Жена-вамп ли си?

  • 15 095
  • 309
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 2 161
Да,съгласна съм.

# 256
  • София
  • Мнения: 3 099
Ако накараш собственият ти съпруг да прави за теб неща,които не му допадат-това не е вампско.Но ако нечий друг съпруг,ти  подарява заплатата си и е с черни кръгове под очите заради теб,това вече е нещо различно.

Никой да не бара моя, че ще му пийна кръвчицата и ще му изям дробчето, да знае! Може да го наеме за временна злоупотреба само в работното му време и безплатно!

# 257
  • Мнения: 2 161
Ако накараш собственият ти съпруг да прави за теб неща,които не му допадат-това не е вампско.Но ако нечий друг съпруг,ти  подарява заплатата си и е с черни кръгове под очите заради теб,това вече е нещо различно.

Никой да не бара моя, че ще му пийна кръвчицата и ще му изям дробчето, да знае! Може да го наеме за временна злоупотреба само в работното му време и безплатно!
Последната дума в изречението най-ми хареса.А за работното време,ами много ми се иска някоя да наеме моя в работното му време.Но при лошо време.

# 258
  • Мнения: 984
Щом за заплати и работно време се заговори...ясно е вече кой - вамп, кой - не-вамп. Wink

# 259
  • Мнения: 2 161
Чакай,Мишон,за кърмене още дума не е обелена.

# 260
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Чакай,Мишон,за кърмене още дума не е обелена.

 Joy Joy Hug

# 261
  • Мнения: 1 517
К'ви заплати бе  Naughty Вампката не се вълнува от пари.

Хипотетично: жената е влюбена в мъжа си, обожава го, но много обича да флиртува. Мъжкото внимание и е нужно като въздуха. За самочувствие ли, за какво...все едно. Има нужда да чувства непрекъснато, че някой си пада по нея (без съпруга и). Ако са няколко наведнъж - още по-добре. Когато желания обект достигне до материалната част на нещата (демек екс), тя обикновено отказва. Защото нейната цел изобщо не е да спи с него, тя е сексуално задоволена. Просто обича мъжете да си падат по нея. И когато и стане безинтересен настоящият, тя прекратява всякакви отношения с него и започва ново търсене. Естествено не всеки, който я харесва заслужава нейното внимание. Тя също има някаки...чувства, интерес към поредния. Но те са временни, моментно запленение, което тя напълно осъзнава и контролира.

Това вамп-ка ли е?

# 262
# 263
# 264
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
К'ви заплати бе  Naughty Вампката не се вълнува от пари.

Хипотетично: жената е влюбена в мъжа си, обожава го, но много обича да флиртува. Мъжкото внимание и е нужно като въздуха. За самочувствие ли, за какво...все едно. Има нужда да чувства непрекъснато, че някой си пада по нея (без съпруга и). Ако са няколко наведнъж - още по-добре. Когато желания обект достигне до материалната част на нещата (демек екс), тя обикновено отказва. Защото нейната цел изобщо не е да спи с него, тя е сексуално задоволена. Просто обича мъжете да си падат по нея. И когато и стане безинтересен настоящият, тя прекратява всякакви отношения с него и започва ново търсене. Естествено не всеки, който я харесва заслужава нейното внимание. Тя също има някаки...чувства, интерес към поредния. Но те са временни, моментно запленение, което тя напълно осъзнава и контролира.

Това вамп-ка ли е?

Не знам дали това е вампка , но има толкова истина .........................

# 265
# 266
  • Мнения: X
Мисля,че описанието на Холограма беше най-близко до истината или до това което аз смятам за истината при вампа.

# 267
  • Мнения: 1 517
Ми мойта к' ва е тогава  newsm78

# 268
# 269
  • Мнения: X
Не знам. Аз все си мисля,че вампа си има винаги по някоя стряскаща тайна,някакъв личностен проблем,нещо ,което е отключило това вампското. Щастлива жена и вамп ги виждам като двете роли на една и съща двойнствена персона, примерно през деня грижовна майка и съпруга, а като падне мрак- преластителна кръвопийца Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт