
Ние винаги плащаме за детето на Гривица. Първият път попитах няма ли вход за деца, и те ми казаха ,че няма. Викам ами ако е на 1 г. пак ли ще вземете вход за него, е ако било много малко можело безплатно да влезе. Някви такива щуротии.

# 230
  • Мнения: 5 278
Ами ние пък никога не сме питали има ли вход за децата.Давам пари само за големите и влизаме.осега не са ни казали нищо.Е,ходили сме два пъти де,но ако плащам и за тях няма да ида пак.

# 231
  • Мнения: 1 951

Дикси,на Гривица да не са ви искали пари и за малкия  newsm78
Да... Rolling Eyes
Аз днес ще направя като вас пък да видим  Sunglasses

# 232
  • Мнения: 22 433
Здравейте и от мен момичета. ))))
На вън е голяма жега, ужас направо, ние преди малко се прибрахме. ))
И аз мислех да се завлечем на Гривица, надявам се този път да има кой да ни закара. ))) Ако отидем ще се засечем. ))))

# 233
  • Мнения: 872
Здравейте  Simple Smile
Напоследък нямам никакво време за Интернет. Срещичка сбирате,искам и аз  Simple Smile
А колко ми се ходи и на мен на басейн,ама как да си покажа телесата пред хората,а и бански нямам  Rolling Eyes
Дикси,още ли си отпуска или вече си на работа? Ама Миташки е голям плувец  Heart Eyes
 sissi много сладка е Криси  Heart Eyes  Да не възнамеряваш да я пускаш на ясла?
ДеЩоВиди, дай някоя снимка на Елена да видим колко е пораснала  Simple Smile

# 234
  • Плевен
  • Мнения: 69
Момичета изпаднах в проблем утре София има рожден ден, а аз вече няколко дни не мога да организирам клоун.Трябва ми точно клоун,че на мойта кифла друго не й харесва.Всякакви там феи не й харесват и реве като магаре.Харесахме един на рожденния ден  на приятелско дете обаче той е на море, и сега ударих на камък.Съответно не ми се дават повече от 50лв.Ще съм ви благодарна ако ми помогнете Embarassed.

# 235
  • Мнения: 5 026
bambukita, нади-миши ми праща тел на едни клоуни преди време, около 50 лв. на калпак искаха, Ще го потърся и ще ти го пратя.

# 236
  • Мнения: 2 070
Петя, попитах една приятелка в кюто, но нещо не ми отговаря, мъжа и е актьор. Тези в театъра може би са отпуск през август, знам че и при тях може да идеш да питаш иначе.
Дип, този следобед ще качвам нови снимкии ще ви ги покажа. Елена застрашително нараства. Суче като за световно и има колики.
Яна след малко отива на басейн, но не знам в Кайлъка или на Гривица. На мен все още ми е невъзможно.

# 237
  • Плевен
  • Мнения: 69
Деси ходих в театъра там ми дадоха телефона на една кака,но и тя вече не се занимава.А пък аз се сетих за един познат артист,обаче и той заминава на почивка.Имам още малко време да реша какво да правя ако някой има идеи да дава.

# 238
  • Мнения: 560
Какво правите в този горещ ден.Явно някой късметлии са по басейни
Ето последната ни снимка


Целувки от нас

# 239
  • Мнения: 5 026
Веси, много е сладка!  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт