Гоблени-27

  • 58 615
  • 488
  •   1
Отговори
# 465
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Набързо да оспамя темата и да ви кажа, че не съм ви забравила. Липсвате ми и дано имам време по натам за шиене. Имах много проблеми и нямах време за шиене, още съм си на стария гоблен и бод не съм мръднала.
Но да знаете само, че честичко се сещам за вас. Hug

# 466
  • Мнения: 2 924


Ако имате идеи и информация за новата тема,давайте..малко остана..

кетри,
провери за несъществуващи вече сайтове към, които има дадени линкове на първата страница на темата.
Примерно http://cross-stitch.ru  вече не съществува

Zeleno meche,
най-евтино ще ти излезе сама да си комлектоваш гоблен с ДМЦ конци.
А ако искаш да си купиш  оригинален комплект- с панамата, конците и разните други дреболии, както казва Goody купи си ги чрез ebay- най-големият световен онлайн магазин .Simple Smile
Особено изгодни са там дизайните на Дименшън:)

# 467
  • Мнения: 338
ха, goody, въобще не съм предполагала, че може тия неща да се шият на гоблнеов бод. то ми изглежда много сложно това. май ще си го направя на лично творчество и някой ден ще показвам... Joy

miangelova, като казваш, че много конци вървят по щампата, та се сещам, че може с някаква прежда да го ушия, да не си хабя конците - и без това имам разни тънки прежди изостанали от преди...  hahaha
орхидеите са разкош   bouquet

sissak, браво, ми те много добре се получават конете...   bouquet

galia69, ти това цялото пате за един ден ли успя да го направиш  newsm09 много си бърза

 smile3532 kita99, ти получаваш все много странни поръчки от твойто домочадие. ще събереш колекция за чудо и приказ. много творчески деца си навъдила...  Hug

mai4eto, бързо успя да направиш сватбените ръце. този надпис се е получил много готино

ketri, хубава мадама с хубава рамка.   bouquet

vvvitality, сори за забавянето, но си хванах вирусче на компа и докато се оправя...
ето ти двете къщички:
http://panayotovijr.multiply.com/video/item/24/LL007.rar
и
http://panayotovijr.multiply.com/video/item/25/LL014.rar

аз бях за един ден до тетевен - много готино, къпахме се в реката и по тоя повод не съм помръднала и с един ред от нито една пошивка...
та ще се хваля следващия път

# 468
  • Мнения: 1 054
Добър вечер, колежки Simple Smile Секретарката е на линия!  Mr. Green
Наложи се да замина с рев от нерви към София в петък... забравих си гобленчето, свърших спешната работа и реших да ида малко на вила с брат ми, племенницата, снахата и нашите... майкоо супер беше! Впуснахме се с брат ми и едни приятели в нещо като рафтинг ама... не с лодки, а с боси крака  #Crazy Бута ни, влачи ни тая река, измръзнахме ама беше супер!

Бройте ме за състезанието с кончетата, ама държа да кажа ПЪК, че запознах късно и не е честно!
Кетри, арабката е.... ох няма втора, направо се влюбих. Нещооооо много ме зарибявате, каквото видя и си викам "И аз искам да го шия!"  Rolling Eyes 
Утре започвам с нови сили да шия и дано напредна поне да съм достоен финалист Wink Хубава вечер и успешна седмица на всички!   bouquet

# 469
  • Мнения: 643
И ние на един язовир се мъчихме без телефон и интернет - Беглика.

Само почивка ..... мислех ,че няма да мога да ви изчета , ама между пералните се справих.

Как пазарувате от тоя и-бей , кажетеееее ,аз нямам карта кредитна, трябва  ли да си извадя ?

Липсвахте ми

Последна редакция: нд, 10 авг 2008, 22:38 от ina221

# 470
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
  ina221 ,ето тук има специална тема за и-бея.. http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=317972.0  Wink

# 471
  • Мнения: 643
Благодаря, сега ще четем , наистина дименшъни има 223 страници , как ще стане не знам......

# 472
  • Мнения: 161
Добро утро момичета ! Черпя ви с кафенце и китка с калинка - за настроение и късмет през целия ден :



Sissak – кончетата ти стават много хубави – цветовете са много сполучливи !

Марулка
– разкошни са станали орхидейките !

Кетри – не се притеснявай толкова – на мен пък много ми харесаха твоите черпаци!  Laughing А малкото арабче е просто прекрасно !

Galia69 – нмого сладурско патенце !

