Препоръчайте ми хотели на Ситония?

  • 87 882
  • 168
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 768
Във Вурвуру е Ekies All Senses, но е на BB или на HB.
благодаря за предложението. наистина до сега само този хотел намерих но има  много отрицателни отзиви за него...

# 31
  • Мнения: 798
Във Вурвуру е Ekies All Senses, но е на BB или на HB.
благодаря за предложението. наистина до сега само този хотел намерих но има  много отрицателни отзиви за него...
Миналата година в агенцията момичетата, даже сами ме отказаха от този хотел. Имали лоши отзиви и наблюдения и  ми предложиха друг хотел. А никак не е евтин.

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 694
Аз обиколих цялото село/поне така си мисля / и освен Ekies All Senses и Vergos други хотели не видях. Имам предвид да предлагат храна. Спрях се на Вергос. Офертата беше за последната седмица на август - 50 евро двойната със закуска и 65 със вечеря. Поисках all inclusiv дадоха ми цена от 90 евро, но после се оказа че е само закуска, обяд и вечеря. Видя ми се много. за първата седмица на септември цената беше същата. Приятно хотелче е с басейн с детска секция, пицария с прилични цени на храната. Бирата естествено е 5 евро, кафето 3 мисля че и безалкохолното беше 3. С частен плаж е с около 10-12 шезлонга на него и 5-6 чадъра. Много ми хареса. Единствено че на плажа се е оформило нещо като пристан и имаше доста моторници и лодки. Незнам като се раздвижат напред назад да не ме дразнят, но ще видим. Иначе е плитко и за децата лодките не пречат, но аз плувам доста навътре и ако фучат покрай мен ще ме дразнят.
Като отиваш към Кариди бийч имаше една доста сносна пицария. Пицата е доста прилична и е 13 евро. Ние двама и детето се нахраниме спокойно. Имаше страхотни къщи с нещо като частен плаж но места нямаше а и мен не ме устройват защото нямаха храна. В периода който казах 40 евро ми се видяха много за без храна а и отивам на почивка и дори закуска не ми се прави.

За Каламитси мога също да кажа само хубави работи. спахме в Ирене хьус без храна, но отпред е таерната на брат и , която ни изханваше. Цените бяха ормални за Гърция, но в никъкв случай не мога да кажа - евтина е там яжте. На Каламитси ходихме на едно малко плажче с две таверни само. Чадърите и шезлонгите бяха безплатни, но се очаква да си поръчаш от таверната. Ако не седнеш да ядеш там поне кафе, кола бира. Но как се казваше ... ще питам и ще пиша пак. Там наистина таверните бяха с доста по ниски цени. За сравнение - таверната в Каламитси кило риба приготвена естествено /ципура, лаврак/ беше 55 евро. На това плажче 35. Момчето което я държи е рибар и всичко вади сам и някъкв роднина негов. Октоподите висяха пред кръчмата. Рибата я донесоха точно преди да седнем. Мноо готино място. Четири човека и две деца 60 евро /това вкл. доста узо/. Същото в Каламитси /без узо/ 80 евро.
Друг хотел е Асса Марис. Но той става само някъде края на май, защото иначе цифрата е доста безумно, особено за измисления ол инклузив, който предлагат. Там ходим трета година през май. Като постоянни и многобройни клиенти ни дават доста добри цени и затова още ходим. Храната им е безобразна, но гледката си струва, а и удобството че плажа ти е под носа. Първия ден паркирам всичко на плажа и го прибирам последния, това е най-голямото предимство. Досега нищо не ми е изчезвало.
Ако някой реши да ходи моя съвет е да иска директно цена от хотела, правят доста добри отстъпки дори и за първи път.
Тази година за първи път имаше българи и като чух какво са платили през агенции - прекалено много е за това което предлага хотела. Храната като храна не е стара и развалена, но е доста безвкусна и еднообразна.
Но ние сме доволни защото само закусваме там и най-много децата да хапнат на обяд. На вечеря навън. Цената която плащахме покриваше и препокриваше узото и бирата така, че вечерята навън не ни безпокоеше. Тази година за първи път едната вечер беше с морски дарове и не беше никак лоша, но беше само една.
И в заключение - където и да отидете на Ситония няма да сбъркате, особено сравнено с Казандра.
Което ме подсеща - на Ситония няма толкова много хотели защото е защитена зона и разрешение за строеж се чака около 15 години. Затова и който е ходил сигурно му е направило впечатление че има много празни дворни места с една или две каравани на него.

