Отговори
# 15
  • Мнения: 1 919
хълцаше да, и сега хълца често.

# 16
  • Мнения: 1 195

И Станислав хълцаше много често и докато беше в корема ми и след като се роди.
Но сега много рядко хълца. Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 2 508
Хахахахаха, това е смешнооооооо! Joy

# 18
  • София
  • Мнения: 1 890
Така и не се научих да различавам хълцането от ритането. Все подскачане и натиск Simple Smile

   И аз така.  newsm78 Но забелязвам, че се случва много по-често, когато съм седнала - явно му е по-тясно.  Laughing

# 19
  • София
  • Мнения: 1 890
  autumnsphere  , сори за оффа, но винаги съм се чудела - тази снимка фотошоп ли е ???  Simple Smile
 

# 20
  • Мнения: 203
Аз изобщо немога да разбера дали хълца...постоянно рита ужасно много  даже съм се събуждала през ноща от силните ритници..някой път са доста ритмични но не съм си помисляла че е хълцане

# 21
  • Мнения: 19
С баткото - нямам спомен изобщо... Второто ми дете много хълцаше в корема и сега извън - пак. Даже имам клипче, в което хълца и си спи - никакво впечатление не му прави.

Е как бъркате ритник с хълцане - второто е ритмично, продължително и много по-слабо.

# 22
  • София
  • Мнения: 2 508
  autumnsphere  , сори за оффа, но винаги съм се чудела - тази снимка фотошоп ли е ???  Simple Smile
 

Не знам! Може и да е истинска... Няма дефинитивен отговор в нета... (сори за оффа също)

# 23
  • Мнения: 4 335
И моят много 4есто хьлцаше и сега пак продьлжава Laughing

# 24
  • Мнения: 9 814
 Laughing Чувствах, а в последния месец и за подскачах с бебето.

# 25
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Да и при нас се случва често,мисля всеки ден.Но първия път не помня такова нещо,та сега като го усетих това странно,ритмично движение,в началото доста се учудих какво е.
....аз пък се бях  шашнала защото реших че има тикове  Crazy
......после ме успокоиха че бебчо хълца в корема ми и тове е нормално  Wink

# 26
  • тук и сега
  • Мнения: 124
И Алекс хълцаше много и докато беше в корема ми и след като се роди.На ден поне по 3-4 пъти хълцаше и доста продължително - по 20-30 минути.Но сега много рядко хълца. Peace

Peace

# 27
  • Мнения: 6 442
По няколко пъти на ден хълцаше в корема.Познава,че хълца по това,че подскачаше на равни интервали...  Grinning
Сега има дни,в които като започне да хълца си прави серийки Laughing

# 28
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Боряна много хълцаше Peace

# 29
  • Мнения: 2 825
И мойта кукла много хълцаше, продължаваше да го прави и след като се род.

Общи условия

Активация на акаунт