Защо мъжете вече не са мъже

  • 9 555
  • 211
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 759
...Хахахх, ще ме убиеш. Моят не може да глади и не иска, но много добре чисти, готви и обича да пазарува Mr. Green. Ама не се гримира, да знаеш Crossing Arms.    smile3534
                     То и моят е същият  Peace... Има надежда за тях, засега ... Но го дръж изкъсо, за всеки случай  Whistling... Времената са такива, че ако намериш вече прашки в колата на мъжа си, първо си мислиш дали не е таен гей или метро, и ако само ти е изневерил се успокояваш  Mr. Green...

# 16
  • Мнения: 8 163
Абе мъже са си (еле па моят!). Въпросът е дали са джентълмени. Но това важи и за нас - жени сме, но дали сме дами?

Така че "присмял се хърбел на щърбел".

# 17
  • Мнения: 1 212
Бабилия е изчерпала темата . Това е и моето мнение. Peace
Че има мъже всякакви, жени също ... друго нещо.

# 18
  • Мнения: 2 161
Някоя девственица го е писала това.Изтормозена от самотата,озлобена и така нататък.Какво искат от мъжете,не мога да разбера.Мине се не мине и ги захапват.Мъжете са такива,каквито ги пожелаем.

# 19
  • Мнения: 4 678
Темата според мен не води до нищо смислено,още повече и отговор......смешка Joy Joy Joy Joy

# 20
  • Мнения: 677
Женена, бременна и в Африка? И ти пука за българските мъже?! Е от къв зор?

# 21
  • Мнения: 2 978
Цитат
Искам да виждам мъже, а не п...!


И аз искам да виждам жени, а не к...и! Ама няма!

# 22
  • Мнения: 2 448
За мен няма нищо по жалко от жена, която се оплаква от мъжете като цяло.  ooooh!

# 23
  • Мнения: 2 478
Цитат
Искам да виждам мъже, а не п...!


И аз искам да виждам жени, а не к...и! Ама няма!

Ееее,това беше грубо!
Ама ти верно ли само к...и виждаш?

# 24
  • Мнения: 152
    Наскоро се сетих за един случай. Влизаме в дискотека компания само от жени. Няма места и ние разочаровани се оглеждаме. По едно време един мъж ни догони и ни покани на неговата маса, на която бяха един куп мъже. До тук добре, беше мило. Само че след половин час вече чувахме хапливи коментари, че трябвало да танцуваме и да ги забавляваме, за какво ни били поканили. Стана още по-лошо, когато едно от момичетата отказа да интимничи с един от тях.
     Каква нагла жена?!
    Те я канят на масата, а тя не иска да пусне. Ха!
ми ноу ясно...ти де си тръгнала посред нощите? И без мъж... приемаш покана на маса пълна с мъже... какво очакваш? Да ти наемат лимозина за да се прибереш? Това да не ти е хипарска комуна? А? А дори и да беше - пак щяха да искат да ти се пъхнат в гащите...
айсиктир драги зрители...и освен това... ти дън си расла в саксия? Тези неща се случват навсякъде по света - ко са ти виновни Бг мъжагите? Всеки излиза на диксо сам - за да намери нещо за пецкане!  Crazy

# 25
  • Мнения: 806
Женена, бременна и в Африка? И ти пука за българските мъже?! Е от къв зор?
Не ми пука. И какъв е този въпрос???  Като съм женена и бременна нямам мнение?  Flutter Е, помислих, че написаното е интересно и забавно, но изглежда само за мен.  Stop

# 26
  • Мнения: 152
прууууууууууууууууст  Crazy
ей ся ше повикам Джейн...и ше ти разкатаем фамилията!  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 2 978
Ама ти верно ли само к...и виждаш?

Е, що грубо?
От прозореца на офиса виждам едно училище.
16-19г...ученички.
Срам ме е да ги погледна, честно. С бутилки в ръка, псуват, викат по мерцедесите, които минават покрай тях (това не беше ли да мъжете номер за сваляне?)..явно съм доста дърта.

Прибирам се по пътя, пак такива...

Пред блока се натискат, имитират раждане, голям смях. Пипат се пред бабите, бъркат на момчетата в панталоните...Облечени в чорапогащници, тип рибарска мрежа за акули. С поли колкото да им скрият нещо си там....и прически с изкуствени коси.

Ти как мислиш? Какво ли виждам...?

# 28
  • Мнения: 806
    Наскоро се сетих за един случай. Влизаме в дискотека компания само от жени. Няма места и ние разочаровани се оглеждаме. По едно време един мъж ни догони и ни покани на неговата маса, на която бяха един куп мъже. До тук добре, беше мило. Само че след половин час вече чувахме хапливи коментари, че трябвало да танцуваме и да ги забавляваме, за какво ни били поканили. Стана още по-лошо, когато едно от момичетата отказа да интимничи с един от тях.
     Каква нагла жена?!
    Те я канят на масата, а тя не иска да пусне. Ха!
ми ноу ясно...ти де си тръгнала посред нощите? И без мъж... приемаш покана на маса пълна с мъже... какво очакваш? Да ти наемат лимозина за да се прибереш? Това да не ти е хипарска комуна? А? А дори и да беше - пак щяха да искат да ти се пъхнат в гащите...
айсиктир драги зрители...и освен това... ти дън си расла в саксия? Тези неща се случват навсякъде по света - ко са ти виновни Бг мъжагите? Всеки излиза на диксо сам - за да намери нещо за пецкане!  Crazy

Ако още не сте разбрали, това е цитат от статията която е над него.  Не е мой разказ.  А извини ме, но точно за такива като теб е статията.  

# 29
  • Мнения: 677
Женена, бременна и в Африка? И ти пука за българските мъже?! Е от къв зор?
Не ми пука. И какъв е този въпрос???  Като съм женена и бременна нямам мнение?  Flutter Е, помислих, че написаното е интересно и забавно, но изглежда само за мен.  Stop

Статията е претенциозна, инфантилна, скучна и псевдобунтарска. Кое ти е интересно в нея, поясни ни. Къде видя себе си и къде видя близките си?

Общи условия

Активация на акаунт