здравче, дай да ти видим кАвьорчето де  Mr. Green и за новите придобивки съм любопитна  Blush
 
Хайде Здравче показвай, че много сме любопитните  Hug

Miangelova – много са хубави перминчетата ! Аз имам един лен и се чудя дали няма да станат на него   newsm78

Офф,днес съм гледачка на 3-ма юнака.Зарязвам ви и отивам да се боря с тях  box.Ако скоро не ви пиша търсете ме в някоя психиатрия Joy
vesito75 - успех с борбите ! Аз всеки ден се боря с два юнака - тийнеджър и мъник на година и половина  newsm32 – единия уж голям, пък акъла му още го няма, другия не се сеща - и двамата баш в белята - неочаквано побъркваща комбинация  smile3514  Онзи ден докато простирах уж се гледаха двамата – малкия се прехвърлил през мрежата и паднал от леглото с главата надолу – добре че нищо му нямаше... Вчера пък големия уж го буташе с малкото колелце в коридора и как го е бутал пак писъци и малкия пак на земята... сега е със посиняла бузка – направо нямам думи - на всичкото отгоре ме пита защо ми побелявала вече косата...  smile3511 Мир и тишина има само когато малкия спи...

Иренка – дано се оправят проблемите ти ! Винаги си добре дошла  Hug

Тарзанка – благодаря за къщичките !   bouquet

Хипатия – и аз благодаря за схемичките на онова бебе със щъркела и Nimue – много са хубави !   Феичката на каква панама се шие, че нещо не мога да видя? 

А ако искаш да си купиш  оригинален комплект- с панамата, конците и разните други дреболии, както казва Goody купи си ги чрез ebay- най-големият световен онлайн магазин .Simple Smile
Особено изгодни са там дизайните на Дименшън:)
Оххх с тоя ибей и аз вече нямам мира – искам да си купя оригинал на Дименшънс, ама явно ще трябва повечко да почета, че темата за ибея е вече 13-та, пък и както нямам време през деня май ще трябва да чета по нощите... Кредитна карта имаме и мъжо ми все ме подбъзиква хайде купувай си оригиналче  gydi , пък аз незнам как да му се не види  ooooh! ,  пък и езици незнам – мъка, мъка   newsm45 newsm45 newsm45

# 473
  • Мнения: 439
Здравейтее,
Добре дошли на новите момичета и от мен welcome
marulka, орхидеите са станали просто прекрасни и рамката е страхотна...
ketri,поздравления за арабката,а и рамката е чудна... и твоите черпаци са супер Grinning
Мимито & Светла,радвам се,че сте по-добре...и ние вкъщи всички бяхме болни,само че изкарахме другия вирус,който върлува в момента с гърлобол и силна хрема.
Много се радвам,че отново се появиха Хипатия и Иренка,Иренка гледам вече си на финала,вярвам,че от тук нататък всичко ще е наред,погали тумбачето от мен,дано успяваш да разтоварваш с боцкане преди да родиш,че после ще ти е невъзможно Hug

Аз след голямо чудене,реших да се вслушам в съвета на Gesh-чето  и започнах това:


мисля,че е подходящо,а  и наистина изглежда страхотно,като го гледам ушито от venipuh
шия го на Аида14,става много бързо и е много приятно за шиене

хайде,весел ден и повече ушити бодчета от мен Two Hearts

# 474
  • Мнения: 434
Ето още един завършен гоблен.Уши го майка ми.Тъй като тя даже не знае от къде се включва компютъра,го показвам аз.Все пак вложи много труд  Simple Smile

# 475
  • Мнения: 439
sissak,поздравления за майка ти,много е красив гоблена!
...а и като гледам не е от лесните,голям труд е вложила наистина
  bouquet

# 476
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 082
сисак - поздравления на майчето - кончетата са чудесни  Heart Eyes
белла - бебчето изглежда чудесно  Wink а и става и за момченце и за момиченце  Hug
виталити - пратих ти линкове - действай, че ще свършат търговете и пак ще трябва да търсиш, а си бяха далаверка  Sunglasses
Здравчееееее, Джъмпииии - Озверях от чакане да видя нещо ново.
знам, че чакате новата тема за да се похвалите, ама недейте така брее. ей така съм вече



# 477
  • Мнения: 643
Много хубави гоблени сте показали всички пак !
Не мога поименно да ви изброя, всички ми харесват...
Белла,това бебе и то много хубаво .
Аз нищо не разбрах от този и-бей и май ще правя комбинации с подръчни средства.

лек ден ви пожелавам и да можете да побоцквате

# 478
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Ей..тия мойте черпаци ще ги сложа на първа страница.. hahaha
bella_ ,и аз го почвам бебето след идуските,ще направим и ние състезание с теб.. Wink,няма да се даваме на конете,я.

Да ви кажа сега се разправям с новата тема и имам нужда от:
малко видове панами,
цветова гама на Пъпетц,/някой линкчета са дали фира/
и нещо на тема "да си поръчам гоблен- ориджинал от и-бей",
идеята ми е дали ако някой иска да си поръча,а не знае как ,
може ли да ползва услугите на Дж.-то и Хипатия,но...да става на лични...
Да го добавим към-да поръчам онлайн-като информация само. Thinking
И нещо друго ако има...,казвайте.

# 479
  • Мнения: 643
за пъпетс имам това

http://www.rucniprace.cz/kv_dmcpuppets.php

Има цветова гама на анкор, дмс и ариадна , на пъпетс май не видях.
 
и едни други таблици ,ако вършат работа

http://www.laura-stitch.it/Tabelle%20conversione.htm

Общи условия

Активация на акаунт