Жена-вамп ли си?

  • 15 103
  • 309
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 4 586
Не бе, не се шегувам. Не казвам, че двте са едно и също, но донякъде се препокриват. Това да не звучи като бида към форумките, самоопеделили се като вампки  Naughty

...

Тук в темата бяха дадени няколко определения за жена - вамп , едното определение характеризира черти от характера ми , а то във никакъв случай няма нищо общо с к....а  Ще цитирам :

Жена вамп. Съблазнителна жена, която използва прелестите си да експлоатира мъжете.
Пак подчертавам, че не става дума за извличане на материални облаги, а по-скоро на емоционални.
Ако това се има предвид по жена - вамп...да. Експлоатирала съм мъже. В началото несъзнателно,после съвсем целенасочено. Експлоатацията се състоеше в това, че лудваха по мен, пък аз не им пусках.


Ето защо призовах Сопрано да изложи критериите си ........... Hug
В дефиницията предлагап "прелестите си" да бъдат заменени с "чара си".
Прелестите звучи кур...ски. Пък и за жената вамп прелести не са задължителен атрибут. Жената вамп предизвиква желания. Създава илюзия, че реализацията им е възможна.

# 241
  • Мнения: 1 517
Всъщност аз цитирах определението на Тони от тулковния речник и добавих нещо.

Излиза, че жената-вамп е:
Съблазнителна жена, без непременно да е красива, която използва чара си и не толкова прелестите, за да омагьосва мъжете. Не търси материални облаги, извършва емоционална експлоатация. Започва с флирт, като крайната цел е обекта да се влюби, да и падне в краката. Стане ли това, той и става безинтересен и тя започва търсене на нов обект. Вампиризмът и се състои в това, че горката жертва е емоционално срината, с разбити надежди и очаквания, излъгана и използвана да задоволи егото на вампирката.

Някой да добави нещо?

# 242
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Всъщност аз цитирах определението на Тони от тулковния речник и добавих нещо.

Излиза, че жената-вамп е:
Съблазнителна жена, без непременно да е красива, която използва чара си и не толкова прелестите, за да омагьосва мъжете. Не търси материални облаги, извършва емоционална експлоатация. Започва с флирт, като крайната цел е обекта да се влюби, да и падне в краката. Стане ли това, той и става безинтересен и тя започва търсене на нов обект. Вампиризмът и се състои в това, че горката жертва е емоционално срината, с разбити надежди и очаквания, излъгана и използвана да задоволи егото на вампирката.

Някой да добави нещо?

 Peace

# 243
  • София
  • Мнения: 3 099
Всъщност аз цитирах определението на Тони от тулковния речник и добавих нещо.

Излиза, че жената-вамп е:
Съблазнителна жена, без непременно да е красива, която използва чара си и не толкова прелестите, за да омагьосва мъжете. Не търси материални облаги, извършва емоционална експлоатация. Започва с флирт, като крайната цел е обекта да се влюби, да и падне в краката. Стане ли това, той и става безинтересен и тя започва търсене на нов обект. Вампиризмът и се състои в това, че горката жертва е емоционално срината, с разбити надежди и очаквания, излъгана и използвана да задоволи егото на вампирката.

Някой да добави нещо?

Към горното: "... и не се напъва за да постигне това."

# 244
  • Мнения: 765
 Ох,... още ли говорите за мен?!  

# 245
  • Мнения: 830
Всъщност аз цитирах определението на Тони от тулковния речник и добавих нещо.

Излиза, че жената-вамп е:
Съблазнителна жена, без непременно да е красива, която използва чара си и не толкова прелестите, за да омагьосва мъжете. Не търси материални облаги, извършва емоционална експлоатация. Започва с флирт, като крайната цел е обекта да се влюби, да и падне в краката. Стане ли това, той и става безинтересен и тя започва търсене на нов обект. Вампиризмът и се състои в това, че горката жертва е емоционално срината, с разбити надежди и очаквания, излъгана и използвана да задоволи егото на вампирката.

Някой да добави нещо?
аз им викам кучки ама хайде да не задълбаваме...само да не засегна някоя от вамп-ките  bouquet

# 246
  • Мнения: 335
А е толкова просто  Laughing.

Жена-вамп значи жена-кръвопийца.

Хубаво го е казал народът: "Ей таз му изпи кръвчицата..."


ПП Понеже се споменават "прилепи" и "кучета" в проекто-текстовете за дефиниция, настоявам да се гласува и "мъгла". Това са трите форми, в които се явяват вампирите според вярванията...

# 247
  • Мнения: 17 410
Мъгла, разбира се- замъгляват им мозъците и действат.

# 248
  • Мнения: 3 405
A, не, прилепът не е към дефиницията  Laughing

# 249
  • Мнения: 335

Извинете.

Последна редакция: чт, 24 юли 2008, 13:41 от Холограма

# 250
  • Мнения: 604
Да!Определено съм жена-вамп Mr. Green!На моят отдавна съм му разказала играта·

# 251
  • Мнения: 2 161
Тук,точно в тази тема,няма нито една жена-вамп.Но на думи темата се получи прекрасно.

# 252
  • Мнения: 2 448
Тук,точно в тази тема,няма нито една жена-вамп.Но на думи темата се получи прекрасно.

Според мен дори в целия форум не само в тази тема няма жена вамп, ама хайде.  Wink

# 253
  • Мнения: 2 161
Ако накараш собственият ти съпруг да прави за теб неща,които не му допадат-това не е вампско.Но ако нечий друг съпруг,ти  подарява заплатата си и е с черни кръгове под очите заради теб,това вече е нещо различно.

# 254
  • Мнения: 2 448
...Но ако нечий друг съпруг,ти  подарява заплатата си и е с черни кръгове под очите заради теб,това вече е нещо различно.

Дори и една такава случка не прави жената вамп, само ако това е цялостния и начин на живот тогава бих казала, да.

Общи условия

Активация на акаунт