Супер магазини за плочки!

  • 57 294
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
Ходих и аз вчера до Макензи,и наистина имат голям избор.Хаерсах си тази баня http://www.makenzi.bg/432,Бани-Серия-cobra-roca.html, но кога ще имам възможност да си я купя незнам.Харесва ли ви ????

# 16
  • Мнения: 2
Аз си взех от този -
Модел ACACIA BEIGE

# 17
  • Мнения: 272
аз пък ще ви пропоръчам МарМаг на крътовището на околовръстното с Борис. Те са директни вносители и цените им са възможно най ниските. А и имат едно момиче което прави 3Д визуализация на бани, като подрежда плочките и фризовете, и останалите еементи на банята както поискаш. Много е удобно когато се коледнеш какво да си купиш. А и е зезплатно до края на месеца!
а моята баня е супер.. сега мъчим кухнята и ми иде да  #2gunfire някого.

# 18
  • Мнения: 6
къде се премести магазина МОДА БАНЯ от 5-те кьошета??
Много ми е необходим

или в кой магазин продават гръцки тоалитни моноблок??

# 19
  • Мнения: 22
МОДА БАНЯ май се преместиха до Лъвов мост, като вървиш от Лъвов мост към Сточна гара от страната срещу движението (от лявата страна на булеварда иначе казано), малко след спирката на автобусите има магазин, който мисля, че е МОДА Баня. Ама и аз как го обясних само. Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 22
Аз обикалях има няма два месеца за плочки. Обиколих де що имаше магазини, като накрая поръчах в Рока. Държа да ги похваля, каквото обещаха така и стана. Не ги рекламирам, просто споделям, че съм доволна от работата им.  Иначе и в Баня Стил имаха интересни плочки.

# 21
  • Мнения: 6
Отивам да търся МОДА БАНЯ там на Лъвов мост
благодаря ти

# 22
  • Мнения: 22
Пак казвам, че не съм напълно сигурна, че са Мода Баня, но пък можеш да ги провериш защото имаха интересни неща. Успех и дано съм помогнала  Wink И да пишеш после дали съм те упътила правилно Simple Smile.

# 23
  • Мнения: 3 070
"Макензи" с две ръце!  Peace

# 24
  • Мнения: 539
МОДА БАНЯ май се преместиха до Лъвов мост, като вървиш от Лъвов мост към Сточна гара от страната срещу движението (от лявата страна на булеварда иначе казано), малко след спирката на автобусите има магазин, който мисля, че е МОДА Баня. Ама и аз как го обясних само. Rolling Eyes
Това, което описваш е "Баня Фантазия" - чудесен магазин е, но не е "Мода Баня". Може пък да е съседният, до него? Ама той също си е там отдавна... Thinking
Отивам да търся МОДА БАНЯ там на Лъвов мост
благодаря ти
Намери ли?

# 25
  • Мнения: 22
 Това, което описваш е "Баня Фантазия" - чудесен магазин е, но не е "Мода Баня". Може пък да е съседният, до него? Ама той също си е там отдавна... Thinking
Отивам да търся МОДА БАНЯ там на Лъвов мост
благодаря ти
Намери ли?
[/quote]

Упс, Аз и ти, наистина е "Баня Фантазия". Току що си прегледах визитките, които съм събирала при търсенето на плочки. А бях почти убедена, че е "Мода Баня". Outta Joint

mistral40, много се извинявам, че съм те подвела.  Confused Имах доброто желание да помогна.

# 26
  • Мнения: 539
Вкъщи в банята сложихме турски плочки, идеални са. За цената не искам да коментирам /13 лв. за имитиращи дърво/.

Ще споделиш ли малко повече - от къде ги купихте, как изглеждат, как се държат при мокрене и цапане и т. н.
Ако може, ще съм благодарна и на снимчици... Praynig

# 27
  • Мнения: 6
Miss_independent, не съм ходил още до лъвов мост, тази събота ще ида
все пак благодаря,

купих една гръцка WC моноблок от магазин мода баня на 5те кьошета, докато се усетя и магазина изчезна..., сега търся резервен механизъм за казанчето

# 28
  • Мнения: 2
 Stop здрасти на всички незнам каде си ходила ама аз си купих плочки на 8.99- 2 к в една строителна борса в Люлин 4 това е моя магазин имат всичко и на супер цени

# 29
  • Мнения: 2
незнам за колко си взела моноблока но аз си купих за 139.00лв + 8 години гаранция пак от там ако не се лъжа магазина се казва Сава груп имат и сайт виж там могат да ти помогнат на майка ми и сменяха трабите в банята и имаше плочки 15/15 отдавна са спрени но те ми намериха останали количества ако някои може да ти помогне това са те много съм доволна

Общи условия

Активация на акаунт