ССК'08 гр. Русе

  • 5 718
  • 139
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 510
[...............П: chillysun, яко!!
Hug Hug
Току що разговарях отново с комисар Павлов. Човекът беше много учтив и каза, че ни подкрепят всячески, и дори можем да ги цитираме като наши поддръжници. Обаче...нямат възможност да ни осигурят пожарна, защото в тези жеги имали много повиквания, а току що отстранили един автомобил заради неизправност.
Всеки си знае работата - и пожарната и спешното.
Няма да има коли, но пък ние ще сме там  Peace

# 106
  • Мнения: 4 406
пред голямата вероятност да гледат голи цици една солидна част от униформените мъже ще присъстват на събитието довечера. естествено- под предтекст, че пазят реда!  Laughing Laughing Laughing
полицаи са, но и хора все пак...

# 107
  • Мнения: 4 406
http://community.webshots.com/album/561975442RxPuGj
хъм... аз ли съм единствената с материал от снощи??? дайте още снимки де!

# 108
  • Мнения: 532
Аз нямам снимки за споделяне.Бумеранг благодаря за твоите  Grinning

Мисля,че се събрахме доволно много майчета.Догодина пак  Grinning и още повече

# 109
  • Мнения: 1 735
Момичета и момчета(и такива имаше на похода), много хубаво се получи снощи според мен.    bouquet
Аз лично очаквах, по-малко хора, останах учудена че дойдоха толкова много. Супер беше.  Heart Eyes
Най-се радвах на учудените погледни на хората... някои дори ни снимаха с Гсм-ми, апарати...
Голяма атракция сме били за Русе.  Mr. Green
Ясен на Мирелката беше с култова тениска, журналистите се утрепаха да го снимат.
Скоро ще кача снимките от единия фотограф, който ни снимаше. Първо трябва да ми ги прати.


# 110
  • русе
  • Мнения: 335
Ами етокак го отбелязвам и аз Simple Smile
http://zdravejzdrave.com/?p=211

# 111
  • Мнения: 510
Радвам се, че се запознах и пътеШествах с вас  Hug
Моля, ако някой има снимки с мен и Светослав да ми ги прати, плийз.

# 112
  • Мнения: 1 065
Хей, прекрасни снимки. Но то е защото всички вие сте прекрасни  Hug.
До сега не ми беше възможно по никакъв начин да присъствам на мероприятията, но много ми се иска да дойда на 07.08. И понеже е в зала искам да попитам има ли вероятност да няма място?
Бумеранг, благодаря за допълнителните брошури и за плаката  Grinning. Залепих го на единия вход на парка още на другия ден заедно с програмата.

# 113
  • Мнения: 532
Рут,ти къде се загуби?
В Русе ли си?

# 114
  • русе
  • Мнения: 335
Хей, прекрасни снимки. Но то е защото всички вие сте прекрасни  Hug.
До сега не ми беше възможно по никакъв начин да присъствам на мероприятията, но много ми се иска да дойда на 07.08. И понеже е в зала искам да попитам има ли вероятност да няма място?

Ами да, доста хора казаха, че ще дойдат. Залата не е голяма, но ще го мислим на място. Всички са добре дошли Simple Smile
Рут я видяхме след шествието вчера. Бяха ни загубили по пътя.
Ами да, доста хора казаха, че ще дойдат. Залата не е голяма, но ще го мислим на място. Всички са добре дошли Simple Smile
Рут я видяхме след шествието вчера. Бяха ни загубили по пътя.

# 115
  • русе
  • Мнения: 335
Хей, прекрасни снимки. Но то е защото всички вие сте прекрасни  Hug.
До сега не ми беше възможно по никакъв начин да присъствам на мероприятията, но много ми се иска да дойда на 07.08. И понеже е в зала искам да попитам има ли вероятност да няма място?
Ами да, доста хора казаха, че ще дойдат. Залата не е голяма, но ще го мислим на място. Всички са добре дошли Simple Smile
Рут я видяхме след шествието вчера. Бяха ни загубили по пътя.

# 116
  • русе
  • Мнения: 335
Ами да, доста хора казаха, че ще дойдат. Залата не е голяма, но ще го мислим на място. Всички са добре дошли Simple Smile
Рут я видяхме след шествието вчера. Бяха ни загубили по пътя.
иЗВИНЕТЕ НЕСРЪЧНОСТТА И НЕВЕЖЕСТВОТО МИ...

# 117
  • София
  • Мнения: 3 390
Момичета, не можах да дойда на срещата тази вечер.
Бях със служебната кола извън Русе, наполовината път ми прилоша, повръщах, абе, доста зле се почувствах.Едва успях да си свърша работата и да ме закарат вкъщи.
Разкажете как мина. За какво говори докторът?

# 118
  • русе
  • Мнения: 335
Бюти, страхотно беше. Около 25 бременни и майчета. Докторът и жена му говориха за нещата, които и ние говорим, но пречупено през тяхната призма, което беше хубаво, особено за хомеопатията. Нямаше излишни разтегливости, стегнато мина, и все пак стояхме до 20.00 ч. А после пихме бири със сем Хаджиеви, отдавна не бях прекарвала толкова добре. И вашата презентация беше чудесна, кратка и позитивна. Много съм доволна. Кога ще се съберем пак? Не ми се вярва, че седмицата мина. Simple Smile
 П.с., сутринта два часа не ми стигнаха в родилното да говоря с родилките и в патологична, жените имат вопиюща нужда от консултант по кърмене...

# 119
  • Мнения: 1 735
http://www.bg-reality.com/gallery2
Малко снимки от Пресконференцията на 01.08.08; кафе "Европа".
Снимки - вестник Бряг.

Общи условия

Активация на акаунт