Най- добрият ексфолиант за лице

  • 45 620
  • 170
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 62
От всички, които съм ползвала най ми харесват Idealist Micro-D na Estee Lauder i The Body Shop

Peace

 Peace
Ето този! Уникален! Както и повечето неща на The Body Shop.
А има ли магазин в София ???

# 91
  • Варна
  • Мнения: 1 423
katrinela, няма за съжаление  Sad
И аз бих била щастлива, доста неща ползвам от марката

# 92
  • Мнения: 125
най-добре ми понася този на Виши.Ползвала съм и на Нивея и също съм доволна

# 93
  • Мнения: 215
Аз използвам този
той е за тяло .но и на лицето ми действа мн.добре.Той е като захар,и след време се разтапя и оставя филм върху кожата,който енергизира.Добър е newsm10

Това много хубаво изглежда, как се казвата фирмата?

# 94
  • Мнения: 2 414

В момента този ми е любим.

Освен че сигурно аромата е страхотен, какво повече за него? Полира ли добре, какво е усещането? Хвърлила съм му око, като поизхабя това, което имам...
Ексфолианта подходящ ли е за суха кожа? Praynig

# 95
Това е моят:



По-добър до момента не съм открила Sunglasses


Този ексфолиант на каква цена е горе-долу?

# 96
  • София
  • Мнения: 2 430
Iliana,
моля те дай ни повече информация за ексфолианта,фирма производител,тип кожа,цена и т.н. вече успя да ме заинтригуваш Peace

# 97
  • Мнения: 12
Също като авторката имам чувствителна, комбинирана кожа и знам колко трудно е се намери продукт, който едновременно почиства в дълбочина, но не дразни и не изсушава (макар че всички марки твърдят именно това).

Много добре ми понася гомажа от серията Hydrabio  на Bioderma.
Като плюсове мога да спомена меката текстура, със средно големи ексфолиращи частички, които поне при мен постигат баланса почистване/омекотяване. Освен това серията е за дехидратирана (а не суха) кожа и овлажнява чудесно.  Също така самата формула не изсъхва бързо при нанасяне и позволява лицето да се масажира по-бавно, по-внимателно и така се почиства по-добре.
Едит: ползва се веднъж - два пъти седмично.



П.С. От същата серия има и хидратираща маска и мицеларен разтвор - пак хубави продукти, разтворът може да се ползва за ултра нежен дегримъор, а маската е идеална за възстановяване на влагата в кожата на лицето след слънчево изгаряне.

Последна редакция: сб, 23 авг 2008, 16:05 от Myriad Canaan

# 98
  • Мнения: 1 310

Откакто го използвам, забравих за гадните гнойни пъпки и черни точки Sunglasses

# 99
  • Провинция
  • Мнения: 509

Откакто го използвам, забравих за гадните гнойни пъпки и черни точки Sunglasses

А колко струва?

# 100
  • Бургас
  • Мнения: 620
Пемзата на Dr RENAUD малко  неприятно мирише  ,но съм доволна Peace

# 101
  • Мнения: 111
А защо не използвате естествени продукти, домашни рецепти за ексфолиране на лицето?

# 102
  • Варна
  • Мнения: 1 423
А защо не използвате естествени продукти, домашни рецепти за ексфолиране на лицето?

Е, случва се при мене, инцидентно. Хлебната сода, смесена с измиващото ми за лице е незаменима  Peace

# 103
  • Мнения: 6 636
Ексфолианта подходящ ли е за суха кожа? Praynig
Да ,стига да не направиш грешка да го сложиш в/у суха кожа.

Iliana,
моля те дай ни повече информация за ексфолианта,фирма производител,тип кожа,цена и т.н. вече успя да ме заинтригуваш Peace
Взех си го от Саса http://web1.sasa.com/SasaWeb/eng/product/viewProductDetail.jspa? … emno=103147003001

# 104
  • Мнения: 83
Изображение          ползвам ексфолираща маска на Авен-много е финна става и за всчкаква кожа,после лицето ми е невно като коприна

Общи условия

Активация на акаунт