От кога бебета ви започнаха да седят сами?

  • 3 338
  • 56
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 440
И двете ми дъщерички започнаха да седят самостоятелно след 7-мия месец.

# 31
  • Мнения: 489
6-7 месец.

# 32
  • Мнения: 286
На 7м седеше стабилно сам. Не съм го учили, нито съм го подпирала с възглавници. Когато му дойде времето и вие ще седите сами Hug
Съгласна съм с ViFresh. И аз малката на нищо не съм я учила, сама се сещаше за всичко, сама си седна на 9 месеца Laughing, а преди това вече се беше научила да се изправя Rolling Eyes.

# 33
  • София
  • Мнения: 44 142
Никога не съм го подпирала, сам си се изправи и седна на 6,5 месеца....но...той моя на няма и 9м проходи....така че за него си беше нормално.
Иначе - нали знаеш всяко дете се е индивидуално, не го мисли много - като успее, успее...ако толкова много те притеснява, вместо да сравняваш с другите деца, по-добре потърси мнение на специалист.

# 34
  • Мнения: 2 641
Голямата на 6,5м.седеше стъбилно,а малката седна след 8-мия.

# 35
  • Мнения: 543
Мойта отскоо започна да стои сама, някъде като навърши седем месеца, и то благодарение на свекървата, щото аз все я крепях, а пък тя я лепна на дивана, даде й една играчка и стой та гледай Simple Smile Обаче наистина децата сами си показват кога са готови.

# 36
  • Мнения: 3 069
Виктор започна да седи сам на 8 м. и 10 дни.

# 37
  • Мнения: 252
На около 6,5 беше когато се закрепи стабилно на дупе. но беше започнал на 4 да се надига на лакти, особенно в количката. Всяко дете си е индивидуално, така че не се притеснявай, на приятелка  бебето и седна на окло 8,5 някъде.

# 38
  • Мнения: 2 336
от около 7-ми месец

# 39
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
на 7 месеца  Peace

# 40
  • Мнения: 1 674
И двете ми деца на 8 месеца.Споко,всичко с времето си.

# 41
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Синът ми в 6-я месеца,а дъщеря ми в 7-я Peace
И моите май така бяха. newsm78

# 42
  • София
  • Мнения: 521
На 5.5 месеца  Peace  но това е толкова индивидуално. Не се притеснявай.

# 43
  • Мнения: 76
В 8мия месец беше май

# 44
  • Мнения: 1 174
На 6 месеца точно.Навеждаше напред и се изправяше сама.Никога не съм я упражнявала или подобно, само й се радвах на новите умения, без да бързам. Не бързай и ти, всичко ще си дойде с времето, няма да остане без да се е научило да сяда.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт