как да намалим изпотяването?

  • 3 856
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 152
...а аз знам начин...по който да ви накарам да се изпотите всички! Даже няколко начина знам!  Peace

# 16
  • Мнения: 113
Аз ползвам вишито от няколко години и съм супер доволна,а имат и вариант с кремче който е по-силен от ролката...само че откакто родих спря да ми действа...предполагам от хормоните и в момента съм с лейди спид стик и засега само той ми помага.
Но знам един вариант,който обаче аз не съм пробвала  newsm78 след като се изкъпеш да втриеш съвсем малко количество сода за хляб под мишките...това не спирало изпотяването,но уж премахва миризмата... Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 247
Дезодорантите 24 часова защита антиизпотяващо  на Nivea,  Dove. Не съм чула някой да се е оплаквал от тях. Има специална серия за светли и отделно за тъмни дрехи.  Ароматът им е много нежен като на лек парфюм. Ролоните и стиковете са от от по-старото поколение, макар все още да ги продават. Стиковете също вършат работа. Но новото си е ново. Пръскаш и няма потене. Ако някой се поти след като се е напръскал значи не е сложил достатъчно, досвидяло му е  Grinning . Аз слагам два пъти на ден. Отделен е факта, че душ вземаме сутрин и вечер. Определено съм за  дезодорантите!

# 18
  • Мнения: 491
И аз съм с зелената ролка на Виши. Като цяло съм доволна, но ако не го изчакам да попие ми цапа дрехите. Confused

# 19
  • София
  • Мнения: 3 778
ODOREX  Rolling Eyes два пъти в месеца и всеки ден зеления на Nivea Така се чувствам най-добре  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 3 314
аз ползвам Nivea стик и съм доволна 

# 21
  • Мнения: 2 169
Вземи си Одорекс и няма да съжаляваш ! Naughty

# 22
  • Мнения: 15
Dove  ролон ползвам .Не ми цапа дрехите.Доволна съм.
И аз съм много доволна!Подкрепям го с две ръце и с два крака!

# 23
  • Мнения: 298
И аз съм много доволна от Одорекс. Дори го ползвам на 3-4 седмици веднъж и пак си има ефект.

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 277
Аз съм впечатлена от зелената ролка на ВИШИ! Не се изпотявам прец целияден-горещо препоръчвам този продукт Peace

# 25
  • Мнения: 473
мерси много на всички, ще пробвам някои от нещата. страхотни сте.

# 26
  • Мнения: 259
И аз дълго време ползвах зеления рол-он на Виши. С бялата капачка е за чувствителна кожа с действие 24 часа, зелената-48 часа (има много слаб приятен аромат, а белият никакъв).  И за да не се смесва с парфюма, го използвах (както са писали преди мен). А има и едно кремче, което се слага по схема и уж действа 7 дни (от опит казвам, че не е вярно).
Сега използвам стик Rexona Crystal  clear -розов и светло син (акуа).  Те имат емблема с блузка и надпис White mark protection- т.е. не оставя бели петна. За сега съм доволна.

# 27
  • Мнения: 179
Момичета,
Аз съм ползвала ОДОРЕКС, но като си избръсна мишниците и дори и на следващия ден ми щипе от този дезодорант. Има спирт в него и на мен ми дразни.
При вас как е?

# 28
  • Мнения: 37
Lady speed stick gel  Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 405
здравейте!
аз когато съм била бебе са ме намазали с мас и сол,повили са ме и са ме оставили така цяла нощ.и сега 21 години по късно аз все още нз какво значи да се изпотиш Party незнам дали ако сега го направи някой ще действа....

Общи условия

Активация на акаунт