как да намалим изпотяването?

  • 3 866
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 182
Пръскам се преди лягане 2 пъти в месеца, като избягвам подмишниците да си ми обръснати преди да го нанеса, защото наистина щипе...

# 31
  • Мнения: 2 182
здравейте!
аз когато съм била бебе са ме намазали с мас и сол,повили са ме и са ме оставили така цяла нощ.и сега 21 години по късно аз все още нз какво значи да се изпотиш Party незнам дали ако сега го направи някой ще действа....
Само една нощ ли са те мазали?

# 32
  • Мнения: 408
здравейте!
аз когато съм била бебе са ме намазали с мас и сол,повили са ме и са ме оставили така цяла нощ.и сега 21 години по късно аз все още нз какво значи да се изпотиш Party незнам дали ако сега го направи някой ще действа....
Само една нощ ли са те мазали?

да Захир само за една нощ......и после цял живот не се занимаваш Flutter

# 33
  • Мнения: 2 182
здравейте!
аз когато съм била бебе са ме намазали с мас и сол,повили са ме и са ме оставили така цяла нощ.и сега 21 години по късно аз все още нз какво значи да се изпотиш Party незнам дали ако сега го направи някой ще действа....
Само една нощ ли са те мазали?

да Захир само за една нощ......и после цял живот не се занимаваш Flutter
Shocked Брей, браво! Сигурна ли си обаче, че това е причината да не се изпотяваш?

# 34
  • София
  • Мнения: 38 704
Трябва и аз да го пробвам тоя Одорекс. Иначе всичко друго съм пробвала - половин час след като се намажа, пак се потя и мириша. Особено едната помишница.
Мъжа ми пък е уникален случай - не мирише изобщо и не се поти.

# 35
  • Мнения: 411
Е,хубаво де,и мен са ме мазали с мас и сол,ама си се изпотявам.Vladka_sun,Не мисля,че заради това не се потиш.
Но въобще ли не се потиш?!Че то не ми изглежда нормално,нито здравословно! newsm78

# 36
  • Мнения: 277
От време на време ползвам Одорекс,а Нивея дабъл ефект-спрей- ежедневно.Има приятен лек аромат.

# 37
  • Мнения: 408
Е,хубаво де,и мен са ме мазали с мас и сол,ама си се изпотявам.Vladka_sun,Не мисля,че заради това не се потиш.
Но въобще ли не се потиш?!Че то не ми изглежда нормално,нито здравословно! newsm78
ами поти ми се единствено главата и то когато не ми е вързана косата.иначе нищо друго.нз дали е заради това с което са ме мазали,но почти сум сигурна защото в семейството сум единствената която не се поти.и ми е малко странно все пак гените са определящи. Thinking

# 38
  • Мнения: 1 685
здравейте!
аз когато съм била бебе са ме намазали с мас и сол,повили са ме и са ме оставили така цяла нощ.и сега 21 години по късно аз все още нз какво значи да се изпотиш Party незнам дали ако сега го направи някой ще действа....
Само една нощ ли са те мазали?

да Захир само за една нощ......и после цял живот не се занимаваш Flutter


 Crazy CrazyНали не го мислиш сериозно Laughing Laughing Laughing

Иначе Одорекс-а тотално елиминира миризмата-особено ефикасен варианта за краката-но не намалява особенно самото изпотяване.За тази цел се прави  инжектиране с ботокс-мишниците идруги подобни по-агресивни методи.

# 39
  • Мнения: 491
здравейте!
аз когато съм била бебе са ме намазали с мас и сол,повили са ме и са ме оставили така цяла нощ.и сега 21 години по късно аз все още нз какво значи да се изпотиш Party незнам дали ако сега го направи някой ще действа....

Надявам се, че не мажеш детето си със сол и мас. Praynig
http://www.bg-mamma.com/site/content/view/682/84/

# 40
  • Мнения: 294
Да. наистина климатика ще действа най-добре!  Crazy

# 41
  • Мнения: 408
здравейте!
аз когато съм била бебе са ме намазали с мас и сол,повили са ме и са ме оставили така цяла нощ.и сега 21 години по късно аз все още нз какво значи да се изпотиш Party незнам дали ако сега го направи някой ще действа....

Надявам се, че не мажеш детето си със сол и мас. Praynig
http://www.bg-mamma.com/site/content/view/682/84/
не определено не бих го мазала,това според мен са някакви отживелици.а и след като прочетох статията към която имаше линк още повече си затвурдих мнението.просто исках да обърна внимание че дали заради това или нещо др по мен не избива една капка.
 Grinning а докато аз си имам детенце надявам се да са измислили нещо с което напълно да спират потенето Praynig

Общи условия

Активация на акаунт