Коя от двете ви харесва повече ( за тоалетни иде реч :)))

  • 3 209
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 562
По повод мненията, че е тъмно - и аз се замислям да намаля кафявото или от двете страни с 1 ред по-малко или около вратата да е светлия цвят, а и в действителност кафявото е  леко по-светло, както и цветята са с цвета на светлите плочки просто е релеф. Осветлението съм го замислила да бъде доста силничко - ще бъде тип звездно небе с диодчета 7-8 бр по 20 вата  newsm78 (тези от ЧЕЗ ще ми се зарадват  Mr. Green).

# 16
  • Мнения: 3 830
Да, наистина са доста тъмнички.
Малко по-светли и по-ярки цветове биха били по-добър вариант.
Гледах наскоро една баня цялата в нежно лилаво... Прекрасна беше, като сън. Имаше флорални мотиви във вертикал и беше просто неописуема красота. Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 824
Ако това са размерите на помещението,то наистина тъмния цвят не би бил добро решение.Ако все пак държиш на кафявото,то може да се постави по различен начин и така да дадеш простор.
При нас преобладаващ е белият цвят,а кафявото е разпределено вертикално като колони.Едни от тях падат от тавана,но не стигат пода,а другите тръгват от пода и не стигат тавана.

# 18
  • Мнения: 658
И на мен цветята ми харесват Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 897
На мен ми харесват и двете и дори са подобни решенията на баните у дома.
Обаче вертикалният вариянт ще направи помещението още по-тясно и високо. По-добре е да са хоризонтални линиите и декорациите. Защо не помислиш и за разчупване на линията, декора да не е само в права линия?

# 20
  • Мнения: 4 292
Вертикала ще стои добре на по-широко помещение. Хоризонтала ми харесва повече и създава илюзията за простор (до колкото е възможно).

# 21
  • Мнения: 3 830
Вертикала ще стои добре на по-широко помещение. Хоризонтала ми харесва повече и създава илюзията за простор (до колкото е възможно).

Така си е. Peace Whistling

# 22
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
сватя, 'земам ги 'сичките  Hug

Обожавам баня  Heart Eyes и ВеСе в тъмен фаянс. Затова ми е трудно да определя, кое е най-хубавото от това, което си показала. Всичките ми допадат.  Peace

А за баня съм се замислила за черно/тъмно сиво (гранит) + тъмно сиво-огледално + бордо. И едни ден мисля да го осъществя.  Grinning

# 23
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Ако може да направиш вертикал райе,ще е най-добре. Wink

# 24
  • Мнения: 1 152
С това тъмно кафяво, добре че е тоалетна, а не баня /много ще си личат капките/. По въпроса коя ми харесва повече - вертикала!

# 25
  • Мнения: 72
С това тъмно кафяво, добре че е тоалетна, а не баня /много ще си личат капките/. По въпроса коя ми харесва повече - вертикала!
Peace

# 26
  • Мнения: 950
Не ми харесаха и двете по простата причина, че са тъмни. Като вляза вътре и някак си мрачно и доскомфортно ми става. Ако бяха светли, щях да си избера тази с цветятя.

# 27
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Малко ми е тъмна и на мен, не стига че е тясно и малко ами и тъмно  Rolling Eyes Вертикалата освежава повече. Аз харесах ето тази:

# 28
  • Мнения: 308
   Харесва ми вертикала (като изключим факта, че не обичам тъмните цветове).

# 29
  • Мнения: 216
Нито едната не ми хареса.

Общи условия

Активация на акаунт