На два стола

  • 3 347
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 278
Въобще не се заседявам, обичам да стоя права ...

# 16
  • София
  • Мнения: 3 099
Да. Вървя натам, накъдето ме тегли. Угризения не съм имала - живота е кратък и не искам да го прекарам в емоционален слугинаж.

# 17
# 18
  • Мнения: 1 212
Да преди ми се случваше ...
Решава разума ... оставям ги да се докажат.
Естествено винаги единия се бори за теб по-настървено .
Той е !

# 19
  • Мнения: 571
Да седяла съм!! EmbarassedИ то много сериозно съм гледала и на двата стола!Е наложи се да избирам накрая и с малко чужда помощ избрах!И се омъжих...Сигурността във всяко едно отношение наклони везната! Rolling EyesВажното е човек да не съжалява никога избора си!Съжали ли значи е бил погрешен! Sad

# 20
  • Мнения: 274
Изпадали ли сте в ситуация да избирате между двама мъже или две жени.Просто идва момент,в който твърдо трябва да решите с кого да бъдете.И в такива моменти разумът ли надделява или чувствата?Примерно,казвате ли си:о,тоя не пие,не бие.Или:този е пачкосан,ще се ориентирам към него.Правите ли тънки сметки в такъв момент?

Да, винаги когато съм в някой бардак, съм пред дилемата русата или чернокосата? Слабата или пълната? Тънки сметки не правя. Хвърлям кинтите, гълтам вискито на екс и след минута се чуват само писъци и крясъци!

# 21
  • Мнения: 103
Между двама съм била за последно преди две години. Единия беше 10 год. връзка и баща на детето ми, другия беше нещо съвсем ново и различно. Появи се доста след се очуждихме с първия. Дилема от моя страна не е имало, защото не съм привърженик на играта иди си- ела си, но филма беше голям. Втория сега ми е съпруг и изобщо не съжалявам.

# 22
  • Мнения: 4 585
Хах, това борене между двамата, знае ли човек.
То сега едни кльощавки момчета, пък се оказват
по-перспективни. Като знам Бил какво студентче беше, даже не взе тапия.
Често се питам колко ли гаджета са го отрязвали като зелена краставица.

В един анимационен филм един кроманьонец се прибра и завари пещерата празна, огънят изгаснал. Тръгна по следите на жена си и настигна друг, който я влачеше за косата.
Би му два три боздугана, хвана жена си за косата и я потътри обратно.

# 23
  • Мнения: 2 759
... Като знам Бил какво студентче беше, даже не взе тапия...
                       Остави ти Бил, за мъже говорим тука...

# 24
  • Мнения: 1 212
В един анимационен филм един кроманьонец се прибра и завари пещерата празна, огънят изгаснал. Тръгна по следите на жена си и настигна друг, който я влачеше за косата.
Би му два три боздугана, хвана жена си за косата и я потътри обратно.

А тя завалийката , какво направи после .... на разума или на чуствата заложи ?   Laughing

# 25
  • Мнения: 4 585
... Като знам Бил какво студентче беше, даже не взе тапия...
                       Остави ти Бил, за мъже говорим тука...
Не говоря за Бил Клинтън, а за Бил Гейтс.
А тя завалийката , какво направи после .... на разума или на чуствата заложи ?   Laughing
Тя нямаше избор, никой не я пита. Силните не питат.

# 26
  • Мнения: 1 212
Благодаря !  Peace
Залагайте после на чуствата ...  Grinning

# 27
  • Oslo
  • Мнения: 659
Веднъж. Тогава направих и най-важният избор в живота ми досега. И чувствата, и разумът сочеха едно.

И при мен така се получи. И до днес се чудя как изкарах такъв късмет.

# 28
  • Най-сетне у дома
  • Мнения: 911
Поседях си бая... цели пет години... Че се и терзах, себеизследвах и какво ли не още не, за да се докарам до някакво решение. Даже се сгодих за единия, после за другия... циркове страшни! Разделих се и с двамата, за да си дадем време да решим кой, какво, с кого и как. Оставиха ме да помисля. И докато мислех, се запознах със съпруга ми. Тогава цялото мислене се обезсмисли за точно една седмица. Оттогава не съм седяла в некомфортната двустолова позиция.   

# 29
  • София
  • Мнения: 62 595
Не. Карах я последователно. Всеки беше различен и не можеше да има сравнение. Накрая взех, че се омъжих.

Общи условия

Активация на акаунт