От кога бебета ви започнаха да седят сами?

  • 3 341
  • 56
  •   1
Отговори
# 45
  • Канада
  • Мнения: 494
Сам се надигаше още преди да навърши 6 месеца.Няколко дена след като навърши 6 го сложих седнал,подпрян с възглавнички,а седмица-две след това си седеше сам и стабилен.Не се притеснявай,всичко с времето си Heart Eyes

# 46
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Всяко нещо с времето си.  Wink Когато е готово детенцето ще си седне .
Не се шашкай, на изцепки от рода "Ама вече трябва да сяда"  Sunglasses

# 47
  • Мнения: 9 973
7-8м.,но отначало беше стабилен само в количката

# 48
  • Мнения: 79
На 5 месеца седеше, но се роди 5 кила, а на 20 дни беше вече 6...та много си зависи от детенце.
Вчера ни беше на гости бебе на почти 9 месеца, тежеше почти 8 кг. (аз такива малки бебета никога не съм имала Confused) и седеше подпряно с възглавнички и доста се клатушкаше.
Но изглеждаше здраво и щастливо.
Не се тревожи всичко ще си стане има време  Peace !

# 49
9-ти самостоятелно без да пада. Нормално е не се притеснявай.Всичко с времето.Бебчето само ще си покаже кога е готово! Успех!!

# 50
  • Мнения: 1 428
Започнах да я слагам седнала на 5 месеца и на 6 и половина вече стоеше стабилно.

# 51
  • Мнения: 187
И двете ми деца започнаха да стоят самостоятелно на 7 месеца.

# 52
  • Мнения: 2 587
На шест месеца.
И мое мнение е колкото по-късно - толкова по-добре.Не само за сядането,а и за ходене,и за изправяне.Когато е готово детето - ще си седне на дупето  Grinning Не се притеснявай!

# 53
  • Мнения: 472
Дъщеря ми започна да седи сама около 7м. Както вече са ти отговорили, за всяко дете си е индивидуално. Според мен няма за какво да се притесняваш, но може да се консултираш и с педиатъра ви  Wink

# 54
  • Мнения: 140
На 9 месеца, без да съм й давала зор. Преди това се подпираше на възглавница.

# 55
  • София
  • Мнения: 2 296
Дъщеря ми си сядаше сама в началото на 6-ия месец(направо се обръщаше и сядаше на дупе Heart Eyes)
Синът ми започна да седи самостоятелно в началото на 7-мия месец,а да сяда сам около месец след това.
Във вашия случай мисля,че е рано да се притеснявате.Всичко е строго индивидуално. Peace

# 56
  • Мнения: 2 677
След седмия месец започна да седи стабилно.

Общи условия

Активация на акаунт