ДВИЖЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ МАЙКИ 14

  • 57 986
  • 597
  •   1
Отговори
# 60
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Всичко може! Има още време и ще уточним 3-4 дена преди събора  Peace

# 61
  • Мнения: 129
Привет от Кюстендил!
Ето какво донесе Роси миналата седмица на бебоците:
Чорапки-34чифта
Обувки-13чифта
Моркови-10кг.
Ябълки-10кг.
Шампоан-3бр.
Сапун-6бр.
Мокри кърпи-3бр.
Дрехи втора употреба

А за големите:
Обувки-11чифта
Чорапки-26чифта
Дрехи втора употреба

Коментара на директорката(от 3 до 7) за обувките, е че били големи и много официални. Децата не могли да ги носят за всеки ден! Молбата и е, ако може да са по-малки като номера.
Това е за сега от КН. Поздрави на всички и много целувки!

# 62
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Боби,копирала съм ти постинга в от4етната тема  Peace

в тази връзка искам да споделя ,4е в бебешкия дом при вас имат нужда от :

Проходилки
Колички(двойни)
Детско олио
Дидактични игри
Люлка(за залата на въже)
Пантофки
Дъската на Сеген( http://koto-bg.com/ )
Лекарства


лекарствата ще поемем ние ,както и храната,която им е необходима  Peace

Имам 4овек,пътуващ до Кюстендил,но ще успея да се организирам след 15.09.Ако вие нещо успеете да намерите пишете за да знаем Hug Hug
Ще пусна този списък и в темата за нуждите Peace

друго май не се сещам newsm78

# 63
  • sofia
  • Мнения: 7 477
ВАЖНО!!!!!!!!!!!!

след проведена среща с колегите от фондация "За нашите деца"искам да съобщя следното:
1.Прави се ремонт в центъра им ,находящ се на територията на ДМСГД Св.София.Помолиха всеки,който има заделен багаж за тях да го пази до септември .Ще им е необходим ,но сега няма кой и къде да го поеме.
И аз моля да се съобразим с положението.Проекта им продължава там и ще имат нужда от доста неща Peace

2.За там имат нужда от 5 доброволеца,които да обгрижват 4исто физи4ески и физиологи4ески децата от дома.Персонала на дома не достига ,както на много други места.
Понеже постоянно срещам тук желаещи да ходят по домовете и да помагат ,ето сега имате възможността тези от вас,които постоянно питат.Естествено си има необходимите изисквания за това,но ще можете да ги съгласувате с координатора на проекта за там.Желаещите да ми пуснат бележки ще ги препратя към когото е необходимо PeaceКато цяло трябва да се знае,4е идеята е да се помага системно на децата,а не еднократно и без график и тн.Отговорността е голяма,но знам,4е тук има желаещи и много сериозни хора Hug
Идеята е да се запо4не веднага Hug

# 64
  • Мнения: 3 634
Роси, подсещам че в петък пътувам за Бургас. Нещо, ако трябва да се кара съм насреща. Прибирам се на 6.09 мога и да докарам нещо към Сф, ако е необходимо.  Wink

# 65
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Роси, подсещам че в петък пътувам за Бургас. Нещо, ако трябва да се кара съм насреща. Прибирам се на 6.09 мога и да докарам нещо към Сф, ако е необходимо.  Wink

мерси  bouquet
не,няма какво.Или поне няма как да го организирам в момента Rolling Eyes
ще те имаме в предвид оба4е Crazy

# 66
# 67
  • Мнения: 243
               Здравейте момичета, радвам се че все още в БЪЛГАРИЯ ИМА ДОБРИ ХОРА. Преди няколко дни влязох при вас и вие ме упътихте към  ДБМ- Русе, защото аз съм от там. Сега една моя позната се интересува как може да Ви намери в София. Изпратете моля на лични телефон и координати, за да й ги предам. Предварително Ви благодаря за благородната помощ, която оказвате на сираците и бедните.   С приятелско уважение и обич!  newsm51

# 68
  • Мнения: 2 471
Здравейте, имам детски обувки за момиче, носени  №25, №26 и №29 Ако мога да съм полезна, само кажете къде да ги пратя

# 69
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
               Здравейте момичета, радвам се че все още в БЪЛГАРИЯ ИМА ДОБРИ ХОРА. Преди няколко дни влязох при вас и вие ме упътихте към  ДБМ- Русе, защото аз съм от там. Сега една моя позната се интересува как може да Ви намери в София. Изпратете моля на лични телефон и координати, за да й ги предам. Предварително Ви благодаря за благородната помощ, която оказвате на сираците и бедните.   С приятелско уважение и обич!  newsm51

Ако искаш да се ориентираш за абсолютно всички координати на фондацията, отиди на първа стр. на тази тема в първия пост е написано. Иначе ето координати на момичетата в София :

Координатори:
Ева Димитрова -   0887 237 348       
Кристина Николова -  0887 862 363       
Милена Антонова –   0898 644 543         
Каролина Джиновска -  0899-493732         
Ивелина Чолакова -  0886 17 17 15       
Зарина Василева –    0885 30 00 92         
Марина Пеева –    0887 590 122            
Янита Георгиева – 0888 956 437
  

  bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: пн, 08 сеп 2008, 10:16 от Karol&Erik

# 70
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
Вчера, 7.09. бяхме в Света Параскева по проекта за доброволците. Децата са прекрасни, всички са здрави, за щастие и растът с пълна сила. Поиграхме и се порадвахме взаимно, поомазахме се за ужас на лелките с Фафли  Mr. Green, но затова пък децата бяха доволни. Поработихме малко и с децата с увреждания,с които е необходимо ежедневно да се работи, но това милата ни родина  не им  осигурява.  #Cussing out Но не мога да отрека че в Света Параскева всики деца са чисти и спретнати, въпреки затрудненията с недостига на персонал.

В момента имат спешна нужда от хигиенни материяли - клечки за уши, препарати за миене, кремчета за дупе.
  bouquet

Последна редакция: пн, 08 сеп 2008, 09:39 от Karol&Erik

# 71
Вчера, 7.09. бяхме в Света Параскева по проекта за доброволците. Децата са прекрасни, всички са здрави, за щастие и растът с пълна сила. Поиграхме и се порадвахме взаимно, поомазахме се за ужас на лелките с Фафли  Mr. Green, но затова пък децата бяха доволни. Поработихме малко и с децата с увреждания,с които е необходимо ежедневно да се работи, но това милата ни родина  не им  осигурява.  #Cussing out Но не мога да отрека че в Света Параскева всики деца са чисти и спретнати, въпреки затрудненията с недостига на персонал.

В момента имат спешна нужда от хигиенни материяли - клечки за уши, препарати за миене, кремчета за дупе.
  bouquet

Може ли да ми напишете тук адреса на Св.Параскева.Няколко майки имаме желание да се включим с помощ за хигиенните материали.
Търсих по-напред в темата но не го открих,но може и аз нещо да не съм довидяла.... Embarassed newsm78
Ще се радваме да помогнем Peace

# 72
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
spartae
Извинявай, че реагирам на забавени обороти, ама се отплеснах  Crazy Embarassed

Ето адреса: ДМСГД "Св. Параскева"
                     гр.Софиякв
                      ж.к. Света Троица,  ул. "Порой" 16 

                     
Моля те пиши ни кога пускаш, за да проверим дали е пристигнало   bouquet
Предварително ви благодарим, момичета  Peace

# 73
  • Мнения: 4 195
Роси взе ли багажа от Василена Rolling Eyes

# 74
spartae
Извинявай, че реагирам на забавени обороти, ама се отплеснах  Crazy Embarassed

Ето адреса: ДМСГД "Св. Параскева"
                     гр.Софиякв
                      ж.к. Света Троица,  ул. "Порой" 16 

                     
Моля те пиши ни кога пускаш, за да проверим дали е пристигнало   bouquet
Предварително ви благодарим, момичета  Peace

Ок:)мерси много.Ще пиша пак в понеделник:тогава ще ги купя.
Всичко хубаво ви желая Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт