ДВИЖЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ МАЙКИ 14

  • 58 004
  • 597
  •   1
Отговори
# 525
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Здравейте!

Ето още един детски дом, в който има нужда от колички, проходилки, обувки, дрешки, за деца от 0 до 4 г.:

"Свети Иван Рилски Чудотворец" - кв. Лозенец
София 1407
ул. "Мала планина" №36

тел. 02 / 868 92 27

/Лично аз на телефона няколко пъти не успях да се свържа, занесох на място разни неща.  Ще се опитам да намеря и друг тел. и ще го пусна./ 

там обикновенно ги искат 4исто нови дрехите  newsm78Проверено ли е дали може и носени?

# 526
  • sofia
  • Мнения: 7 477
днес ходих до Доганово да им занеса нещата за морето PeaceДецата бяха(и сигурно още са) на някакво мероприятие в Сф.

заминават на 15и за 10 дни в Приморско Mr. Green

Ако бебетата в Перник са здрави ве4е планувам идната седмица да отида до там Peace

# 527
  • sofia
  • Мнения: 7 477
да споделя поредната добра новина Hug

Вклю4ени сме в работната група към МЗ ,която ще работи по плановете за преструктурирането на ДМСГД.Това е в следствие от януарските протестите и срещата с министър Желев през март Twisted EvilОбещаха,па макар и след няколко месеца е факт.
От утре запо4ват предварителните работни срещи с другите колеги от НПОтата ,ДАЗД и АСП.
Идната седмица ни предстои и срещата в МЗ,на която ще решаваме как ще работим за в бъдеще Peace

Отделно и новината от днес за СК Mr. Green
Ха,дано........

  bouquet

# 528
# 529
  • Мнения: 1 134
Да ни е честит новият СК.  Hug
Таз година кодекс, догодина - Конституция! Mr. Green

# 530
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Да ни е честит новият СК.  Hug
Таз година кодекс, догодина - Конституция! Mr. Green

ти ако искаш можеш да по4ваш hahaha

# 531
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Е,аман,най- накрая #Crazy

от обяд тел.ми постоянно звъни и се поздравяваме взаимно с разни колеги за СК.Нау4их новината от Нина от Дарик,Марина от БТВ и тя звънна секунди след това........Вси4ки викат:"хайде ,да ни е 4естит"......Влоза в сила 4ак октомври,но ......това не можем да променим Confused
До къде сме се докари хораааааааааааааа,до къде ли ще стигнем Rolling Eyes

Последна редакция: пт, 12 юни 2009, 15:34 от lavender

# 532
  • последна надежда
  • Мнения: 243
В петък бях в Защитеното. За пореден път съм приятно изненадана от младежите.  Hug
а днес бях в св.Параскева. С голямата група играхме на двора. Децата се забавляваха, показаха ми всичките играчки, хапнаха шоколад и въпреки това си изядоха всичко на обяд. Нямаше болни дечица само няколко хремави.

# 533
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Здравейте!

Ето още един детски дом, в който има нужда от колички, проходилки, обувки, дрешки, за деца от 0 до 4 г.:

"Свети Иван Рилски Чудотворец" - кв. Лозенец
София 1407
ул. "Мала планина" №36

тел. 02 / 868 92 27

/Лично аз на телефона няколко пъти не успях да се свържа, занесох на място разни неща.  Ще се опитам да намеря и друг тел. и ще го пусна./ 

Онзи ден се виждах с директорката и я питах за дрешките.Каза,4е винаги приемат такива Peace

# 534
  • sofia
  • Мнения: 7 477
днес Хенкел направиха поредното дарение на перилни и по4истващи препарати.

4аст от тях директно заминаха за Защитеното .

останалите ще ги даваме за градовете където успеем да осигурим транспорт и пътуват коли Peace
След две седмици ще е готово още едно пале за нас Twisted Evil

МОля,казвайте когато има коли за градовете Praynig

в дарението има препарати за прозорци,за тоалетни,прахове за пране,омекотител за пране ,гел за перални машини  и малко таблетки за миялни машини,веро (което се разте4е в колата ми  #Cussing out)и малко бои за коса.
КОли4еството не е голямо и ще бързаме да го разпратим за да вземем още Peace

Благодаря на мом4етата от Защитеното,които ми помогнаха за товаренето и разтоварването Whistling

Последна редакция: пт, 19 юни 2009, 21:01 от lavender

# 535
  • sofia
  • Мнения: 7 477
понеже виждам,4е Ели ве4е е писала в темата за нуждите искам да споделя,4е в момента ДМСГД  гр.Кюстендил са "на 4ервено" по думите на директорката

Освен,4е искат АМ им трябват и памперси,които ние ще осигурим,но това са ни последните пари по сметката за памперси.Ще ги купим с т.н. "нецелеви преводи" от сметката.Това ще са около 6 000 памперса.Молбата ми е ако някой превежда пари нека пише в платежното :"за памперси" Средно на година ни трябват около 3 000 лв-5 000.за памперси за домовете с който ДБМ работи

ТРябват им и пюрета,но ще издирвам Ган4ев и ако не подадът ръка ще молим за някой да ги осигури

В тази връзка се сещам,4е за СВ.Параскева има ежемесе4ни дарения на памперси от някаква фирма и ЛИхарска каза,4е проблема за момента е решен
С Ели ще ви държим в те4ение за Кюстендил и ще ви информиране кое е осигурено и кое -не.Памперсите ги поемаме и мисля,4е Криси ве4е ги е поръ4ала.
Ели,щом тя се върне в Сф ще ка4и и нуждите в сайта,но моля,който ще прави дарения за там да пише з ада не дублираме инфото.

благодаря на вси4ки ви за подкрепата   bouquet
 

# 536
  • Мнения: 129
Днес със Лили посетихме и трите дома в Кюстендил и занесохме някои неща.
За ДОВДЛРГ (от 3 до 7г.):
Препарати от дарението на Хенкел и една чанта дрехи втора употреба. Директорката я нямаше, а пък и беше обяд, така че не можахме да видим децата  newsm45
Но за сметка на това в ДМСГД (от 0 до 3г.) нагушкахме хубаво малките бебоци. Бяха ги съпрали в игралната зала и около половин час си играхме с тях. Големи сладури  smile3521 Там занесохме също препарати от Хенкел, дрехи и чорапи втора употреба.
В Горна Козница отнесохме препарати от Хенкел, лекарства, една чанта с  дрехи втора употреба, Лили беше събрала от вкъщи плюшени играчки за сензорната зала.

# 537
  • последна надежда
  • Мнения: 243
Amazing аз имам една торба с дребни плюшени играчки почти нови.
Детска прахосмукачка и детска ютия.
както и 4 торби носени зимни дрехи за 1-6г.

 Имате ли нужда от нещо от гореизброените?

# 538
  • Мнения: 129
Amazing аз имам една торба с дребни плюшени играчки почти нови.
Детска прахосмукачка и детска ютия.
както и 4 торби носени зимни дрехи за 1-6г.

 Имате ли нужда от нещо от гореизброените?


Спешна нужда нямаме! По-добре да ги дадеш на дом, който наистина се нуждае от тази неща. Нека пишат другите координатори по градове!

# 539
  • sofia
  • Мнения: 7 477
ДЕцата от Доганово в4ера са се прибрали от море и за изкарали страхотно.Идната седмица планувам да ги посетя и ще заведа Снежи с мен  bouquet

ще пиша допълнително кой ден Hug

Общи условия

Активация на акаунт