На два стола

  • 3 359
  • 57
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 259
Ако не бяха тия чувства, щеше да съм на разходка с яхта сега...

# 31
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Не съм изпадала в таква ситуация!
И не желая да изпадам.

Но "на два стола" стола съм седяла по други поводи и за съжаление все на земята съм се озовавала.

# 32
  • София
  • Мнения: 18 679
Никога не ми се е случвало. Не си падам по душевни драми, обичам да ми е спокойно Peace

# 33
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
При мен разумът и чувствата си съжителстват в симбиоза. Времето и грешките ми казаха какво да искам и какво да не искам. Обикновено не се колебая, обикновено съм права.

# 34
  • Мнения: 799
Седяла съм. Два пъти. И двата пъти - на едни и същи столове. Първият път избрах чувствата - нещата се оакаха. Вторият път избрах разума, нямах сили да ближа повече рани.

# 35
  • Мнения: 1 335
Е,да. Случвало се е.
Но нито единият, нито другият се оказа перспективен. Единият го обичах повече, но  не се стекоха добре нещата.
И в този ред на мисли, наистина човек е добре да слуша сьрцето си, защото иначе става боза.

# 36
  • Мнения: 4 555
Разумът послушах, както винаги. Не сбърках.

# 37
  • Мнения: 1 898
Да, изпадала съм.
Разумът ме 'съветваше' да избера човек, когото вече не обичах.
Чувствата-човек, който не ме обичаше или поне не по начина по който аз исках.
Не послушах нито едното, нито другото-не избрах нито единия от двамата.

# 38
  • Мнения: 2 018
Била съм в такава ситуация. Изборът е много труден. Сърцето сочи единия, разума - другия.

# 39
  • Мнения: 17 409
Да, местех се на другия стол, без да падна.

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
Случи ми се, когато бях на 20. Избрах правилния стол. Нямаше борба между чувства и разум.

# 41
  • Мнения: 294
Тая нощ ми се наложи да избирам в съня - дали Денислав /от Мюзик айдъл Shocked / или моят мъж.
Е моят мъж избрах!!! Heart Eyes Joy

# 42
  • Мнения: 189
Да, била съм в такава ситуация. Направих си тънка сметка. Не съжалявам за избора си.

# 43
  • Мнения: 851
Никога не ми се е случвало. Не си падам по душевни драми, обичам да ми е спокойно Peace
Точно! А освен това е по добре да изпиташ удоволствието да седиш на стола докрай, не да се разсейваш с друг стол Crossing Arms

# 44
  • Мнения: 17 409
 Е, що па да не станеш от стола, кат не ти е удобен.

Общи условия

Активация на акаунт