Слънчице навън пече и монтанското дете се приготвя за море

  • 11 496
  • 283
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 43
Да ти кажа,ям си като човек,аз даже много обичам да преяждам и после да седна или легна и да пъшкам,пъшкам.Корем нямам,но като се наям страшно се издува,като бременна ставам,после си спада.Като ям не пълнея,но като намаля яденето-отслабвам.И децата са такива "цигуяви".Обаче това лято много отслабнах,почнах все да бързам и няма време за ядене,от няколко дни почнах да се храня по-добре,че ме е срам да кажа,но бях станала 44 кг.Сега май съм 46,но продължавам да ям,да живна малко.

Ками, кажи от кой детски магазин си купуваш дрехите с тези килограми! Аз с моите 46 все в детските магазини ме пращат Embarassed Голямо обикаляне пада докато си намеря нещо, което хем да ми харесва, хем да ми стане. Помагай, казвай къде се отдаваш на пазаруване?
А,дрешки си купувам от магазините за възрастни,има,има.Обикалям навсякъде и каквото харесам и ми стане,купувам.Е,преди 2 седмици си купих потниче с Бритни Спиърс от детската борса,но рядко го правя.Ти що си толко слаба,бре? Laughing

# 16
  • Мнения: 3 314
К@ми  Crazy  благородно ти завиждам  Hug

# 17
  • Монтана
  • Мнения: 220
Запис.

# 18
  • Мнения: 210
Ками,то май наистина е козметичен магазин newsm78,защото има само козметика,а аз си мислех,че е аптека,защото преди време една от продавачките ми каза,че ще зареждат и лекарства и ще търсят и фармацефт newsm78.А това,че не са махнали  пластмасовото етикетче с баркода е много тъпо.Може ли да си купиш нещо и да те непуснат на входа все едно не си го платил.Ама аз много съм разочарована от повечето щандове в Кауфланд.Отиваме да търсим бански в щанда на "Барт" и понеже Поли беше с мен ,тя пипаше обувките и играчките.А продавачката и се скара и и каза"Да не пипа музикалните играчки,че харчела батерийте и майка и трябва да и я купи"А пък аз и казах,че щом неиска да им пипат  децата играчките и обувките да си ги сложат във витрини,та никой да ги не пипа #Cussing out.
Абе момичета,много сте финни,направо ние по -закръгленките,да отиваме да се срамуваме в ъгъла Joy.Я да вземете да се храните по-добре Laughing

# 19
  • Мнения: 3 314
ki4o22 има ли хубави бански  Thinking  като за дори 12м.
че ние само обувки и сандалки сме взимали от там , в дрешките не съм се заглеждала  Rolling Eyes 

# 20
  • Мнения: 3 314
сега видях  в една друга тема , че си купила 2 долнища - а тях от каде ги купи  newsm78 
и за памперс бански си писала  Thinking

# 21
  • Мнения: 210
Стани,има хубави бански.Аз единият купих от там от две части е,от там ми е едното долнище.А другото долнище и целият бански са ни от племенничките ми наследство.Памперс-бански мисля да  взема на Поли като отидем във Варна,ако има нужда.

# 22
  • Мнения: 43
К@ми  Crazy  благородно ти завиждам  Hug

Но сега като ми се иска да напълнея,знаеш ли колко ми е трудно,колко ли трябва да изям за тия 2-3-4 килограма?И това не е лесно.

Кики,така е,много продавачки в детски магазини се сърдят ако се пипа,слагат ги на достъпни места за децата,да ги примамват,а иначе недоволстват.Вие тръгвате ли на 26,че нас ни стресна лошото време,но в неделя дъждовете спират и мислим да пътуваме тогава?

# 23
  • Мнения: 3 314
ki4o22 а те делят ли тези от 2 части или го купуваш целия  newsm78

# 24
  • Мнения: 210
Стани,купуваш си целият комлект горнище с долнище,друг е въпроса,че горнището едва ли ще влезе поне при нас в употреба.Не съм виждала по магазините да продават само долнища,питах на 2-3 места ,но нямат.
Ками,ние мислим да тръгнем на 27сутринта към 3-4часа,или вечерта на 26.07.Още не сме решили със сигурностВие къде точно ще бъдете?Май се очертава да сме на едно място или в близост с вас и Светла?

# 25
  • Мнения: 43
Аз точно не зная къде ще сме,в някаква вилна зона.Дано хванем хубаво време.

# 26
  • у дома
  • Мнения: 7 141
Да,ние пътуваме събота сутринта,ако ще и град да вали ...Така и атка в Монтана не можахме да се съберем с вас ,ако искате и е лошо вермето да се ивдим пък във Варна.Аз съм решила ,ако има ден,който не става за плаж да заведем децата на делфинариума,друг е въпроса ,че ако не ми харесат цените на входиня билет сигурно ще влязат само мъж ми и големия , а ние с дребния ще се разходим...
Стани,като ходя да взема Оги ще ти погледна на светофарите за бански и ще ти ипша довечера,нещо ми се мота из главата ,че там съм виждала.Имаш ли предпочитания за цвят и модел,че не разбрах ?

# 27
  • Мнения: 4 753
На мен нещо ми се мотае цена за делфинариума по 60 лв. на калпак, но не си спомням от къде...  Thinking  Може да питаш във Варненската тема, за да знаеш дали въобще да си правиш планове...

# 28
  • Мнения: 3 314
svetlaem   bouquet   ами ако имат само долнички  Rolling Eyes  ако и там няма ще взема цял или 2 части   Thinking   все някакъв трябва да купим  Simple Smile  вие какво ще кажете цял или 2 части  newsm78 за цветовете нямам предпочитания на детенце всичко му седи добре  Hug  

# 29
  • Мнения: 210
Стани,според мен ще е по-добре да вземеш от две части.Та да хване малко тен Дори,а пък и целият бански ми се струва,че по трудно ще съхне,знам ли newsm78
Светле,и ние мислим да отидем до Делфинариума,ама ако е 60лв на човк,май ще се откажем.Племенничките ми бяха ходили,дори малката беше се снимала с делфините.Ще се радвам ако се срещнем във Варна.

Общи условия

Активация на акаунт