Отговори
# 30
  • Мнения: 559
Да и аз много често го усещах това хълцане при предната бременност, че и по няколко пъти на ден! Не си спомням кога почна, но продължи до края!

# 31
  • София
  • Мнения: 521
Оооо хълцаше доста, а на мен ми беше много забавно  Laughing

# 32
  • Мнения: 3 092
Хълцаше да , много ми беше забавно  Simple Smile

# 33
  • Мнения: 4 753
И моя много хълцаше. Знаех, че е нормално да хълца, но чак пък толкоз ми се струваше не много нормално. Като се роди също хълцаше много и ми беше жал, щото е такова едно мъничко телце и като хълца, то цялото се тресеше...  Confused

# 34
  • Мнения: 9 973
и моето много хълцаше Grinning

# 35
  • Мнения: 88
Да и моя мишок много хълца особено като стоя в стая с климатик и е малко по хладно незнам защо но тогава го прави.Може би му е студено  newsm53

# 36
  • Мнения: 396

Да, кажи му да си поеме дълбоко въздух и му изсипи чаша вода в устата Mr. Green

 Странно какво би го успокоило в корема ти newsm78

Хареса ми!  Joy
Типично за теб, както си се описала!  Peace .
Ами знам ли?! И аз си мислех нещо такова и затова пия вода, изправям се , милвам го и му говоря спокойно.
Не че има особени резултати, но и на мен както на stelt77, ми става мъчно като си представя как се тресе мъничето!
Реших да попитам , защото с дъщеря ми нямах това усещане.

# 37
  • Мнения: 1 951
И моя дребосък много хълцаше в корема и сега си продължава...

ми става мъчно като си представя как се тресе мъничето!

Почакай да го видиш на живо като се тресе, наистина ми е жал че не мога да му помогна, а баща му направо искаше да го води на лекар  Grinning

# 38
  • Мнения: 3 929
Да, често хълцаше, но не бих го описала като подскачане, а по-скоро се чуваше някакъв звук.

# 39
  • София
  • Мнения: 5 079
Много хълцаше... Беше неописуемо усещане...  Heart Eyes

# 40
  • Мнения: 851
И Габи хълцаше много. Страшно сладко и гъделичкаво ми беше. Това е едно от усещанията, които ми липсват. Тия бебчовци са страхотни сладурковци Heart Eyes

# 41
  • Мнения: 407
Хълцаше много често,след като се роди първите месеци също хълцаше.Сега се случва много рядко.Бях чела някъде,че това било от незрялост на нервната система и не е притеснително,нямам представа дали е вярно. Simple Smile

# 42
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 726
О да и Йоана много хълцаше и като се роди продължаваше в същия дух! Mr. Green

# 43
  • Мнения: 411
Да,чувствах.
В последните два месеца почти постоянно. Crazy
Подскачаше ми леко коремчето на интервали.
След като се роди хъца всеки път след хранене.
Сега е близо 4 месеца и пак хълца. Laughing

# 44
  • Мнения: 2 253
Да,аз също го усещам това хълцане - като подскачане и като някакъв тик.И аз се бях притеснила тва нормално ли е ама като чета май при всички го има .......

Общи условия

Активация на акаунт