Защо мъжете вече не са мъже

  • 9 629
  • 211
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 27 524
Всички мъже са бебета и всяка жена на света изпълнява ролята на майка за тях. Ако не го правите, те ще изтичат веднага при някоа друга, която иска да се прави на такава.
Д.С.

# 136
  • Мнения: 2 018

В друга тема защитавах обратния ред.
Мога да простя загорялата мандажа на отзивчива жена.
Даже да похваля манджата. Чрез лицемерие към любов.


Знам, точно за това го написах.  Wink
Загорялата манджа ще се прости веднъж , дваж и после вече .........  Laughing

те води на ресторант!  Joy

# 137
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Цитат на: Вълкът с дълъг ник link=topic=316122.msg8202697#msg8202697
[b
Желанията на коя да е жена нямат задоволяванка. [/b]
Задоволяването на всяко поражда идеята за две други.
Да речем, че с истински мъж една жена би се чувствала защитена и обичана.
Не е ли достатъчно?

Еееееееее, много общо казано! Има жени, които искат само да бъдат обичани и уважавани и да чувстват подкрепа и помощ във всеки един момент. Това на мен лично ми стига и ми е предостатъчно. И не мога да разбера някои жени с непрекъснати претенции.

# 138
  • Мнения: X
да чувстват подкрепа и помощ във всеки един момент малко ли е?

# 139
  • Мнения: 2 448
да чувстват подкрепа и помощ във всеки един момент малко ли е?

Никак даже. Понякога е по лесно за един мъж да купува ежедневно нови парцалки, отколкото да прави това.  Wink

# 140
  • Мнения: 1 517
А какво значи мъжът да е мъж и жената да е жена?

Отговорите ще са толкова на брой, колкото потребители има из форума плюс някой и друг гост.

# 141
  • Мнения: 2 018
Аз пък не вярвам на жена, която казва, че има нужда САМО от това и това.
Или в момента няма мъж до вас или само тези две неща ви липсват във връзката ви. Друго обяснение нямам!

# 142
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
да чувстват подкрепа и помощ във всеки един момент малко ли е?

Това според мен е и най-малкото, и най-многото - кой както иска, така да го разбира. Това е основата, върху която се гради всичко. Все пак партньорите в живота затова са такива - да си помагат, да се обичат и да се подкрепят. Другото са второстепенни работи.

# 143
  • Мнения: 2 018
да чувстват подкрепа и помощ във всеки един момент малко ли е?

Това според мен е и най-малкото, и най-многото - кой както иска, така да го разбира. Това е основата, върху която се гради всичко. Все пак партньорите в живота затова са такива - да си помагат, да се обичат и да се подкрепят. Другото са второстепенни работи.

Ти освен това искаш и да можеш лесно да го манипулираш!  Joy

# 144
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Аз пък не вярвам на жена, която казва, че има нужда САМО от това и това.
Или в момента няма мъж до вас или само тези две неща ви липсват във връзката ви. Друго обяснение нямам!
Аз пък нямам нужда от какви ли не глезотии, за да се чувствам щастлива. Имам мъж, имам обич, помощ и подкрепа от него във всичко. Той получава същото от моя страна.

# 145
  • Мнения: 212
Това е основата, върху която се гради всичко. Все пак партньорите в живота затова са такива - да си помагат, да се обичат и да се подкрепят. Другото са второстепенни работи.

А секса къде го забрави. Според някои изследвания здравото семейство се крепи основно на здравия кръст на мъжа.

# 146
  • Мнения: 2 448
Аз пък не вярвам на жена, която казва, че има нужда САМО от това и това.
Или в момента няма мъж до вас или само тези две неща ви липсват във връзката ви. Друго обяснение нямам!

E, не си прави такива изводи, защото не са верни. Не сме седнали тук да изреждаме списъци.   Wink Тема, форум ,пускаме по някоя метафора и тва е.  Party

Те и за мъжете казват, че искали само едно , но от много жени. В този ред на мисли са и нашите изказвания.   Whistling

# 147
  • Мнения: X
Мисля, че има малка разлика между това когато говорим за мъжете изобщо и когато говорим за нашите мъже .Все пак и в двата случая първите седем години се оказват доста важни. Мъжете са си мъже-ясно е,че понякога има непреодолими разлики   в начина  на мислене и изразяване на мъжа и жената. Дали мъжът е съзададен за да задоволява капризите на някоя жена или пък тя е създадена,за да му задоволява нагона?- едва ли един мъж или една жена ще се съгласи с такова предназначение по полов признак. Много по-важен е всъщност въпроса що за хора сме  и от отговора му зависи и всичко останало.

# 148
  • Мнения: 2 018
Аз пък не вярвам на жена, която казва, че има нужда САМО от това и това.
Или в момента няма мъж до вас или само тези две неща ви липсват във връзката ви. Друго обяснение нямам!

E, не си прави такива изводи, защото не са верни. Не сме седнали тук да изреждаме списъци.   Wink Тема, форум ,пускаме по някоя метафора и тва е.  Party

Те и за мъжете казват, че искали само едно , но от много жени. В този ред на мисли са и нашите изказвания.   Whistling

 smile3505 Спирам до тук, за да не кажете после, че предавам женското съсловие!
Само ще чета и ще ви се радвам!  newsm47

# 149
  • Мнения: 1 517
А секса къде го забрави. Според някои изследвания здравото семейство се крепи основно на здравия кръст на мъжа.

Абсолютно. Не разбирам защо някои го отричат като важна съставка за стабилен брак.

Общи условия

Активация на акаунт