Най- добрият ексфолиант за лице

  • 45 643
  • 170
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 776
Вероятно става дума за това на Darphin Rolling Eyes или?
http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=15874&goChar=D#DETAIL
http://www.darphin-bg.com/scat.php?action=show&scat=11&product=70
На мен ми прилича на ензимен пилинг, без механични частици в него, но може и да греша Peace

# 121
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 355
http://www.darphin-bg.com/scat.php?action=show&scat=11&product=69

киора, или може би това???

# 122
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 355
Другото, за което се чудя, е трябва ли след (или преди ексфолиант) да се почиства лицето, или това и почистване едновременно?

# 123
  • Мнения: 776
Mileto Hug, възможно е и да е това от твоя линк, но понеже drugata каза, че се нанася и отстранява след 5 мин. аз реших, че е ароматния пилинг Peace
Аз винаги почиствам предварително с измивен гел-пяна и след това нанасям ексфолианта. Според мен той не може да замести основното почистване Peace

# 124
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 355
И аз така предполагам, но не бях сигурна и да попитам.

Киора,  Hug  bouquet

# 125
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 285
Нищо не действа по-добре на кожата на лицето ми от ексфолиране с най-обикновени кестенови трици.  Никога не съм подозирала че могат да имат такъв ефект!!! Кожата ми е мазна и проблемна не много чувствителна.

Невероятни са и като ексфолиант за тяло!

# 126
  • София
  • Мнения: 164
Аз си взех на NUXE, не е агресивно действието, в началото пробвах върху суха кожа, но като ми изскърца го понамокрих.Чувствах кожата си някак по лекичка и изпъната.После сеи сложих и маска от същата серия, за стягане на порите. Доволна съм, но ще пробвам и други .

# 127
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Нищо не действа по-добре на кожата на лицето ми от ексфолиране с най-обикновени кестенови трици.  Никога не съм подозирала че могат да имат такъв ефект!!! Кожата ми е мазна и проблемна не много чувствителна.

Невероятни са и като ексфолиант за тяло!

От къде се купуват- аптека или козметичен магазин?

# 128
  • Мнения: 1 645
Последното което купих и много ми хареса е на Гарние Пюр - 3 в 1 ексфолиант,който се ползва за измиване на лицето,като скрап или като маска ,която стои 10-15 мин. преди да се отмие.За проблемна кожа е,но бих го препоръчала на всеки,много добре почиства,освежава и оставя хладно усещане на кожата без да е агресивен Peace

# 129
  • Мнения: 3 050
My*Jungle или в аптека или в козм. магазин може да намериш  Peace

# 130
  • Мнения: 83
http://www.darphin-bg.com/scat.php?action=show&scat=11&product=70
Става въпрос за ароматния пилинг.Цената е около 60 лв,но аз ползвам някаква клиентска отстъпка и не мога да кажа колко точно.
Обаче продължавам да се възхищавам на тази марка!
 bowuu

# 131
  • Мнения: 120
Знам, че е споменаван този или онзи ексфолиант в различни теми в КМ, но сметнах, че ще е добре да има отделна тема по въпроса. В случая на мен лично би ми била много полезна. От доста време използвам Крема с прах от пемза на Др Рьоно, но скоро ми се наложи да си пръскам Биопарокс, а миризмата му толкова ми напомня сега за този гаден Биопарокс, че сега не мога да го използвам. Взех си на Фрийман с малина, но изобщо не съм впечатлена, единствено миризмата му е приятна.
Ще съм благодарна на всички, които споделят ексфолиант, от който са много доволни. Моята кожа е комбинирана и чуствителна.

С ексфолирането на лицето не смятам ,че трябва да се прекалява.
Freeman скраб с кайсия иначе върши работа.

# 132
  • Мнения: 2 407
Фиксал гел скръб на Фреман!Много съм доволна от тях.

# 133
Скоро си взех на REGAL- cleansing scrub. Много добре по4иства лицето, съдържа меки 4астици от кайсиеви костилки.



а как се използва защото мои приятелки са го ползвали и казват че е ефикасен ама не искам да ги питам (големи са злобарки  Thinking Thinking) благодаря предварително Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 134
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
И друг път съм писала, но най-добрия екфолиант за лице за мен е аспирина...особено за комбинирана и проблемна кожа. Докато съм под душа размеквам 2 таблетки в дланта си и обтривам лицето си.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт