Фирма за интериорни врати - търси се

  • 21 960
  • 75
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 402
В сравнение с боклуците, които са на нашия пазар, нямам нищо против да почакам малко повече за нещо хубаво:)

# 16
  • Мнения: 1 152
В сравнение с боклуците, които са на нашия пазар, нямам нищо против да почакам малко повече за нещо хубаво:)

А калпавите монтажисти слагаш ли ги в сметките си? Защото не е важна само изработката, но и монтажа, а като знам услугите в България на какво ниво са....доста си изпатих.  #Cussing out

# 17
  • Мнения: 1 305
Никога не знаеш на какви монтажисти ще попаднеш. При нас са идвали и много добри и отговорни. Идвали са и пълни мърлячи. Това не значи, че трябва да си купиш някакъв боклук, щото видиш ли, така или иначе монтажистите ще окакат монтажа. Просто трябва да им се виси на главата и ако видиш, че знаят какво правят ги оставяш да си работят на спокойствие. Ако не - може би е най-добре директно да им биеш шута, но понякога нямаш възможност и тогава трябва да ги следиш изкъсо.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 402
Съгласна съм и че монтажът е много важен. Затова и внимателно следя в шоруума на всяка фирма какво е показано. Масово фирмите за врати се бяха изложили, то не бяха фуги между таблата с касата, между касата и стената, някои врати не бяха нивелирани....... Това също е една причина да се спра на тези - всичко изглеждаше много здраво и добре монтирано. А за висенето на главите на монтажистите - понякога помага, понякога не, просто не разбирам от всичко, за да хвана от рано грешка, очевидните неща са ясни. Доколкото мога да усещам мърлячите бягам от тях на километри преди да се договаряме за каквото и да е било:)

# 19
  • Мнения: 11
Вратите на Пролекстер явно вече са на мода. От две места слушам за тях и влязох да видя мнения. Факт, че  са много красиви и нямат нищо общо с масовото предлагано на пазара.  Поръчвал ли е нялой по обикновена врата от тях и на каква цена?

# 20
  • Мнения: 330
Зависи от много неща цената, не може да се каже така. За 6 хил.лв. поръчах 7 врати, една от които плъзгаща с две крила за около 2 хил.лв. Останалите две са за баня /имат малко оскъпяване заради водоустойчивите каси/, една с 4 стъкла украсена малко и другите обикновени, като едната не беше със стандартен размер, а това повишава доста цената. Някъде около 700 лв. излиза май средно цената като се сметне. Отделно е монтажа. За вземането на размери също се плаща, нещо символично.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 402
Зависи от много неща цената, не може да се каже така. За 6 хил.лв. поръчах 7 врати, една от които плъзгаща с две крила за около 2 хил.лв. Останалите две са за баня /имат малко оскъпяване заради водоустойчивите каси/, една с 4 стъкла украсена малко и другите обикновени, като едната не беше със стандартен размер, а това повишава доста цената. Някъде около 700 лв. излиза май средно цената като се сметне. Отделно е монтажа. За вземането на размери също се плаща, нещо символично.

да и ние поръчахме двойна портална врата, две за баня и две за стаи, обаче всичките се оказаха с нестандартни размери и там мъничко доплащахме, излезе дори като че ли по-малко от 700

# 22
  • София
  • Мнения: 2 802
И на мен ми харесаха вратите на Prolexter, но много ме притеснява срокът за изпълнение и сме принудени да се откажем Sad

# 23
  • Мнения: 2 992
аз си взех вратите от една фирма на ул. "Будапеща" /в частта м/у Симеон и Кирил и Методий/. По препоръка на много приятели, които са ползвали услугите им и са доволни. Вратите са от фурнир, и ми излязоха окло 400 лв. с монтаж. Много са красиви. имам ги от скоро и не мога от личен опит да гарантирам за качество, но поне ги видях как са след 2 год. ползване у други хора

# 24
  • Мнения: 15
какво мислите за фирмата "ергон"-те също предлагат интериорни и блиндирани врати

# 25
  • Мнения: 164
Ние след дълго търсене и питане днес ни монтираха 3 врати от фирма http://springgrup.googlepages.com/ и цените са добри , монтажа. Преди седмица ги харесахаме и поръчахме и днес ни ги монтираха без проблем.

# 26
  • Мнения: 824
Какво ще кажете за вратите от магазин Ралица .Днес ги гледахме в МALL VARNA и ми харесаха .

# 27
  • Мнения: 11
Цените на Пролекстер се оказаха доста добри за нормалните врати.  Искат ми около 400-450 лв. за врата (отделно монтажа) в зависимост от фурнира при размери на техните стандарти. Те не са малко варианти, а аз съм в процес на ремонт и няма да ми коства нищо.  И чакането не е проблем, защото сега фабриката била в отпуска, а после ще се задвижат по-бързо, а пък аз и нямам бърза работа. Освен това поне са честни, защото аз ходих и на други места и ми казват 45 дни, ама като ги попиташ били "работни..."  Това да, отида ли на сложни модели и разни красоти и орехи, цената се повишава, та и 800-900 лв. може да струва една врата. И най-доброто е, че ми обясниха, че монтират на предварително сложена черна каса и коват вратата, а не само с пяна, дето след 3 години  ще изпусне като в един хотел с 4 звезди в Пампорово, на който вратата излизаше заедно с касата.  Оттам си поръчвам и ще ви разказвам.

# 28
  • Мнения: 1 305
Искаш да кажеш, че слагат две каси една върху друга? А като наковат въпросната каса, виждат ли се крепежите? Защото би било доста грозно. А това, което казваш за пяната е пълна глупост, пяната е съвременен начин за поставяне на врати, в цяла Европа така ги слагат. В случая, който цитираш, става въпрос за калпав монтаж, което може да ти се случи, независимо от метода на монтиране.

# 29
  • Мнения: 39
Ето една подобна тема от преди:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=264191.0

какво мислите за фирмата "ергон"-те също предлагат интериорни и блиндирани врати

Доста отрицателни отзиви съм чула,но нямам лични впечатления.

Общи условия

Активация на акаунт