Най- добрият ексфолиант за лице

  • 45 624
  • 170
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 50
аз пък купих ексфолианта на Джонсън.Някоя дама да го е ползвала???Как се е отразил на нейната кожа Wink

# 76
  • Мнения: 17
аз съм много доволна от Garnier 3 в 1. кожата ми също е смесена и чувствителна. много сам доволна и от крема за лице Garnier nutritionist ,едновременно омекотява кожата и не остава мазни следи.много добре се комбинират

# 77
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Новият ми фаворит- ексфолираща пудра с червен ориз на L'occitane

# 78
  • Мнения: 3 317
Аз използвам различни на Avon и мн ми допадат

# 79
  • Мнения: 776
Новият ми фаворит- ексфолираща пудра с червен ориз на L'occitane



Mims-Mims  bouquet, кажи нещо повече Praynig за този ексфолиант Hug По-едри ли са частичките или по-дребни Crazy, става ли за чувствителна кожа? Flutter

# 80
  • Варна
  • Мнения: 1 423

Mims-Mims  bouquet, кажи нещо повече Praynig за този ексфолиант Hug По-едри ли са частичките или по-дребни Crazy, става ли за чувствителна кожа? Flutter

Частиците не са едри, нещо като сода бикарбонат. Като се намокрят (защото се нанася върху влажна кожа) като че ли се топят и то доста бързо и се получава лека пяна. Ухае много деликатно. Всъщност, не знам защо го нарекох фаворит, не е точно така. Или поне не оправдава моите очаквания. Аз обичам онзи полиращ ефект  и чувството за свежест и чистота след ексфолиране, а с това не е така точно. Май започва да ме разочарова.
Не знам за чувствителните кожи, може би е подходящ, защото почти не се усеща онова "стържене". Мек ексфолиант е.

# 81
  • Мнения: 6 636

В момента този ми е любим.

# 82
  • Мнения: 184
Моя е на Гарние 3в1 и съм доволна, въпреки че нямам база за сравнение, понеже преди не съм използвала.

Последна редакция: чт, 21 авг 2008, 22:21 от vilka

# 83
  • Мнения: 2 803
  на Freeman

# 84
  • Русе
  • Мнения: 659
В момента ползвам Garnier Nutritionist, смесена ми е кожата; доволна съм Peace

# 85
  • Варна
  • Мнения: 1 423

В момента този ми е любим.

Освен че сигурно аромата е страхотен, какво повече за него? Полира ли добре, какво е усещането? Хвърлила съм му око, като поизхабя това, което имам...

# 86
  • Мнения: 776

Частиците не са едри, нещо като сода бикарбонат. Като се намокрят (защото се нанася върху влажна кожа) като че ли се топят и то доста бързо и се получава лека пяна. Ухае много деликатно. Всъщност, не знам защо го нарекох фаворит, не е точно така. Или поне не оправдава моите очаквания. Аз обичам онзи полиращ ефект  и чувството за свежест и чистота след ексфолиране, а с това не е така точно. Май започва да ме разочарова.
Не знам за чувствителните кожи, може би е подходящ, защото почти не се усеща онова "стържене". Мек ексфолиант е.


Благодаря за разясненията Hug И аз обичам въпросния "полиращ ефект" и затова избирам ексфолианти с по-концентрирани частички, въпреки че ми е чувствителна кожата. Добре, че сподели  bouquet, че се бях засилила да го купувам насляпо Whistling

# 87
  • Мнения: 1 041
след доста проби -грешки ето моят фаворит - http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=69217&goChar=E

# 88
  • Мнения: 6 636
Mims-Mims частичките се разтварят с масажирането и не оставя кожата скърцаща и опъната.Частичките не са много концентрирани поне според мен .

# 89
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Mims-Mims частичките се разтварят с масажирането и не оставя кожата скърцаща и опъната.Частичките не са много концентрирани поне според мен .

Iliana, благодаря   bouquet
Явно това е някаква тенденция да не се правят много "нахални" ексфолианти, сигурно с идеята да се щади кожата.

Общи условия

Активация на акаунт