Препоръчайте ми хотели на Ситония?

  • 87 793
  • 168
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 856
Повечето хотелчета във Вурвуру са малки, но във всеки апартамент/студио има отделно кухня или бокс.
Вергос отговаря на типичните ни предтави за хотел.

Mur, била ли си в този хотел?

Имате ли впечатления от Вурвуру и има ли какво да се прави вечер?

Не съм била във Вергос, само минахме покрай него. Не знам дали бих могла да ти помогна с инфо. На мен не ми хареса това, че басейна е от към улицата, а точно до него е пицарията. Може би е малко шумно през сезона.  Но ако предпочитате плажа, това няма да е проблем. Там е спокойно и много приятно.

Ние бяхме във Вурвуру през май и тогава на Кариди нямаше таралежи.

# 16
  • София
  • Мнения: 545
Дайте инфо за някой хотел там ... цени ...моля

# 17
  • Мнения: 1 305
Дайте инфо за някой хотел там ... цени ...моля

Виж линка, който е дала Мур в началото на темата. Ние от там си намерихме хотел. Simple Smile

# 18
  • Мнения: 395
На Кариди бийч няма таралежи. Видях само няколко, като се гмурках при скалите.
Тази година посетих 6 различни плажа на Касандра и Ситония и стигнах до извода, че таралежи има само при скалите.
Dame, горещо ви препоръчвам и Каламици. По-дълбоко е, но пък водата е кристална и заливчето е невероятно. На 20м от брега има островче. Задължително се качете на върха, гледката е величествена това е едно от най красивите места, които съм виждала. Качихме се два пъти, като втория  рискувахме да отидем с камерата, за да снимаме от горе. Само се качете по-рано, че към 14ч така се е напекло, че не се стъпва. Също така имайте предвид, че на скалите в основата на острова има таралежи. За гмуркане е супер.   Animal Tropical Fish Peace   Animal Tropical Fish
Приятна почивка и да не забравиш да пишеш после как сте изкарали.   grinning039

# 19
  • Мнения: 1 305
Ооо, знаем го много добре плажа на Каламици!  Mr. Green
Всъщност по цялата Ситония има много хубави плажове. Сравнение с Касандра, Ситония е много по-красивия ръкав. Да се чудиш защо по Касандра има повече хотели. Там повечето плажове са каменисти и грозни.

# 20
  • Мнения: 934
Кариди бийч наистина е райско местенце за деца. Дълбочината в целия залив е не повече от 40-60 см, водата кристално чиста, пясъкът - фин.
Децата играеха/плуваха/риболуваха на воля.
Ние бяхме през юни, нямаше таралежи, но хубаво е малките деца да са борудвани
със сандали тип crocs.

Последна редакция: ср, 20 авг 2008, 13:54 от scorpios

# 21
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
А колко са километрите от границата до Вурвуру? Ние мислим към края на септември да посетим Гърция за 3-4 дни и това, което прочетох за това място много ми допада.

# 22
  • София
  • Мнения: 3 857
Аз благодаря на всички, които са отговорили на въпросчетата ми за Вурвуру, но аз вече бях тръгнала за Гърция!  bouquet
Всичко, което сте ми написали за Вурвуру ме устройва за почивка с детето и ще го имам впредвид за другото лято!Дано да има още отзиви за Ситония, за плажчета, за хотелчета и красиви местенца!

# 23
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 333
Повдигам темата, че дойде време за море 2009. Ако някой има отзиви за хотели в Ситония  иВурвуру, да казва:))

# 24
  • Мнения: 243
Gadamer, аз разглеждах разни твои снимки от миналото лято, но не разбрах къде са правени - по-скоро питам къде бяхте отседнали, как си резервирахте ....личи си че сте изкарали супер!
10х

# 25
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 333
Ами във Вурвуру, в една къща бяхме отседнали. Това  е в Ситония. Но тази година не намерихме места в същата къща и сега търсим други, или някакв охотелче евентуално, но предпочтаме студио по принцип.

# 26
  • Мнения: 1
Gadamer, аз разглеждах разни твои снимки от миналото лято, но не разбрах къде са правени - по-скоро питам къде бяхте отседнали, как си резервирахте ....личи си че сте изкарали супер!
10х
Привет на всички!!!

След дълго ровене в нета и форумите решихме - Ситония ще е!!! На 20-ти юни тръгваме с колата и правим обиколка на полуострова. Където ни хареса-там ще отседнем. Наш приятел ни каза, че на място може да се намерят доста частни хотелчета и квартири на много сносни цени, като и пазарлъка влиза в действие...Той и семейството му са си наемали апартамент в частна къща за 30-тина евро, като имало и по-ефтини. Та мисълта ми е-ако някой е ходил на подобно място с хубав плаж наблизо-да даде малко инфо. Аз пък в замяна ще пусна като се върна подробен очерк на видяното там, придружено е богат снимков материал и пояснения. Благодаря в аванс!!!

# 27
  • София
  • Мнения: 2 768
привет на всички!
моля ви кажете ми има ли хубаво хотелче във вурвуру /не студия или апартаменти/ който да е близо до кариди и да има ресторант с добра кухня? гледах, гледах но навсякъде предлагат студия или апартаменти, много сладки но да си готвиш сам  Sad ще бъдем с деца и затова ще е хубаво да има и детска площадка.
много ще бъда благодарна ако препоръчате нещо Hug

# 28
  • Мнения: 212
Във Вурвуру е Ekies All Senses, но е на BB или на HB.

# 29
  • Мнения: 4 915
Включвам се да следя за отзиви за хубави къщички близо до плажа, и със зелено дворче. Подходящо за семейство с 2 малки деца.

Благодаря на всички за коментарите и мненията, чудна темичка за чудно местенце.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт