Важно питане

  • 1 684
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 672
Говорих с докторката ми, не е безвреден и повече няма да пия. Каза, че от една таблетка нищо няма да стане, но да не го пия и куп други препоръки Simple Smile

# 16
  • Мнения: 3 069
Трябва да се обръщаме към подходящия специалист и след неговата диагноза всичко да се консултира с гинеколога.
Да не забравяме, че конеколога не е кердиолог, нито вътрени болести, нито хефролог и т.н.

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 857
Както е казала emoli трябва да се обърнеш към съответния специалист. Възможно е да е от бременността, но е напълно възможно и причината да е другаде. Аз имах същите симптоми, но не и докато бях бременна. Правих си кръвни изследвания, ходих на кардиолог. Проблем не откриха, резултатите бяха в норма, със сърцето проблем нямах. Оказа се свръхчувствителност към кофеин. Спрях кафето и цигарите и нещата се оправиха. Аз по принцип имам ниско кръвно налягане, но когато пия кафе или нещо, което съдържа кофеин ефекта при мен е сближаване на границите на кръвното налягане и оттам виенето на свят и изтръпването на крайниците. Така, че причина има, просто трябва да се установи коя е  Peace

# 18
  • Мнения: 2 960
Разбира се , че трябва да се обърнеш към гинеколог , който ще ти следи бременността  Peace
Това е нещо нормално и дано да отшуми бързо  Rolling Eyes Успех и леко бременеене   bouquet  bouquet  bouquet
Peace

# 19
  • Мнения: 4 784
Забрави за валериана. Почивай си повече.
Говори с гинеколога си, да ти даде съвет какво да правиш друг път, ако има пак такива нерзположения.

# 20
  • Мнения: 203
За всяко неразположение по време на бременността си се обръщай към гинеколога, който я следи. При всяка бременна жена нещата се развиват индивидуално, но при голям процент прилошаването в началото на бременността е нещо нормално.

 Peace

Общи условия

Активация на акаунт