# 33
  • Мнения: 2 175
Сега се връщам от там - между Вурвуру и Агиос Николаос..Лагониси бийч..
Хотелът беше чудесен, "Еос" - студиото много приятно, чисто и "кукленско"..имаше си всичко..плюс прекрасна гледка към връх Атон..
Градината е голяма, басейн, шезлонги и тн..барбекю за компании и детски кът..
Плажът е на 500 м., както и Ормос Панагиос - където пък има куп вкусни кръчми..
Изобщо не ми е пречело, че нямаме ресторант в хотела..Даже напротив..разхождаш се и тн..
А сутрин (по обед) си правех кафето на терасата и закусвах плодове..Wink

# 34
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 354
След няколко дни заминавам за Вурвуру, отиваме на ново място, студио, но предлагат домашно приготвена храна (чудесен вариант за мен, защото не ми се готви, същевременно не искам на хотел) и ще разкажа като се върнем. Разбрах, че любимият ми бийч бар Порто Парадизо е прекръстен и май с други собственици  Sad , дано всичко останало да си е същото.

Последна редакция: вт, 30 юни 2009, 20:08 от gadamer

# 35
  • Мнения: 934
Разбрах, че любимият ми бийч бар Порто Пардизо е прекръстен и май с други собственици  Sad , дано всичко останало да си е същото.

gadamer, къде точно е този бар?

# 36
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 354
Разбрах, че любимият ми бийч бар Порто Пардизо е прекръстен и май с други собственици  Sad , дано всичко останало да си е същото.

gadamer, къде точно е този бар?



От Вурвуру в посока Сарти, някъде на 4-5 км от Вурвуру. Ако искаш мога да ти пусна снимки на лични.

# 37
  • Мнения: 934
Ясно, ще го намерим.
За уикенда сме в тази посока  Sunglasses

# 38
  • София
  • Мнения: 339
Магаренце имаш ли някакви координати на хотела, и евентуално да кажеш колко ви струваше нощувката.

# 39
  • Мнения: 2 175
Имам -
+306972901410    Димитриос - говори отлично български Sunglasses

Иначе ето им сайта:
http://www.heos.gr/loft.html

Ние платихме по 80 евро/ден за апартамента - но  се обадихме предняи ден и бяхме 3 дни..

# 40
  • Мнения: 2 255
Имам -
+306972901410    Димитриос - говори отлично български Sunglasses

Иначе ето им сайта:
http://www.heos.gr/loft.html

Ние платихме по 80 евро/ден за апартамента - но  се обадихме предняи ден и бяхме 3 дни..
това много добре ми изглежда  Peace
само дето ако си с дечурлига е малко далеч плажа да му се не види   Cry
magarence наблизо ли са местата за хапване ???

ние бяхме миналата седмица от горната страна на Ормос Панагиас - в хотел Antigoni beach и много ми допадна спокойствието на района и най-вече плажовете  Peace
...само нещо от Вурвуру не бях очарована   Sick дали защото от толкоз хвалене очаквах повече  Thinking ...но ми се видя едно доста разтеглено по дължина село ...разхождаш се по пътя евентуално... много хотелчета - кое става ..кое ???  newsm78 не на всички двора е поддържан  Rolling Eyes на доста дето надникнахме ...плажчето е направо символично ...ако го има ... за да хапнеш трябва да се "носиш" донякъде си ...или да си готвиш  #Crazy имаше само Вергос и още 1-2 с ресторантче  Sad а Кариди наистина е ОК  thumbsup ...ама трябва да се качиш пак на колата, за да ходиш там  Tired Face
та нещо май не е мойто място  Mr. Green

# 41
  • Мнения: 2 175
Ами левият изглед на хотела е към Ормос..
Точно отгоре е..Wink
А плажът Лагониси е от дясната страна и е малко по-далеч..

П.П - на мен кръчмичките в Ормос ми харесаха повече..Wink

# 42
# 43
  • Мнения: 258
Ще препоръчам Вилидж маре на Ситония за спокойна почивка на All inclusive в малък, чист комплекс, пълен със зеленина. Нямам забележки по отношение на обслужването и храната. Много е приятно.

# 44
  • Мнения: 1 310
Ще препоръчам Вилидж маре на Ситония за спокойна почивка на All inclusive в малък, чист комплекс, пълен със зеленина. Нямам забележки по отношение на обслужването и храната. Много е приятно.

Water, дай повече информация - къде точно на Ситония, колко струва, има ли басейн и не на последно място - какъв е плажът.

Общи условия

Активация на акаунт