ДВИЖЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ МАЙКИ 14

  • 57 972
  • 597
  •   1
Отговори
# 45
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Да се запиша във темата. Peace
Момичета домъчня ми много за всички вас,надявам се тая година да не пропуснем и да наминем към Перник, но това ще е чак на есен най вероятно,че сега ни предстои кръщене.Много се надявам ако отидем към Перник да се видим,ама много ще се радвам наистина. Hug

П.П.Някъде нужда от дрешки да имат? Rolling Eyes



аз ще ходя идната седмица Twisted Evil
И на нас ни е домъ4няло за вас,ама...........много сте дале4е беееееееееее Crazy
как са сладурите?

моми4ета,за вси4ки са планирани брошури.Надяваме се да не ни подведът с обещанието за такива Twisted Evil

# 46
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Да се запиша във темата. Peace
Момичета домъчня ми много за всички вас,надявам се тая година да не пропуснем и да наминем към Перник, но това ще е чак на есен най вероятно,че сега ни предстои кръщене.Много се надявам ако отидем към Перник да се видим,ама много ще се радвам наистина. Hug

П.П.Някъде нужда от дрешки да имат? Rolling Eyes



аз ще ходя идната седмица Twisted Evil
И на нас ни е домъ4няло за вас,ама...........много сте дале4е беееееееееее Crazy
как са сладурите?

моми4ета,за вси4ки са планирани брошури.Надяваме се да не ни подведът с обещанието за такива Twisted Evil

Хи хи,много поздрави от нас на д-р . Веселинова и целувки на всички малчовци и малечки. Simple SmileНие все май месец се улучваше да ходим,но тая година пропуснахме с това наше местене.
Роси,ако не сте ходили на море все още,като тръгнете може да се отбиете. Mr. Green

Децата са добре,ние също.Боби беше пипнал някакъв вирус,но слава богу вече е добре.Преслава и тя е добре,работи милата наравно с мен,че  на градина ще е чак септември месец.Тоя месец аз ще си я гледам.Лошото е,че тъкмо свикна(да не се бие и мери госпожите със чехли,чорапи и каквото и попадне) и аз я спрях.Ама септември ще си тръгне направо със нейната си групичка,дано нямаме бойни изпълнения повече.

# 47
  • Мнения: 4 195
Живе беше ми домъчняло и на мне за вас, давай снимни от морето да гледаме Hug
питаш за дрешки - защо не пратиш на Галя в Габрово Rolling Eyes

# 48
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Живе беше ми домъчняло и на мне за вас, давай снимни от морето да гледаме Hug
питаш за дрешки - защо не пратиш на Галя в Габрово Rolling Eyes

Ще кача снимки във албумче утре ако имма време и ще пусна после паролата,че заключих всички снимки на децата(имах причина,като се видим дай боже ще ви разкажа)

За дрешките,Галя имаше момиченце нали???От Преславка нямам много,тъй като ги давам на една мама за нейната принцеса.Повечето са от Боби и още една мама тия дни чакам да ми донесе от нейното момченце.За около 3-4 год. Rolling Eyes

# 49
  • Мнения: 4 195
писах Галч, защото бебешките домове са пълни, в София и района нон стоп носим, не знам, мацките от другите градове да кажат, че нашите складове са фул догоре Rolling Eyes
или ги пази, ще изникне нуждаещ се Heart Eyes

# 50
  • Мнения: 4 195
Да напиша само какво предстои в ДБМ София

започваме организация за акцията ни за Училище, ще пишем допълнително инфо

ДБМ София, ще посети ДБМ Видин на 6 и 7 септември, за да присъстваме на събора на момчетата от Офф Роуд в Белоградчик с децата от дома.

работи се усилено по проекта Защитено жилище Заедно, което съвсем скоро ще стартира и е голяма цел и мечта на ДБМ София Peace

Регулярно се ходи по домовете, новините от които са едни и същи, проблемите си ги знаем, помагаме колкото и с каквото можем, благодарение на дорби хора не само т България но и от цял свят вече ( резултат на многото и добра работа на всички доброволци в ДБМ, за което отново им благодарим)

Продължават двата ни проекта - Искам и работа с децата в ДМСГД Св. Параскева.

За Перник както казахме има нужда от сандалки - до 23-ти номер.

В Кюстендил, благодарение на дарители другата семдица ще отидат 4000 памперса 1-во качество и децата ще са със сухи дупета.

Общо взето това е инфото.

Отново казва, че за момента складовете на ДБМ са пълни и дрехи няма да приемаме, докато не пуснем наличните по домовете.

Ако все пак някой има желание и възможност, в домовете винаги има нужда от памперси, постелячно бельо, храна ( най - вече плодове и дълготрайни продукти) и много обич и внимание за децата, които за всички нас вече са част от живота ни и семействата ни, което дава много положителни резултати  bouquet

Последна редакция: чт, 14 авг 2008, 17:02 от Чут Чут

# 51
  • Мнения: 4 195
багажа от страхотните мами от Канада е на българска земя и в мен Hug
за пореден път ДБМ благодари на тези, които и на хиляди километри не забравят децата на България
Момичета ще ви държа в течение за къде сме разпределили дарението
ако все пак искате да е за някой дом специлано - казвайте Hug

# 52
  • sofia
  • Мнения: 7 477
аз искам да благодаря специално на вси4ки,които мниго ни помагат и подкрепят постоянно.Специално искам да   bouquet  bouquet  bouquetна Фаити и Ани(чар) за постоянната помощ Hug

Моми4ета,страхотни сте Heart Eyes

# 53
  • Мнения: 393
  Здравейте! Имам 2 кутии НАН2-знаете ли дали някой ги иска,в срок са и не са отваряни,но искам да ги дам на дете,което се нуждае от тях.Благодаря и се извинявам,ако не  е за тук този пост- да ме насочите:)))

# 54
  • sofia
  • Мнения: 7 477
3  4ифта обувки са пристигнали в Перник .
Поради липса на тел.д-р Веселинова не е могла да се обади и каже,4е са там при тях и да благодари ли4но.Но ,ето аз го правя-  bouquetМерси Hug

# 55
  • sofia
  • Мнения: 7 477
в от4етната тема с Ети сме писали последните дарения по сметаката.Искам само да Ви уведомя,4е с тези пари ще закупим 1 000 памперса за децата с увреждания от дома в с.Търнава.Днес изплакаха,4е нямат и ще купим .Тези памперси ще им стигнат за 3 месеца.

 Peace

# 56
  • Мнения: 2 471
3  4ифта обувки са пристигнали в Перник .
Поради липса на тел.д-р Веселинова не е могла да се обади и каже,4е са там при тях и да благодари ли4но.Но ,ето аз го правя-  bouquetМерси Hug

Няма нужда от благодарности Simple Smile Важното е, че са пристигнали. Радвам се, че дечицата ще носят обувчици от Ния.

# 57
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Момичета, извинявам се предварително, че "навлизам" във вашата темичка, но е доста по-многолюдна и затова:
  http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=17256
  с което каним на събор и ние, за да видим как тези, които се движат" офф-роуд "помагат на тези, които се опитват да помогнат на живеещи "офф роуд"/сори за повторението/

# 58
  • Мнения: 4 195
skorpion да махнеш това ваши, че ще ядеш бой Crazy
темата е на всички, а вие сте едни от най - всичките Hug
я да питам тук, на 6 и 7 мисля да съм а Гъмзово, каква е програмата на Видинската група, кога ще сте на събора, колко време, можете ли от Гъмзово да ме грабнете, защото нито знам къде е Белоградчик, нито имам книжка в момента Rolling Eyes

# 59
  • Мнения: 3 248
Криси, да разбирам ли, че при всички положения няма да тръгваш с мен от София...както беше един от вариантите ни?! Аз си имам разни евентуални уговорки с Офф Роуд... Но питам, за да знам в каква посока да мисля... Peace

Момичета, някой друг ще идва ли?! Party

Общи условия

Активация на акаунт